Tasarruf Akademi Nitelikli Personel Yetiştiriyor

Faizsiz kredi, hemen büyük bir satın alma yapmanıza, ardından zaman içinde faizsiz olarak ödemenize olanak tanır. Bu krediler, müşterileri büyük alımlar yapmaya ikna etmek için tasarlanmıştır ve bunları sorumlu bir şekilde ele alırsanız paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir. Faizsiz bankacılık ülkemizde 30 yılı aşkın süredir devam ediyor.  Bankaların aksine kredi notuna bakılmaksızın gelirinizden arttırdığınız tasarruflarınızı ev, otomobil yada arsa alarak değerlendirebiliyorsunuz.

birevim

Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi son günlerde yaptığı açıklamalarda tasarruf akademi ve nitelikli personel konusunda fikirlerini beyan etti. Sn. Çiftçi Tasarruf Akademi’nin inovatif ve sürdürülebilir eğitimleriyle iş gücündeki boşluğu doldurmaya kararlı olduklarını beyan etti.

Sektörde faizsiz finansman her ne kadar gelişse de bir o kadar da kalifiye personel bulmak zorlaşıyor. Bu sebeple kolları sıvayan Sn. Çiftçi faizsiz finans sektörünün yetişmiş eleman ihtiyacını dile getirdi. Tasarruf Akademi’nin online eğitimleriyle iş gücündeki boşluğu doldurmaya pandemi döneminde bile devam ettiklerini sözlerine ekledi.

Gelen yazılı açıklamaya göre ; sektörde faizsiz çözümlerin ön plana çıktığı dönemde, yenilikçi anlayışları tercih edenlerin sayısının giderek arttığını belirttiler.  Ülkenin dört bityanından gelen talep ihtiyacı ve sürekli büyüyen istihdam göz önüne alındığında emlak ve inşaat sektörlerindeki kalifiye eleman boşluğunun doldurulacağı gözlemlendi.

Tasarruf Akademi Birevim çatısı altında yer alıyor.   Tasarruf Akademi’nin adeta bir okul niteliğinde ve Çiftçi, yalın ve modern eğitim yöntemleri ile aday ve mevcut çalışanların kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine olanak sağlayan bir sistem kurduklarını sözlerine ekledi.

Ülke olarak yeni çıkan meslek gurupları için verilmesi  gereken eğitimlere dikkatleri  çeken Sn. Çiftçi;

2018 yılının sonu itibarıyla bünyesinde 700 kişiyi yetiştirdiğini söyledi.  Tasarruf Akademi ile bu sayının her geçen gün durmadan artmasını amaçladıklarına belirten Eminevim kurul başkanı Çiftçi; Bugün hızla büyüyen faizsiz finans sektörü, yetişmiş eleman ihtiyacını da beraberinde getiriyor, dedi.

Çiftçi hedeflerinin inovatif ve sürdürülebilir eğitimler ile iş gücündeki boşluğu doldurmak olduğunu söyledi. . Nitelikli çalışanlara sektörün ihtiyacı olduğunu söyleyen Çiftçi; aday çalışanlarımız için planladığımız ortalama bir ay süren eğitim programı sonrasında ise başarıyla tamamlayanlara Birevim’de iş garantisi sözü verdi.

birevim

5 Comments

  • Bu tarz girişimlerin ülkemizde olması gerçekten gurur verici, bu tarz girişimlerin artmasını umuyorum

  • Tasarruf akademiyi duymuştum gerçekten çok iyi düşünceli bir girişim

  • Bu alanda personel yetiştirmeleri güzel sektörün önünü açıyorlar 🙂

  • Güzel bir girişim gerçekten, işsizlik sürecinde bu alanda akademi kurmaları çok güzel

  • Güzel bir akademi düşüncesi gerçekten, sektöre yön verecek bir gelişme

Leave a Comment

1 + 7 =