Tasarruf A.Ş.’den Üç Ayda Araç VE Bir Yılda Konut Sahibi Yapan Kampanya Detayları

Para tasarrufu söz konusu olduğunda hepimizin iyi niyetleri var, değil mi? Belirli bir döneme ulaştığımızda, zam aldığımızda kendimizi kurtarmaya başlayacağımızı söylüyoruz. Ancak uygulama için bugün bir adım atmaya ne dersiniz?  Tasarruf yaparak kredisiz ev almak hayal değil!

birevim

Mayıs 2020 sonuna kadar geçerli olacak iki yeni kampanya ile Tasarruf AŞ sektörde fark yaratıyor. Tasarruf AŞ: müşterilerini en geç 3 ay içinde araç ve 1 yıl içinde  ev sahibi yapmayı hedefliyor.

Tasarruf AŞ. yetkilileri yaptıkları açıklamalarda 3 ayda araç ve bir yılda konut sahibi avantajı sunuyor. Şirketten yapılan açıklamada, Türk sermayesi ile yerli ve milli hizmetlere tüm hızı ile devam ediyor.

Tasarruf AŞ. yaptığı açıklamada şirketin Mayıs 2020 sonuna kadar geçerli kampanyasını duyurdu. Kampanya 3 ay  içinde  araç ve 1 yılda ev sahibi yapmayı hedefliyor.

Faiz ödemeden ev ve araba sahibi olmak isteyenler için yeni fırsatlar sunan Tasarruf AŞ:; müşterilerine, müşterilerine sigorta güvencesi de sunuyor. Sektörse sigorta sözü veren ilk ve tek firma olarak yer alıyor.

Müşterileri sektörde ilk ve tek sigorta güvencesi ile ev sahibi yaparken, birazda kampanya ismi  ve detaylarına değinelim.

Tasarruf AŞ. Dikkat Ev Çıkabilir Kampanyası

120 kişilik planda uygulanıyor, Grup Planı sayesinde 1. aydan ev sahibi olma fırsatı ve  bu kampanyada en geç teslimatı 1. yılda yapma garantisi veriyor.

Tasarruf AŞ. Dikkat Araç Çıkabilir Kampanyası

Tasarruf AŞ: bu kampanya ile ise  24 ve 36 kişilik grup tasarruf planlarına dahil olan müşterilerimiz yine grup plan avantajından faydalanarak birinci aydan veya en geç üçüncü ayda teslimatlarını alarak araçlarına sahip olma imkanı sunuyor. Meslek grupları için yapılan kampanyalardan Kahramanlara Destek Kampanyası  Nisan- 31 Mayıs ayına kadar devam etmişti.

Tasaruf AŞ. yetkilileri sözlerine şu şekilde devam etti; Kovid-19 salgınının yaşattığı tüm zorluklara karşı asla taviz vermeden, hepimiz için çalışan kahramanlarımızı da unutmadık ve onlar için de kampanyalar düzenledik.

Kahramanlara Destek Kampanyası ile;

 • özverili sağlık çalışanları,
 • market çalışanları,
 • polisler,
 • askerler,
 • zabıtalar,
 • nakliye,

taşıma görevlileri gibi pek çok özel meslek grubu için hizmet bedelinde indirim uyguluyoruz. değerlendirmesinde bulundu.

 

birevim

6 Comments

 • Tasarruf AŞ sektörde yeni olmasına rağmen güzel kampanyalar yapıyor

 • Firmanın adını yeni duydum ama internette araştırdığıma göre güzel bir firma

 • Bu tarz firmaların artması güzel oluyor ancak hangisine güvenebileceğiz konusunda çok kararsız kalıyoruz

 • Tasarruf AŞ firmasının bu kampanyası aktif mi yoksa yeni bir kampanyaları var mı?

  • Merhaba Gamze Hanım,
   Tasarruf A.Ş.’nin aktif kampanyaları şunlardır.
   Ferahlatan Yaz Kampanyası
   Dikkat EV Çıkabilir!
   Dikkat ARABA Çıkabilir!
   Motosiklet Tutkunlarına Kampanya
   Fedakar Meslek Gruplarına Kampanya
   Kahraman Sağlık Çalışanlarımıza Destek

 • Tasarruf AŞ firması sektöre çok güzel giriş yaptı ve bir çok kampanyasıyla bir çok alana hizmet veriyor 🙂

Leave a Comment

twenty − 20 =