Amasya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak isteyenleri zorlu bir süreç bekliyor! Pandemi dönemiyle beraber ev fiyatlarının artması yüzünden birçok tüketici ev alma hayalini ertelemek zorunda kaldı. Bunun yanı sıra, konut kredisi faiz oranları bir dönem düşse de özellikle son altı aylık süreçte tekrardan yükseldi. Bir başka deyişle, geçmişte olduğu gibi ev almak için en cazip finansman sağlama yöntemi konut kredisi değil!

birevim

Siz de Amasya kredisiz ve taksitle ev alma düşüncesindeyseniz Birevim dünyasına adım atmalısınız. Kredisiz, taksitle, peşinatsız, vade farksız, ek ödemesiz, ara ödemesiz ev alma fırsatını sizlere sunan Birevim ile Türkiye’nin her yerinden istediğiniz evi satın alabilirsiniz. Birevim hakkında daha çok bilgi almak adına 444 23 53 numarasını arayabilirsiniz.

Birevim Neden Avantajlıdır?

Birevim; 2016 yılından bu yana ev, araba ve işyeri sahibi olmak isteyenlere finansman sağlıyor. Şube sayısını her geçen gün arttıran Birevim; birçok kişinin aşina olmadığı birlikte tasarruf finansı anlayışına göre hareket ediyor. Ev sahibi olmak isteyen her üç kişiden birisinin Birevim’i tercih ettiği biliniyor. Bir başka deyişle, tasarruf finans sektörünün lider markasının son beş yıldan bu yana Birevim olduğunu ifade etmeliyiz.

Günümüz finansal şartlarında ev sahibi olmak bir hayli zor! Bu zorluğu en iyi yaşayanların başında ise dar ve orta gelirli vatandaşlar geliyor. Birevim; serbest tasarruf planı ile ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşların da ev sahibi olmasını mümkün kılıyor. Bireysel tasarruf güçlerinin birleştirilmesiyle beraber kitlesel finansman seçenekleri yaratılıyor. Tasarruf ve varlık temelli, borçlanmaya bağlı olmayan model ile bireysel tasarrufların ülke ekonomisine kazandırılması hedefleniyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Neler Hedefliyor?

Birevim; üretimin hem vatandaşlar hem de ülke ekonomisi için ne kadar önemli olduğunun bilincinde! Geleceğin güvencesi ve bağımsızlığın bir teminatı olarak üretimin ne kadar önemli olduğunu tartışmaya gerek yok! Birevim; üretime daha da güç katmak adına tasarruftan faydalanmaktadır. Başarısıyla öne çıkan Birevim; 4 Mart 2021 tarihinde tasarruf finansman sektörünün bir üyesi olarak resmi makamlarca da tanınmıştır.

Birevim; bağlı olduğu sektörün en iyisi olmayı hedeflediği gibi toplumun tasarruf bilincini arttırmak adına da çaba göstermektedir. Birevim; ilerleyen yıllarda da bireysel tasarrufların ekonomiye kazandırılması başta olmak üzere milli tasarrufların güçlenmesi ve ülkenin kalkınması gibi amaçlara da hizmet etmeyi planlamaktadır.

Birevim; aynı zamanda bünyesinde birçok kişinin çalıştığı bir kurumdur. 1500’e yakın kişiyi istihdam etmesinin yanı sıra yüzden fazla şubeye sahiptir. Bunun yanı sıra, kadınların istihdam edilmesine de önem verir. Birevim bünyesinde çalışanların yarısının kadın olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca, bugüne kadar 1500’den fazla kişinin Birevim çatısı altında faaliyet gösteren Tasarruf Akademi’den hizmet aldığını söylemeliyiz.

Birevim; her geçen gün gelişen hizmet seçenekleri ile gözü kapalı olarak güvenebileceğiniz bir kurum!

birevim

Leave a Comment

five + eighteen =