Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

Sahibinden ev ve araba alma imkanı, günümüz piyasa koşullarında sıfır daire ve sıfır kilometre arabaların yüksek meblağları göz önünde bulundurulduğunda oldukça avantajlıdır. Sahibinden araba ve ev alırken hasar durumu, gerçek piyasa değeri gibi göz önünde bulundurulması gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlar dikkate alındığı sürece hem sıfır konut veya araç parasından çok daha düşük bir miktara satın alınabilmekte hem de bizzat sahibinden alındığı için aracı komisyonu ödenmemektedir.

birevim

Bununla birlikte sahibinden araba ve ev alma avantajına, kredi faiz oranları gibi bazı külfetler eklendiğinde bu avantajların bir manası kalmamaktadır. Senet ile yapılan anlaşmalarda ise çoğunlukla peşinat talep edilmektedir. Bu gibi olumsuzlukların önüne geçmek için tercih edilebilecek seçenek ise birikime dayalı finans desteği sunan Birevim firması taksitle ev ve araba alma seçenekleridir. Firma 400 TL gibi küçük taksitlerle ev ve araba alma imkanı sunmaktadır.

Birevim Faizsiz Araba Alma İmkanı

Birevim taksitle araç alma imkanı, hem ikinci el hem de sıfır kilometre araç alımlarında kullanılabilmektedir. Bu imkandan faydalanabilmek için birçok farklı ödeme modelinden birini seçmeniz gerekmektedir. Firma, aylık taksit ödeme miktarını kişiye bıraktığı için ödemeler kişiyi sarsmamaktadır. Öngörülemeyen bir durum nedeniyle taksit ödemesi yapılamayacak olması halinde ise ödemeler bir sonraki aya aktarılabilmektedir. Faiz uygulaması bulunmaması ve peşinat talep edilmemesi gibi avantajlar ile kişiler yalnızca aracın gerçek değerini ödeyerek araba sahibi olabilmektedir. Sahibinden araba ve ev alma fırsatları arasında Birevim araba alma yöntemi, en avantajlı seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Birevim Faizsiz Ev Alma İmkanı

Birevim taksitle konut alma imkanı, yüksek konut kredisi faizleri ve peşinat miktarları düşünüldüğünde kişiler için büyük bir kolaylık olarak karşımıza çıkmaktadır. Birevim firmasının sunmuş olduğu geri ödeme modellerinden biri seçilerek kira öder gibi ev sahibi olunabilmektedir. Firma sahibinden araba ve ev alma fırsatları için faiz ve peşinat talep etmemektedir. Taksit miktarları ise kişinin kendi belirlemesine bırakılmaktadır. Bu sayede küçük meblağlar ödenerek konut sahibi olunabilme imkanı oluşturulmaktadır.

birevim

Leave a Comment

2 + twenty =