Üsküdar’ın Yeni Yerleşim Alanı Validebağ Konakları Projesi

DAP Yapı güvencesi tarafında sunulan projede 380000 metrekare alan üzerine kurulu olan Validebağ Konakları Projesi sizlere farklı bir yaşam alanı kurmak amacı ile tasarlanmış durumda bulunuyor. Üsküdar konut projeleri içerisinde kendi farklılığı ile üst sıralara yükselen Validebağ Konakları, daire ve dükkan oluşumları ile birlikte 319 konuta ev sahipliği yapıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 daire seçenekleri ile birlikte her ihtiyaca uygun çözümler getirmeyi amaçlıyor. 57-513 metrekare alan seçenekleri ile birlikte hem ofis yaşantınızın hem de aile yaşantınız rahatlığı amacı ile birlikte üretilen proje içerisinde konak yaşamını sizlerle buluşturmak hedeflendi. Az katlı mimarisi ile birlikte bölgeye değer katacak Validebağ Konakları, ihalesiz şekilde satışa sunulacak.

birevim

Ödeme Koşulları

Emlak konut GYO’nun ‘güçlü Türkiye için birlik vakti’ kampanyası kapsamında 20 yılda %0,79 vade farklı ile birlikte %5 peşinatla ev sahibi olabilmek mümkün. 10 yılda %0,45 oranında 5 yılda ise sıfır faizle kredi imkanı bulunuyor. Emlak konut’un genellikle ihaleli iş yeri satışı ise bu proje dahilinde ihalesiz yapılacak. Kampanya 1 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

Yeni Bir Yaşam Alanına Sahip Olun

Üsküdar konut projeleri dahilinde her yeni proje bir diğerine kazanç sağlarken kendisi içinde yatırım ağı oluşturmuş olur. Bu şekilde düzenlenen projeler içerisinde Validebağ Konakları Projesi kendisine has bir anlayışı sizlere sunuyor. 12 blokta 319 daireden oluşan proje içerisinde 48 adet de mağaza yer alıyor. Böylelikle proje kendi içerisinde yaşam alanı oluşturarak hem yaşantınızı devam ettirebileceğiniz konutlar sunarken diğer bir yandan da sizlerin aktivitelerini ve alışveriş deneyimlerini renklendirmek üzerine çalışıyor. Site olanakları arasında:

  • Deniz manzarası,
  • İstanbul Boğazı manzarası,
  • Çocuk oyun alanları,
  • Fitness merkezi,
  • Güvenlik,
  • Kameralı güvenlik,
  • Kapalı otopark,
  • Sauna

İle şık binalar içerisinde prestijli hayatlar yaşamanıza olanak sağlanmış oluyor. Aile yaşantısına uygun şekilde düzenlenmiş dairelerde ebeveynler için giyinme odası ve banyo ek olarak tasarım içerisine eklenmiş. Böylece hem yatırımlarınızın değerleneceği hem de rahat edebileceğiniz bir alan ortaya çıkarılmış.

birevim

Leave a Comment

fifteen + ten =