Vizyonevim’den Avantajlı Otomobil Kampanyası

Kampanya denince – Chevrolet Temsilcisinin sözü aklıma gelir.İnsanların dikkatini çeken (ve belki de sarsan), tüketicilerle kanallar arasında etkileşim kuran ve gelecekteki bir ilişkinin kapısını açan kesinti anları yaratmamız gerekiyordu. Ne dersiniz? Doğru bir söz değil mi?

birevim-reklam

Otomotiv pazarlamacılarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, liderlerinin güvenini kazanmaktır.Sonuçta, bir pazarlamacının işi, satış ekibinin satış yapacağı kişilere sahip olması için kapıda potansiyel müşteriler getirmeye yardımcı olmaktır. Ancak böylesine rekabetçi bir endüstride – tüketicinin günlük yaşamlarını etkileyecek oldukça büyük bir finansal karar aldığı bir endüstride – otomotiv pazarlamacıları bunu gölgede vermiyor. Peki otomotiv pazarlamacıları bu zorluklarla nasıl başa çıkabilir? Başa çıkma noktalarından biri Vizyonevim olabilir.  Faizsiz finansman şirketlerinden biri olan Vizyonevim araç satışlarının artmasını sağlayan finansman çözümleri sunuyor.  Almak istediğiniz aracı belirledikten sonra aşağıdaki başlıklara göz gezdirin, lütfen.

  • İhtiyacınız olan fon tutarını belirlemekle başlayın.
  • Peşinatlı yâda peşinatsız hangi modeli seçmek istersiniz, karar verin.
  • Aylık taksit tutarınızı belirleyin.
  • Kaç aylık bir ödemede fonu bitirmeyi düşünüyorsunuz.

Size düşen tarafı tamamladıktan sonra geriye sadece sözleşme görüşmeleri kalıyor.

Vizyonevim’den Avantajlı Otomobil Kampanyası ile ilgili detaylara geçmeden sizleri Vizyonevim hakkında biraz daha bilgilendirmek istiyoruz.

VizyonEvim Tasarrufa Dayalı Faizsiz Finans Sistemi (TDFFS) kuruluşudur. Müşteri ihtiyaçlarını;

  • faizsiz,
  • vade farksız,
  • en hızlı,
  • en kolay ve,
  • en uygun maliyet ile karşılamasını sağlar.

Pandemi sebebi ile tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde büyük önlemler alındı. Maliye Bakanımız ekonomi ile ilgili ciddi önlemler almaya devam ederken faizsiz finansman şirketlerinin ekonomiye katkısı fark ediliyor.

Araba kampanyaları araba sahibi olmak için büyük fırsatlardan ancak faizsiz araba almak istiyorsanız senetle, peşinatsız, küçük taksitler ile Vizyonevim bu konuda en cazip kampanyaları sunan finansman şirketlerinden biridir.

Hem ikinci el hem de sıfır araçlar için geçerli fırsatı değerlendirmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey aylık tasarruf miktarınızı belirlemektir. Sonrasında ekonomik durumunuza göre en uygun Vizyonevim ödeme sistemi sizlere yardımcı olacaktır.

birevim-sabit-reklam

Leave a Comment