Yaşamevim Nedir? Yaşamevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE YAŞAMEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. YAŞAMEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Yaşamevim nedir; sistem faiz ve kredi unsurları olmadan ev sahibi olmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Ödeme sisteminin sorunsuz bir biçimde oluşturulmasının hemen akabinde gruplara dahil olacaksınız. Sizin ödeme tipinize uygun bir gruplandırma sistemi oluşturulacaktır. Bu süreç içerisinde aksaklık meydana gelmemesi için hukuki ve resmi bağlamda gerekli olan tüm adımlar atılmış ve önlemler alınmıştır.

birevim

Yaşamevim ev alma sürecinde sizin aylık bir tasarruf üzerinden daire sahibi olmanız için uygun sistem oluşturulacaktır. Aylık tasarruf miktarınız ile sadece ev değil konut sahibi olma hakkınız da vardır. Daha öncesinde sistemi kullanan kişilerin yapmış oldukları yorumlardan ne derece verimli ve sorunsuz bir sistem olduğunu daha net bir biçimde görebilirsiniz.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Yaşamevim Nedir? Yaşamevim Kimin?

Taksitle ev alma aşamasının müşteri dostu ve güvenilir olması için tüm sistem detaylı ve nitelikli bir biçimde tasarlanmıştır;

  • Konut satın alım aşaması ile alakalı olarak kişilerin özellikle kendi istekleri doğrultusunda seçim yapabilmeleri memnun etmektedir.
  • Ayrıca ödeme planını hazırlarken konunun uzmanı olan finansal danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Hangi gayrimenkulün alınmasının sizin için daha verimli olacağı ile alakalı da gayrimenkul uzmanlarımızdan yardım alabilirisiniz.
  • Ödeme aşamasının en güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Bu sistem sizin için verimliliğin ana noktası olacaktır.

Sıralı model, hızlı sıralı model, serbest model şeklinde farklı sistemler bulunmaktadır. Sizin maddi durumunuza ve aylık gelir gider dengenize uygun bir biçimde sürecin şekillendirilmesi için uygun alt yapı hazırlanmıştır. Yaşamevim aracılığı ile maddi bağlamda bankalara bağlı kalmadan hayalinizdeki konutu satın alma imkanını da elde edeceksiniz.

Sistemi daha öncesinde kullanan kişilerin konut teslim süreçlerine de göz atabilirsiniz. Bu ailelerin ve bireylerin yorumlarına göz atarak da süreç hakkında net veri sahibi olma imkanınız da bulunacaktır. Başvuru adımlarını kısa bir zaman dilimi içerisinde tamamlayarak siz de bu konutlarını satın alan aileler arasında bulunabilirsiniz.

Yaşamevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma sürecinde bankaları aradan çıkararak konut satın almanın tadını çıkarabilirsiniz. Bankalardan kredi alan kişilerin almış oldukları tutarın kat ve kat fazlasını faizli bir biçimde ödemek zorunda kaldığı görülmektedir. Vade farkı ya da gecikme zammı gibi unsurların ortadan kaldırılması ile beraber daha sorunsuz bir satın alım aşamasını tamamlayabilirsiniz. Yaşamevim sizin için verimliliğin ve hızlı konut satın alımının merkezi olacaktır.

Yaşamevim Şubeler Nerede?

Konut alma sürecinde nelere dikkat edilmesi gerektiği başvurunun hangi unsurlar dahilinde yapılması gerektiği ile alakalı olarak şubelere gelerek bilgi alabilirsiniz. Beyoğlu kapsamında yer alan şubemize bağlanarak anında sürecin tüm bilinmeyenlerinin yanıtlarını alabilirsiniz. 0850 885 21 86 telefon numarası üzerinden sürece erişmek mümkün bir hal almaktadır. Ana sayfada bulunan formu doldurarak firmanın sizi aramasını da sağlayabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

two × four =