Sinpaş Finans Şehir Projesi

Büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar için ev sahibi olmak ödeme sıkıntılarından ötürü oldukça zorlu hale gelmiştir. Sinpaş Finans Şehir projesi hem genel yapı özellikleri hem de ödeme kolaylıkları sayesinde konut alma hayali olan vatandaşların yüzünü güldürmektedir. 0,75 vade oranına sahip olan projede 120 aya kadar uzayan taksit imkânları da bulunmaktadır.

birevim

Sinpaş Finans Şehir Fiyat Listesi

Konut ihtiyaçlarının ortadan kalkması için tasarımı yapılan proje kapsamında daire özellikleri büyük değişimler göstermektedir. Böylelikle büyük ailelerin de yalnız yaşayanların da isteklerine uygun konutlar sunulabilmektedir. Sunumlardaki çeşitlilik fiyatlardaki çeşitlilikleri de beraberinde getirmektedir. Bundan ötürü Sinpaş Finans Şehir fiyat listesinde düşük rakamlar da 5.252.000 gibi rakamlar da görmek mümkündür.

Sinpaş Finans Şehir Nerede?

İstanbul’un pek çok semti gelir olanakları sayesinde yeni unvanlar kazanmaktadır. Finans merkezi olarak anılmaya başlayan ilçelerden biri olan Ümraniye, Sinpaş Finans Şehir konutlarının da merkezini oluşturmaktadır. Proje içerisinden konut satın almak isteyen vatandaşların yeni adresleri Çakmak Mahallesi, Şenol Güneş Bulvarı Serüven Sokak olacaktır. Bu sayede en iyi proje ödülleri alan konutlar, yatırımcılarının hemen her yere kısa süre içerisinde erişim sağlayabilmeleri avantajını da verecektir.

Sinpaş Finans Şehir Kat Planları

Proje sahipleri tarafından açıklanan Sinpaş Finans Şehir kat planlarında toplamda 2.750 daire teslimi yapılacağı duyurulmuştur. Dairelerin çeşitlilik göstermesi plan açıklamalarında da belli olmaktadır. Tercih eden vatandaşlar 50 metrekare büyüklükten oluşa 1+1 dairelere sahip olabilmektedir. Oda sayısı büyüdükçe metrekarenin de yükseldiği bilinmektedir. 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde devam eden dairelerde 200 metrekare olanlar da yer almaktadır

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

Sinpaş Finans Şehir özellikleri depreme karşı dayanaklı olması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Bunun yanı sıra projede pek çok değişik sosyal donatı da vardır. Açık ve kapalı otopark ile site sakinlerinin park sorunu yaşamamaları hedeflenmektedir. Restoran, çocuk parkı ya da yüzme havuzları da projenin imkânları arasındadır. Bireylerin konut alımları için Sinpaş Finans Şehir olanaklarından yararlanmaları neticesinde daire teslimlerinin Aralık 2019’da resmen gerçekleştirileceği uzun süre öncesinden duyurulmuştur.

birevim

12 Comments

 • Bu tarz koru tarzı projelere bayılıyorum, yaşam alanları çok geniş ve aktivite alanları çok fazla oluyor

 • Sinpaş’ın projeleri gerçekten çok şahane oluyor. Lokasyon olarakta merkezi olması çok büyük avantaj

  • Merhaba Aysima Hanım,
   Batı Ataşehir Sinpaş Finans Şehir fiyatları!
   1+1 daire fiyatları 550 bin TL’den

   2+1 daire fiyatları 850 bin TL’den

   3+1 daire fiyatları 1 milyon 300 bin TL ‘den

   4+1 daire fiyatları 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor.

 • Güncel fiyatları gerçekten şahane, Ataşehir’de bu fiyatlardan başlayan ev bulmak imkansız 🙂

 • Sinpaş’ın projeleri gerçekten çok güzel oluyor, güncel fiyatları hakkında bilgi var mı?

  • Merhaba Müge Hanım,
   Sinpaş Finans Şehir projesinde 1+1 daireler 550 bin TL’den, 2+1 daireler 850 bin TL’den, 3+1 daireler 1 milyon 300 bin TL ‘den, 4+1 daireler 1 milyon 600 bin TL’den başlıyor.

 • Fiyatları çok kısa sürede katlanan yapılardan biri bence Sinpaş Finans Şehir projesi, yatırımlık olarak düşünülebilir 🙂

 • Sinpaş’ın projeleri çok güzel oluyor, son zamanlarda “şehir projeleri” adı vererek daha da güzelleşmiş konut projeleri sunmaya başladılar

Leave a Comment

4 × 4 =