NG Residence Projesi

28 katlı 2 bloktan oluşan NG Residence Projesi, NG Kütahya Seramik Grubu uzmanlığıyla inşa edilmiştir. Her karesi titizlikle planlanan ve muhteşem bir görsel şölen oluşturan projenin bir bloğunda 306 adet daire, diğer bir bloğunda ise otel ve 3200 kişilik kongre merkezi yer almaktadır. İstanbul/Bağcılar bölgesinde yükselen NG Residence Projesi belirttiğimiz gibi konut ve otel konseptiyle karma bir projeyi içerir. 50 metrekareden başlayan konutlar 150 metreye kadar alternatif sunmaktadır. Belirtilene göre 4 daire penthouse olarak 450 metrekare özelliğini içeriyor. Modern bir mimariyle tasarlanan proje daireleri istenen konforu fazlasıyla sunuyor. Gerek site içi gerekse site dışı sosyal donatıların fazlaca olması da projenin talep gören bir cazibe merkezi olmasını sağlıyor.

birevim

NG Residence Kat Planları

Günümüzde İnşaat sektörünün epeyce gelişmesi üzerine bugün bakıldığında insanların ihtiyaçlarına yönelik hem kullanışlı hem de modern yaşam alanlarının oluşturulduğu görülmektedir. İşte bu yaşam alanlarından biri olarak ön plana çıkan NG Residence, bireysel ya da aile olarak kaliteli yaşam sürmek isteyen kişiler için ideal tercihlerden biri olacaktır. Merak edilen NG Residence Kat Planları için belirttiğimiz gibi 2 kuleden oluşan projenin daire bloğunda 1+1 daireler 62 ile 88 metrekare arasında olup, 2+1 daireler ise 69 ile 130 metrekare aralığında tasarlanmıştır diyebiliriz. Projenin otel bloğunda ise yine tercih ve ihtiyaca bağlı olarak farklı metrekarelerde 420 adet oda ve bunun yanı sıra 3200 kişilik de kongre merkezi yer almaktadır. Ayrıca her iki bloğun giriş katında ticari üniteler bulunmaktadır.

NG Residence Ödeme Seçenekleri

İhtişamlı görüntüsüyle görenleri büyüleyen NG Residence projesinden konut satın almak istediğiniz %50 peşin kalanı ise 24 ay vadeyle ödeyebilirsiniz. Nakit alımlarda %20 indirim uygulanmakta ve ödeme konusunda da kişiye özel seçeneklerde sunulmaktadır. 1+1 daireler 965.000-1.445.00TL arasında satışa sunulmuş olup, 2+1 daireler ise 1.895.000-2.445.000TL arasındadır. Proje hakkında detaylı bilgi için resmi internet sitesinden NG Rezidans Ödeme Seçenekleri kısmına giriş yapabilir veya iletişim bilgilerini kullanarak merak ettiğiniz her soruya yanıt alabilirsiniz.

NG Residence Özellikleri                             

Karma bir projeyle şehrin göbeğinden yükselerek en iyi cazibe merkezlerinden biri olmayı hedefleyen NG Residence Özellikleri saymakla bitmez diyecek kadar çoktur. Yine de merak edenler için aşağıda proje özellikleri hakkında kısaca bilgi vereceğiz.

Genel özelikler; kapalı otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kapalı devre tv, türk hamamı, 7 mağaza, kafe ve restoranlar,

Bina Özellikleri; jeneratör, asansör, resepsiyon, hidrofor, lobi, su deposu

Konut Özellikleri; ebeveyn banyosu, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, Amerikan mutfak

Gibi özelliklerin yanı sıra ayrıca inşaatın yapı denetimi yapılmış, deprem yönetmenliğine uygun, zemin etüdü yapılmış ve yalıtım yönetmenliğine uygunluğu test edilmiştir.

NG Residence Nerede? Yakın Çevre Özellikleri

NG Residence, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde TEM ile Basın Ekspres Yolunun kesiştiği yerde inşa edilmiştir. Atatürk Havaalanına 7 km, TEM kavşağına 3 km ve E5 Çobançeşme Kavşağı’na 5 km mesafedir. Ayrıca NG Residence projesinin yakın çevresinde Metro, Kuyumcukent, Hilton Hotel, Üniversite ile hastaneler ve Divan Hotel gibi ihtiyaç duyulan yaşam ve iş merkezleri yer alır. Projenin konum ile çevre özellikleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, proje haritasını inceleyerek istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Ancak hem site içi hem de dış özellikler olarak son derece konfor ve ulaşım kolaylığı içerdiğini bilmelisiniz. Yaşantınızı her bakımdan kazanç sağlayacak olan NG Residence sakinlerinden biri olmak isterseniz, iletişim bilgilerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

18 + one =