Yeni Evim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE YENİ EVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. YENİ EVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Ev sahibi olmak hiç şüphesiz herkesin hayalidir! Ancak, maddi yetersizliklerden dolayı insanlar ev sahibi olma hayallerini ertelemek zorunda kalırlar. Yeni Evim; bilhassa dar ve orta gelirli vatandaşların ev sahibi olması adına kurulmuş bir organizasyondur. Ayda sadece bin 500 TL’ye yalnızca beş ay içerisinde araba sahibi olma fırsatını Yeni Evim vermektedir. Bunun yanı sıra, bin 750 TL’ye beş ay içerisinde ev sahibi olma şansını da Yeni Evim vermektedir. Kira öder gibi ev sahibi olma şansının yanı sıra birçok konuda uzun vadeli ödeme planlarıyla da Yeni Evim; ev ve araba sahibi olmak isteyen tüketicilerin gözdesidir.

birevim

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Yeni Evim Sistemleri Nelerdir?

Yeni Evim’de üç farklı model bulunur. Teslim tarihi belirlemeli model ile tüketiciler gelirlerine göre aylık ödeyecekleri taksit tutarlarını belirlerler. Bu sayede, ev, araba ve arsalarının teslim tarihini en başından tespit etme şansına erişirler. Ayrıca, peşinat ödemek zorunlu değildir. Türkiye’nin herhangi bir yerinden ev, araba ve arsa alma şansı bulunur. Vade ortalı modelde ise tüketiciler; ödemiş oldukları taksit tutarlarını teslimatın ardından arttırma şansına erişirler. Bu sayede, ödemeleri kısa sürede bitmekle beraber kişiye özel ödeme planı hazırlamış olurlar. Hızlı teslimat modelinde tüketiciler 40 kişilikten başlayarak 240 kişiliğe kadar uzanan tasarruf gruplarına katılırlar. Noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir kişi ev sahibi olur.

Yeni Evim Şubeleri Nerede?

Yeni Evim; birbirinden avantajlı modelleriyle Türkiye’nin en çok tercih edilen tasarruf finansman organizasyonlarından birisi olmaktadır. İstanbul Ümraniye şubesinin yanı sıra Kocaeli İzmit, Adıyaman, Ankara Kızılay, Gaziantep Suburcu, Kahramanmaraş Sütçü İmam, Mersin Akdeniz şubeleri bulunur. Yeni Evim; vermiş olduğu hizmete paralel olarak şube sayısını da arttırmayı hedeflemektedir. Yeni Evim ile irtibat kurmak isteyenlerin resmi internet sitesi üzerinden form doldurması da mümkündür. Formun doldurulmasının ardından en kısa sürede Yeni Evim yetkilileri tüketiciler ile irtibat kurmaktadır. Ayrıca, 444 4 012 numarası üzerinden de Yeni Evim hakkında bilgi almak ve sisteme katılmak mümkündür. İsteyenler, [email protected] adresine mail atabilirler.

Yeni Evim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yeni Evim modelleri ile hesaplama yapmak son derece basittir. Teslim tarihi belirlemeli modelde aylık ödenecek tutara bağlı olarak tüketicinin evine ne zaman sahip olacağı ortaya çıkar. Vade ortalı modelde ise tüketiciler isterlerse sabit isterlerse de teslimatın ardından artan tutarlarda taksit ödemesi yapabilirler. Hızlı teslimata dayalı modelde ise 40 ila 240 kişilik gruplara katılım söz konusudur. Bir başka deyişle, gruptaki üye sayısı aynı zamanda vade süresini ifade etmektedir. Sonuç olarak, Yeni Evim’deki birçok modelde aylık taksit tutarı hesaplamasını tüketicinin kendisi yapmaktadır. Ayrıca, tüm modellere peşinat ödemeden katılmak da mümkündür. Yeni Evim’de organizasyon ücreti dışında bir bedel alınmaz.

Yeni Evim İçin Şikayet Var Mı?

Şube sayısı az olsa da bugüne kadar binlerce insanın ev, araba ve arsa sahibi olmasına vesile olan Yeni Evim; son derece güvenilir bir kurumdur. Gerek internet sitesindeki kullanıcı yorumlarında gerekse de Instagram sayfasındaki kullanıcı yorumlarında herhangi bir olumsuzluk söz konusu değildir. Hatta, birçok kişi Yeni Evim’e katılmak adına bilgi arayışındadır.

birevim

Leave a Comment

5 × 4 =