Nidapark İstinye Projesi

Nidapark İstinye şehirde yükselen en özel konsept yapılardan birisi olması ile dikkat çekiyor. Avrupa yakasında İstinye’de inşa edilen proje toplam arsa alanı olarak 15 bin metrekarenin üzerinde bir yer kullanıyor. 2+1, 3+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 konut seçenekleri projede yer alıyor.

birevim

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından şehrin farklı noktalarından inşaat edilen projelerden birisi olmasıyla dikkat çekiyor. Ağustos 2021 tarihinde tamamlanması planlanan projede Koru ve Vadi olarak iki bağımsız bölge bulunuyor. Vadi’de 19 blok, Koru bölgesinde 12 bloktan oluşan evler bulunuyor. Konutlar genellikle bahçeli olup 4 ve 5 katlı seçenekler ile sunuluyor.

Nidapark İstinye Kat Planları

Nidapark İstinye kat planları ile de dikkat çekiyor. 4 ve 5 katlı bloklardan oluşan projede faklı planlara rastlamak çok mümkün olmuyor. Ancak evler çok geniş olduğu için projeyi değerlendirmek isteyenler için özel düzenlemeler yapılma ihtimalini arttıracaktır.

Tabi bu özel proje içerisinde öyle daire seçenekleri bulunuyor ki geniş ailelere kullanma konusunda istedikleri alanı sunuyor. Geniş kullanım alanının yanında yatak odasında banyo olması, geniş balkonlar ve rahatça dolaşılabilecek olan bahçeler çok dikkat çekiyor. Tüm planları görmeden alacağınız daire tipine kadar vermemenizde fayda var. Sadece oda sayısına bakarak ev almamanızı tavsiye ederiz.

Nidapark İstinye Ödeme Seçenekleri

Projeden ev almak isteyenlerin bilmesi gereken en önemli detay fiyatların 2.5 milyon TL sınırından başladığı olacaktır. En yüksek fiyat olaraksa 30 milyon TL’nin üzerine çıkmanız gerekiyor. Bu aralıkta projeden ev almanız mümkün gözüküyor. Ev almaya karar verdikten sonra farklı ödeme seçeneklerini değerlendirme imkanınız bulunuyor.

Alacağınız konutun bedelinin tamamını peşin ödemek isterseniz %20 nakit indiriminden yararlanmanız mümkündür. Bir başka ödeme planında %40’ını peşin ödedikten sonra geri kalan kısmını 60 ay vade ile ödemeniz mümkündür.

Tabi projeden ev almak isteyenler için sadece bu iki ödeme seçeneğinin olmadığını söylememiz gerekiyor. İsteyenler için iki ara ödeme yaparak farklı bir ev almanıza da imkan veriliyor. Daha uzun vadeler için bankalardan kredi çekilmesine de yardım edildiğini aktaralım.

Nidapark İstinye Özellikleri

Birbirinden bağımsız alanlara sahip olan projeden ev almak isteyenler için 538 adet daire sunuluyor. Ücretsiz otopark ve geniş bahçe alanlarının bulunduğu projede yaşayanları korumak için özel güvenlik ve kapalı devre TV hizmeti veriliyor. Çocuk oyun alanı, sauna, tam donanımlı spor salonu ve açık yüzme havuzu projede yer alıyor.

Projenin iç özelliklerinden birisi yatak odalarında ebeveyn banyosunun yer almasıdır. Teknik özellikler arasında hidrofor ve su deposu yer aldığını ekleyelim. Bulunduğu nokta itibariyle şehrin en işlek ancak aynı zamanda şehirden bağımsız bir alanda inşa edilmesi projenin en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Nidapark İstinye Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nidapark İstinye adındın da anlaşılacağı gibi İstinye’de yapılan bir projedir. Emirgan Korusunun hemen dibinde yapılan proje Sarıyer’in en önemli konut projelerinden birisi olarak yer alıyor. Boğaza çok yakın bir noktada bulunan projeye çok yakın noktalarda ABD Başkonsolosluğu, Sakıp Sabancı Müzesi gibi önemli noktalar yer alıyor.

FSM’ye 5 kilometre, YSS köprüsüne 30 kilometre ve İstanbul Havalimanına 40 kilometre uzaklıkta yer aldığını ekleyelim. Bulunduğu konum ile hem şehir yaşantısından uzakta hem de ana bağlantı noktalarına yakınlığı sayesinde her an modern şehir yaşantısına yakın bir noktada yer alıyor. Rahat bir ulaşım noktasında yer alması ve etrafında ki modern yapılar ile harika bir yaşam alanı sunulmuş oluyor.

birevim

5 Comments

  • Çok güzel proje, fiyatları muhtemelen çok yüksektir ama sonuna kadar hak ediyor 🙂

  • Nidapark projeleri zaten şahane oluyor, İstinye tarafında da çok güzel bir proje olmuş 🙂

  • Nidapark İstinye projesi lokasyon olarak çok iyi bir konumda, fiyatları ne kadar bilmiyorum ama hak ediyordur fiyatını 🙂

Leave a Comment

1 × 1 =