Varlıkevim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE VERLIKEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. VERLIKEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Konut veya araç sahibi olmak isteyenlerin önünde maddi anlamda ciddi engeller bulunur. Bu yüzden, birçok tüketicinin konut veya taşıt kredisi almak zorunda kaldığını söyleyebiliriz. Ancak, kredi faiz oranları yüzünden ödenecek olan toplam kredi tutarının alınan kredinin neredeyse iki katı olduğunu ifade etmek gerekir. Buna ek olarak, etik sebeplerden dolayı insanlar faizli işlemlerden uzak durmak isteyebilirler. Bu noktada, faizsiz çözüm ortağınız sloganıyla insanların ev ve araba sahibi olmasını hedefleyen Varlıkevim ile tanışmalısınız. Kira öder gibi ev sahibi olabilmenin yanı sıra en kısa sürede araba sahibi olmanızı da mümkün kılan bir sistemdir. Varlıkevim; faizsiz yatırım yapmanıza da izin verir.

birevim

Varlıkevim Sistemleri Nelerdir?

Varlıkevim; bünyesinde bulunan müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmez. Teslimat öncesi ve sonrasında taksit dondurma seçeneği bulunur. Sıra sistemine dahil olmadan düşük taksitler ile ev sahibi olmanızı sağlayan Platin Varlık sistemini muhakkak incelemelisiniz. Bunun yanı sıra, İdeal Araç seçeneği ile en kısa sürede araç sahibi olabilirsiniz. Hizmet Bizden; tüketicilerin birikimlerine dokunmadan kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlamaktadır. Buna ek olarak, Herkes Varlık Sahibi Olsun, Akıllı Tasarruf, Avantajlı Erken Teslim başlıkları altında farklı kampanyalar da bulunur. Varlıkevim sistemlerinin ortak özelliği ise hemen hemen hepsinde tüketicinin aylık ödeyeceği taksit tutarlarına kendisinin karar vermesidir. Ayrıca, tüm bu seçenekler faizsiz olarak sunulur.

Varlıkevim Şubeleri Nerede?

Varlıkevim; İstanbul Ümraniye, İstanbul Bağcılar ve Kocaeli Gebze şubeleriyle dikkat çeker. Ayrıca, yakın zamanda Karaman’da şube açmaya hazırlanmaktadır. Ancak, Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın, Varlıkevim’in avantajlarından faydalanarak ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Bunun için Varlıkevim’in internet sitesini ziyaret ederek form doldurmalısınız. Adınız ve soyadınızın yanı sıra cep telefonu numaranız ile beraber tüm bilgileri girdikten sonra formu gönder tuşuna basmalısınız. Bir sonraki adımda Varlıkevim müşteri temsilcisi sizinle iletişim kuracaktır. 444 0 393 numarası da Varlıkevim hakkında bilgi alacağınız bir diğer iletişim numarasıdır. Varlıkevim; henüz sınırlı sayıda şubeye sahip olsa da yakın sürede şubelerini Türkiye’nin farklı yerlerine taşımayı hedeflemektedir.

Varlıkevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Varlıkevim; müşterilerinin ödemelerini teminat altına alır. Peşinatsız, kefilsiz ve faizsiz tasarruf seçenekleri vaat etmektedir. Müşterinin vazgeçmesi halinde hizmet bedelinin iade edilmesini garanti eder. Ayrıca, isteyenlere teslimatın ardından farklı yapılandırma seçenekleri de sunar. Varlıkevim’de herkes bütçesine en uygun gruba katılma şansına erişir. 25 kişilik gruptan başlayarak 355 kişilik gruba kadar çok sayıda seçenek vardır. Bunun yanı sıra, aylık 1999 TL, %50 peşinat, üç ayda teslimat seçeneği ile Araç Platin, aylık 1770 TL, %50 peşinat ve sekiz ayda teslimat ile Konut Platin, aylık 1320 TL, %50 peşinat ve 13 aya kadar uzanan teslimat süresiyle Konut Çekilişli seçenekler yer alır.

Varlıkevim İçin Şikayet Var Mı?

Varlıkevim; henüz gelişme aşamasında olan bir organizasyon olmasına rağmen bugüne kadar yaklaşık 12 bin insan Varlıkevim şubelerini gezmiştir. Dört bini aşkın müşteri hayallerine kavuşmuştur. 68 bini aşkın kişi ise telefonla sistem hakkında bilgi almıştır. Bunun yanı sıra, Varlıkevim’in internet sitesinde sistemden faydalanarak ev ve araba sahibi olanların olumlu yorumlarına rastlanır.

birevim

1 Comment

  • Varlıkevim müşterisiyim. Ev almak için bu sisteme dahil olmuştum. 1 Nisan 2021’de yapılan çekilişte ismim okundu. Alacağım evi buldum. Pandemi sürecinde çalıştığım işyeri maaşımın 3 te birini yazın vereceğim dediği için 14 Şubat 2021’de istifa etmek zorunda kaldım. Şu ana kadar olan taksitlerimin hiçbirini aksatmadım. Maaş bordrosu veremediğim için Varlıkevim ev alma hakkımı şu an biryerde sigortalı çalışmaya başlasam bile 3 ay toplamda 4 ay ertelemiş oldu. Ben 2004 ten beri sigortalı çalışıyorum. Pandemi sürecinde çalıştığım işyeri maaşımı tam vermediği için istifa etmek zorunda kaldım. Gelirlerim olduğu halde sadece son 3 aydır resmi olarak bir yerde çalışmadığım için Varlıkevim’in sözleşmesinde olmamasına rağmen Varlıkevim bunu sebep göstererek 2021 Nisan ayı olarak almaya hak kazandığım ev parasını ödemedi. Varlıkevim yetkililerine memur kefil gösterebilirim dedim. Maalesef bunu da kabul etmediler. Varlıkevim sistemine dahil olmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Leave a Comment

16 + 7 =