Meva Şehir Projesi

300bin metrekarelik yeşil alanda 107bin metrekare inşaat alanına sahip olan Meva Şehir projesi Ünsal Park Yapı imzasıyla Ankara’nın önemli yaşam merkezlerinden biri olan Eryaman’da yükseliyor. 18 blok şeklinde inşa edilecek proje toplamında 1.800 konut ile birlikte 110 adet ticari ünite yer alacaktır. Ayrıca ay şeklinde tasarlanan blokların tam önünde 7000bin metrekarelik gölet ile benzer yaşam merkezleriyle arasında ciddi bir ayrıcalık oluşturmaktadır. Meva Şehir içerdiği restoran, kafe ve alışveriş merkezi sayesinde konut sakinlerinin evlerinden uzaklaşmadan ihtiyaçlarını gidermelerine olanak tanımaktadır. Bununla birlikte Meva Şehir konutlarında yaşayan çocukların eğitimleri için projeye ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi veren okul binası da eklenmiştir.

birevim

Meva Şehir Kat Planları

Ay şeklinde konumlanarak 18 bloktan oluşan projede 1800 adet konut yer almaktadır. Konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve deluxe 4+1 seçenekleri içerir. 2+1’ler 80m2, 3+1’ler 130m2, 4+1’ler 162m2, 4+1 deluxe daireler ise 210m2’den başlayarak farklı büyüklükte alternatifler sunmaktadır. Bölgenin en büyük yaşam merkezi olan Meva Şehir Kat Planları tahmin edeceğiniz gibi çekirdek ailelerden geniş ailelere varana dek her aile yapısına uygun koşullar düşünülerek tasarlanmış ve kullanışlı yaşam alanları elde edilmiştir. projenin vaziyet planı ile kat planını detaylı olarak incelemek isterseniz, web sitesi üzerinde detaylı açıklamaların olduğunu belirtmek isteriz.

Meva Şehir Ödeme Seçenekleri

Ankara’nın en büyük yaşam kompleksi olmaya aday olan Mavi Şehir Projesi aslında Türkiye geneline bakıldığında da eşi benzeri olmayan bir yaşam merkezini içermektedir. Dolayısıyla bu projeden konut satın almak istediğinizde banka kredisi kullanabilirsiniz. Bunun dışında konut fiyatları hakkında net bilgiye sahip olmadığımız gibi proje kapsamında sunulacak ödeme seçenekleri de henüz belirlenmemiştir. Dolayısıyla bu hususta satış ofisinden bilgi alabilir, aile yapınıza uygun olan daireyi tarafınıza sunulan fırsatlar doğrultusunda satın alabilirsiniz.

Mavi Şehir Özellikleri

Kuşkusuz her birey yaşam alanına yakın mesafede market, spor salonu, okul ve alışveriş merkezi gibi ünitelerin olmasını ister. İşte Mavi Şehir projesi de tüm bu istekleri bünyesinde toplamış ve kişilere yüksek konfor içeren huzurlu bir yaşam alanı oluşturmuştur.

Site Özellikleri

Peyzaj alanı; 300bin metrekare içinde süs havuzları, otomatik sulama sistemi

Arsa; 107 dönüm

Konut sayısı; 18 blok toplamında 1.800 adet

Gölet alanı; 7000bin metrekare

Otopark; açık otopark

Sosyal alanlar; açık spor alanı, yürüyüş parkuru, kafe, fırın, restoranlar, AVM, okul, bay-bayan ayrı kapalı yüzme havuzu, açık hava fitness alan ve aletleri, hamam, kapalı fitness ile spor merkezi, çocuk oyun alanları, bahçe oturma grupları

Güvenlik; kartlı araç ile yaya giriş çıkışı, kameralı çevre güvenlik sistemi, 7/24 uzman güvenlik ekibi, intercom sistemi

Yapı Özellikleri

 • Radye temel sistem
 • Fore kazık zemin güçlendirme
 • Deprem, ısı ve yangın yönetmenliğine uygunluk
 • Pay ödemeli merkezi ısıtma sistemi
 • Asansör
 • Su deposu ve hidrofor sistemi
 • Yangın ihbar ve söndürme sistemi
 • Uydu anten sistemi
 • Ortak alan jeneratör sistemi

Gibi konut sahiplerinin ihtiyaç duyacağı tüm özellikleri içermektedir.

Meva Şehir Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

Günümüzde hiç kimse trafiğin yoğun olduğu noktalarda yaşamını sürdürmek istemez. Lokasyonuyla kişilere ayrıcalık sunan Meva Şehir Projesi, trafikten uzak şehir merkezine yakın konumuyla Ankara/Eryaman’da Ankara Çevre Yolu üzerinde inşa edilmektedir. Optimum alışveriş merkezine 500mt, Çubuk Çayı’na 150mt, hızlı tren garına 450mt, Aile Yaşam Merkezi’ne 450mt, Özkent Akbilek Fen Lisesi’ne 500mt mesafededir. Dolayısıyla hem kendi içinde hem de çevresindeki özellikleriyle eşi benzeri bulunmayacak nitelikte bir yaşam merkezidir.

birevim

6 Comments

 • Bu tarz koru-şehir projeleri hep dikkatimi çekiyor, gerçek bir yaşam alanı sunuyorlar ve çok ilgi çekici oluyor.

 • Güncel fiyatları hakkında bir bilgi var mı? Birde güncel kampanyalarını nereden bulabiliriz bu projenin?

  • Merhaba Emre Bey,
   2 odalı – 105 m² -2+1 449.000 TL ‘den
   3 odalı – 150 m² -3+1 599.000 TL ‘den
   4 odalı – 193 m² – 4+1 749.000 TL ‘den
   başlayan fiyatlarla müşterilerine sunulmaktadır.

 • Mevaşehir projesi şahane bir büyüklükte ve bu tarz projeler son zamanlarda çok yapılmaya başlandı 🙂

 • Ankara tarafına yapılan çok proje ve bence Meva projesi mimari açıdan şahane.

Leave a Comment

twelve + 12 =