Nidapark Bomonti Projesi

Nidapark Bomonti projesi İstanbul’un en gözde noktalarından birisi olan Bomonti-Şişli’de yükseliyor. Toplam arsa alanı 18 bin metrekare olan proje içerisinde çok farklı konut tipleri bulunuyor. Konutların yanı sıra dükkan ve ofislerde projede yer alıyor. Toplam üç blok halinde inşa edilen proje Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından hazırlanıyor. Projenin tam olarak Haziran 2020 yılında tamamlanacağı tahmin ediliyor.

birevim

Projenin içerisinde çok ekstra özellikler yer alırken, bu özellikler ile birlikte ev veya ofis olanlara kaliteli bir şekilde yaşama fırsatı sunuluyor diyebiliriz.

Nidapark Bomonti Kat Planları

Nidapark Bomonti kat planları açısından çok özel detaylar içeriyor. Üç bloktan oluşan projede ki farklı kat tiplerine özgü olarak kat planları bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı ihtiyaçlara karşılık veren daireler bulunuyor.

Dikdörtgen ve kare gibi farklı alanlara hitap eden, kullanımı basit ve rahatlığın ön planda tutulduğunu kat planları dikkat çekiyor. Almadan önce projenin olduğu noktayı ziyaret ederek örnek daireden alacağınız binanın şeklini rahatça görme şansınız var.

Alacağınız evde çok özel bir detay isterseniz kat planında sizler için oynama yapılıp yapılmayacağını proje sahiplerine rahatlıkla sorabilirsiniz. Bu sayede yüksek yaşam kalitesini şehrin ortasında rahat bir şekilde yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Nidapark Bomonti Ödeme Seçenekleri

Nidapark Bomonti’nin yüklenici firması olan Tahincioğlu Gayrimenkul müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Konut fiyatları 1 milyon TL ile 5.5 milyon TL aralığında değişiklik gösteriyor. Konutun tipine göre bu farklılık öne çıkıyor. Firma peşin ödemelerde ev almak isteyenlere %20 indirim imkanı sunuyor. Bu şekilde daha uygun fiyata yatırım yapmanıza olanak sağlanıyor.

İsteyen müşterilerine %5 peşin ödemenin ardından altı ayda bir ara ödeme yaptıktan sonra geriye kalan borcun tamamını 60 ay vade seçeneği ile ödemenize imkan veriliyor. İsteyenlere %20 peşin, %7,5 iki ara ödeme ve geriye kalan %65’i de 36 ay vadeyi kullanarak ödeme imkanına sahip olmanız sağlanıyor. Her türlü ödemeye uygun seçeneklerini müşterilerine sundukları görülebiliyor.

Nidapark Bomonti Özellikleri

Nidapark Bomonti modern yapılarda görülen birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Güvenlik için kapalı devre TV, görüntülü diyafon, özel güvenlik ve kartlı giriş sistemi gibi seçenekler sunuluyor. Merkezi ısıtma ve kapalı ücretsiz otopark seçeneği sunuluyor.

Geniş bahçe alanları, çocuk oyun alanı, kapıcı hizmeti, restoran, kafe ve parti alanları sunuluyor. Ortak olarak kullanılabilecek açık ve kaplı yüzme havuzu, masa tenisi, tam donanımlı spor salonu ve sauna gibi seçenekler bulunuyor. Dairelerin yüksekliğe 3.2 metre olarak görülüyor. Mutfak içerisinde ankastre, soğutma için VRV kullanılıyor. Otopark içerisinde asansör, su deposu, dijital altyapı ve hidrofor gibi özellikleri bulunuyor. Kaliteli bir yapı ve özelliklere sahip olduğu görülebiliyor.

Nidapark Bomonti Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nidapark Bomonti İstanbul’da Avrupa yakasında Amerikan Hastanesinin hemen yanında yer alıyor. 0-1 karayolunun yanında bulunan proje tarihi yarım adaya 5 dakika uzaklıkta yer almasıyla dikkat çekiyor. Proje 15 Temmuz şehitler köprüsüne 9 kilometre, Avrasya Tüneli’ne 15 kilometre ve yeni hayata geçirilen İstanbul Havalimanına 40 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Çok merkezi bir noktada yer alan projede birçok ulaşım seçeneğinin olması alternatifi arttırması açısından rahat bir şekilde erişim sağlıyor. Projenin etrafında birçok eğlence noktası, dinlenebilecek nokta, iş alanları ve eğitim noktaları bulunuyor. Bu konuda bulunduğu noktanın gözde yerleşim alanı ve iş merkezi olan bomonti içerisinde yapılıyor olması da bu olanakları beraberinde getiriyor.

birevim

11 Comments

 • Projenin taslak tasarımı çok güzel gözüküyor, fiyatlarına etki edecektir bu kalite 🙂

 • Projenin fiyatları yerine ve mimarisine göre çok makul. 1-2 sene 2 katına çıkabilecek bir potansiyeli var

  • Merhaba Enes Bey,
   Nidapark Bomonti Evleri’nde 1+1’den 4,5+1’e kadar ev seçenekleri sunuluyor. Tahincioğlu Nidapark Bomonti fiyatları KDV dahil 714 bin TL’den başlayan fiyatlar ile müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

 • Nidapark Bomonti projesi gerçekten mimari olarak şahane bir yapı. Fiyatları da yapısının kalitesini belli ediyor.

 • Nidapark’ın projeleri gerçekten çok güzel oluyor, tek dezavantajı çok pahalı olmaları ama onu da hak ediyor proje

 • Nidapark’ın projeleri gerçekten şahane oluyor, mimari olarak muhteşem bir mimariye sahipler 🙂

 • Nidapark Bomonti projesi gerçekten muhteşem, lokasyonu mükemmel bir noktada 🙂

Leave a Comment

one + four =