Antalya Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Kredisiz ve taksitle ev almak; hiç şüphesiz Google’da en çok araştırılan şeylerin başında geliyor! Bu noktada, size kredisiz ve taksitle ev satacağını söyleyen kişi veya kurumlara asla itibar etmemelisiniz. Bu tür ilanlardan birçoğunun senetle ev almak ile ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Senetle ev almayı tercih ettiğiniz takdirde hiç tanımadığınız ve güvenilir olmayan kişilerle muhattap olmak zorunda kalırsınız. Ayrıca, senetle ev almanın yasal riskleri de vardır.

birevim

Siz de Antalya kredisiz ve taksitle ev alma derdindeyseniz kredi çekerek ev alma veya senetle ev alma seçeneklerinin dışında kalan bir alternatife göz atmalısınız! Birevim; insanların bireysel tasarruf finansı yerine birlikte tasarruf finansı ile ev sahibi olmasını sağlayan bir kuruluştur. Buna ek olarak, Birevim dünyasında peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Ara ödeme veya ek ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Vade farkı gibi bir detay yüzünden borcunuz katlanarak artmaz. Tüm bu sebeplerden dolayı, tercihiniz her zaman Birevim olmalı!

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim Tasarruf Planları Nelerdir?

Birevim bünyesinde yer alan ve en çok tercih edilen tasarruf planlarının başında serbest tasarruf planı gelir. Bu plan sayesinde konut satın almak istediğiniz takdirde taksit tutarınızı ve teslimat tarihinizi kendiniz belirleme şansına erişirsiniz. Bir başka deyişle, ödeme planınızı yüzde yüz kendi bütçenize uygun olacak şekilde belirlersiniz. Birevim serbest tasarruf planına katılmak için organizasyon bedeli dışında ek bir bedel ödemenize gerek yok! Ancak, istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra, toplam finansman tutarının bir kısmını ara ödemelerle önceden ödeyerek toplam borcunuzun erken bitmesini sağlarsınız.

Birevim’in en çok tercih edilen tasarruf planlarından birisi de sıra tespitli tasarruf planıdır. Bu ödeme planının da son derece avantajlı olduğunu söylemeliyiz. Her şeyden önce, aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre bir tasarruf grubuna katılırsınız. Noter huzurunda yapılan çekilişlerle evinizi ne zaman teslim alacağınız belirlenir. Bir başka deyişle, kaç kişilik grupta olduğunuza göre değişen vade sürenizi beklemek zorunda değilsiniz. Sıra tespit yöntemi ile evinizi erkenden alma şansına erişirsiniz.

Birevim’in Hangi Tasarruf Planı Avantajlı?

Serbest ve sıra tespitli tasarruf planı dışında Birevim’de bir de sıra tespitli büyüyen tasarruf planı bulunur. Enflasyon; tüketicileri etkileyen en önemli sorunlardan birisi! Bu noktada, bu planı tercih ettiğiniz takdirde tasarrufunuzun enflasyona bağlı olarak korunmasını sağlarsınız. Bir başka deyişle, belirli bir artış oranına uygun olacak şekilde tasarruf tutarınızı arttırmanıza yarayan bir sistemdir. Buna ek olarak, toplam tasarrufunuzu da yıl bazlı olarak evinizi teslim alacağınız tarihe kadar arttırmış olursunuz.

Sıra tespitli konut değer endeksli tasarruf planı; Birevim’in en avantajlı seçeneklerinden birisi! Merkez Bankası tarafından her ay yayımlanan konut değer endeksine göre çalıştığını söylemeliyiz. Bir başka deyişle, her ay açıklanan konut değer endeksine göre tespit edilen değer üzerinden ev teslimatınız yapılır.

birevim

Leave a Comment

1 × one =