Sinpaş Marina Ankara Projesi

Büyükşehirlerde vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda yeni yaşam alanları inşa edilmektedir. Hemen teslim olarak inşa edilen Sinpaş Marina Ankara projesi de bu bağlamda satışa sunulmaktadır. Konut sahipleri için sadece birere daire inşa etmeyen firma aynı zamanda yeni sosyal yaşam alanları da sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

birevim-reklam

Sinpaş Marina Ankara Fiyat Listesi

Akıllı daire avantajını da elde eden bireyler açıklanan Sinpaş Marina Ankara fiyat listesi ile de hayal kırıklığına uğramayacaklardır. Çünkü firma, piyasa durumlarına göre oldukça iyi ödeme kolaylıkları sağlayabilmektedir. Daire büyüklüğüne göre değişim göstermekle birlikte alıcılar 60 aya kadar esneyebilen taksitlerle evlerine sahip olabilmektedir. Ara ödemeler neticesinde toplam borcun kısa süre içerisinde bitmesi de olanaklar dâhilindedir.

Sinpaş Marina Ankara Nerede?

Ankara, oldukça farklı yapılaşmaya sahip olan şehirlerden biridir. Sinpaş Marina Ankara buna karşın en merkezi ve modern ilçelerden birinde yer almaktadır. Kurumsal ve sosyal hayat için ilk tercihlerden biri olan Oran/Çankaya projenin yer aldığı lokasyon olarak tanımlanmaktadır. Üstelik daire sahipleri projenin konumu sayesinde sosyal ve kurumsal yaşamlarının yanı sıra ulaşım konusunda da büyük bir rahatlık elde edeceklerdir.

Sinpaş Marina Ankara Kat Planları

Satışa sunulmuş olan Sinpaş Marina Ankara 125 bin metrekareden oluşan bir alanda yer almaktadır. Buna bağlı olarak kat planları ve daire sistemlerinde büyük artıların elde edilmesi sağlanmıştır. Proje içerisinde toplamda üç farklı blok yer almaktadır. Bloklardan ikisi 39 kat iken sonuncusunda 33 kat vardır. Katlarda bulunan daireler ise 1+1’den başlamaktadır. 7+1 e kadar süren daireler 2,5+1 ile sonlanmaktadır. Dairelerde oda sayılarına bağlı olarak metrekare alanların arttığı da bilinmektedir.

Sinpaş Marina Ankara Özellikleri

Sinpaş Marina Ankara özellikleri arasında marina en öne çıkanlardan biridir. Konutlarda toplamda 2,5 km uzunluğunda bir gölet yer almaktadır. Konut sahipleri gölet içerisinde ve çevresinde çeşitli sosyal aktiviteler gerçekleştirebilmektedir. Bunun haricinde otopark ve çocukların eğlenceli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları da projenin önemli özelliklerindendir. Proje sayesinde, konut sahipleri şehir içerisinde doğal bir yaşam elde etmenin artısını yakalayabilmektedir.

birevim-sabit-reklam

5 Comments

Leave a Comment