Bir Evim Olsun Diyorsanız

Son yıllarda artan nüfus ile birlikte konut projeleri artış göstermektedir. Kendine ait mutlu bir yuva isteyen insanlar en yeni konut projeleri için çeşitli kurumlara uğramaktadır. En çok da bir birikim sağlayamadan ev almak isteyenler faizsiz kredili ev alma yöntemlerini tercih etmektedirler. Ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde faizsiz krediyle ev sahibi yapan çok işletme bulunmaktadır.

birevim

İnsanların hayallerini gerçekleştirmek, mutluluklarına ortak olmak adına yapılan peşinatsız konut projeleri çok ilgi çekmektedir. Ev, arsa gibi gayrimenkulleri faiz kullandırmadan satan işletmeler milyonlarca insanın hayalini gerçekleştirmektedir. Faizsiz ev almak istediğinizde mutlaka bilinen ve güvenilir yerlerden destek almalısınız. Tecrübeli ve bu işe yıllarını vermiş şirketlere başvuruda bulunmanız sizin açınızdan daha sağlıklı olacaktır. Bireylerin küçük birikimlerini ekonomiye kazandıran bu şirketler uygun konut projeleri ile başarılı işler yapmaktadır.

FAİZSİZ KONUT PROJE SİSTEMİ NASIL ÇALIŞMAKTADIR?

Her gelir grubundan aileler bu projeye başvuruda bulunabilmektedir. Milyonlarca insanın ev hayalini gerçekleştirmek için var olan faizsiz konut projelerinde bir takım yöntemlerle ev sahibi olma fırsatı verilmektedir. Sıra tespitli yöntem, serbest planlı yöntem ve konut değer endeksli yöntemlerdir. Bütün bu yöntemlere dahi olmadan önce ne kadarlık bir ev istediğinize karar vermelisiniz. Almak istediğiniz evin fiyatını belirtmelisiniz. İsterseniz peşinat verebilirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksit sayısını ve tutarını da siz belirleyebilirsiniz. Noter huzurunda işlemleriniz yapılmaktadır. Tamamen yasalar çerçevesinde ve güvenilir bir şekilde ilerlemektedir.

AVANTAJLARI NELERDİR?
Faiz, ara ödeme, vade farkı yoktur. Yüksek taksitler yoktur. Alacağınız evin değeri ne kadarsa o kadar para ödersiniz. Tüm Türkiye’de isteyen herkes istediği evi satın alabilir. Taksitli ev alma yöntemlerinden bile çok daha ucuza aldığı evi mal edeceği için faydası büyüktür.

Kısa süre içinde ev sahibi olma şansınız bulunmaktadır. Düşük ya da orta gelirli olmanız fark etmez, bütçeniz zorlanmadan hayalinizdeki eve kavuşursunuz. Evin borcunu en kısa sürede bitirme imkânı sunmaktadır. Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmadığı için sıkıntı yaşamazsınız. Teminat yöntemleri ile güvenli bir biçimde ev sahibi olursunuz. Ev sahibi olanlar mutlu, huzurlu hayatlarına devam ederler. Sıkıntıya düşme durumunda taksit ödemelerine ceza uygulaması bulunmamaktadır.

birevim

8 Comments

 • Faizsiz konut projelerinde benim hoşuma gitmeyen tek şey faiz yerine katılım payı almaları, aynı anlama geliyor ama oran daha düşük oluyor sanırım.

  • Merhaba İsmail Bey,
   Faizsiz ev alma sitemlerinde faiz alınmamakta onun yerine katılım ücreti alınmaktadır. Ve bu ücret normalde kredi çekileceği zaman ödenecek faiz miktarının çok çok altında olan bir ücrettir.

  • Merhaba Uğur Bey,
   Faizsiz ev alma sistemlerindeki firmalar verdikleri hizmet karşılığında müşterilerinden bir hizmet bedeli almaktadırlar.

  • Merhaba Asya Hanım,
   Bir evim olsun diyenlerdenseniz Birevim faizsiz ev alma sistemine dahil olarak zorlanmadan ev sahibi olun.

 • Birevim faizsiz sistemi hakkında yaptığım araştırmalarda kullanan çoğu kimse memnun, bende başvurmaya sıcak bakmaya başladım

Leave a Comment

13 + 4 =