Nef Kandilli Projesi

Timur Gayrimenkul tarafından Anadolu yakasında başlatılan NEF Kandilli Projesi içerisinde bulunan farklı daire tipleri ile öne çıkıyor. 70 bin metrekare alanda inşa edilen projenin tamamlanma tarihi olarak Aralık 2020 gösteriliyor.

birevim

Proje de amaçlanan insanlara lüks bir yaşam sunmak olarak gösteriliyor. Yılların deneyimine sahip olan firma Kandilli bölgesinde ki bu projesinde kaliteli bir yaşam fırsatı oluşturmak istiyor. Proje içerisinde ayrıca insanlara zengin bir sosyal deneyim yaşama fırsatı oluşturularak onların hayatın koşuşturması içerisinde rahatlama imkanını evlerinde yaşama imkanı sunuluyor.

Nef Kandilli Kat Planları

Nef Kandilli projesinde kat planları geniş kullanım alanları olacak şekilde öne çıkarılmış durumda. 2+1 konut tipinde 157 ile 165 metrekare alan bulunuyor. 3+1 konu tipinde 196 ile 413 metrekare konut tipleri bulunuyor. 4+1 seçenekte 236 ile 383 metrekare alana sahip iki farklı konut tipi bulunuyor. Bu da beraberinde farklı özelliklere sahip olan çok sayıda daire olmasını sağlıyor.

Proje içerisinde 406 adet konut bulunuyor. Bu konutlarda soğutma özelliği için VRC, mutfakta ankastre, 2.65 tavan yüksekliği ve yatak odasında ebeveyn banyosu yer alıyor. Hem size hem de misafirlerinizin rahat bir şekilde ağırlanmasına yardımcı olan kat planları ile Nef Kandilli projesi dikkat çekiyor.

 Nef Kandilli Ödeme Seçenekleri

Projenin en düşük konut fiyatı 2.5 milyon TL en yüksek konut fiyatı 12.5 milyon TL ile kullanım imkanı sunuyor. Daire tipine ve bulunduğu konuma göre belirlenen daireler arasında istediğiniz herhangi bir tanesini tercih etme şansınız bulunuyor.

Projeden ev almak isteyenlere farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Firma nakit ödeme yaparak ev almak isteyenlere yüksek miktarda nakit indirimi sunuyor. 48 ay ile 60 ay vadeli ev almak isteyenlere %0 faiz ile bu imkanı sunuyor. Peşin ödemelerde %30 indirim ile proje ödeme imkanı sunuyor. Daha uzun vadeli ödeme seçeneklerinde düşük konut kredisinden yararlanarak bu özel projeden ev almanıza imkan verilmesi amaçlanıyor.

Nef Kandilli Özellikleri

Projede kaliteli hayatı oluşturmayı sağlayacak bir çok özellik bulunuyor. Merkezi ısıtma, ücretsiz kapalı otopark, binalarda maksimum 5 kat olması ve özel güvenlik gibi seçenekler bulunuyor. Sosyalleşmenize imkan sağlamak için çocuk oyun alanı ve bahçe imkanları da yer alıyor.

Spor için açık ve kapalı yüzme havuzları, tam donanımlı spor salonu, sauna, futbol ve basketbol sahası bulunuyor. Çocuk oyun alanı ve çocuk yüzme havuzu gibi detaylar yavrularınıza önem verildiğini gösteriyor.

Dairelerin yüksek olması, ankastre, ebeveyn banyosu, VRV soğutma gibi özellikler bulunuyor. Ortak kullanım için otopark asansörü, su deposu ve Hidrofor binaların özellikleri arasında yer alıyor. Tüm bu özellikler projenin gerçek anlamda hayat standardını yükseltme konusunda yapıldığını göstermiş oluyor.

Nef Kandilli Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nef Kandilli boğazın hemen yanında FSM ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün arasında yer alıyor. Anadolu Hisarı’nın yanında yer alan proje de çok farklı ulaşım seçenekleri bulunuyor.  Feribot, otobüs, araç ile ulaşım ve metre gibi seçeneklere çok yakın bir noktada yer alıyor.

Şehrin merkezinde olmasının yanında özel projesi ile şehirden aynı zamanda uzak bir yaşam imkanı sunuyor. Proje bulunduğu konum itibariyle müşterilerine deniz manzarası sunuyor ve yürüyüş mesafesinde denize ulaşma imkanı sunuyor.

Anadolu yakasında bulunmasına rağmen rahat bir yolculuk ile şehrin her noktasında farklı ulaşım güzergahlarını kullanarak ulaşma imkanı sunuyor. Bu da projeyi diğerlerine göre bir adım ileri de olmasına imkan tanımış oluyor.

birevim

11 Comments

 • Konutların tasarımı çok güzel gözüküyor, bittikten sonra ev alamasam bile bi yakınından geçip görmek isterim.

  • Merhaba Cemre Hanım,
   Nef Kandilli Projesi gerçekten görülmeye değer bir projedir. Mimari özellikleri ve konumu itibariyle fark yaratmaktadır.

 • Bu tarz projeler neden bilmiyorum ancak benim hoşuma gidiyor, ilimize ülkemize ekonomik anlamda ciddi değerler katıyor.

 • Nef’in tüm projeleri şahane mimariye sahip oluyor. Tabi Kandilli projesinin farkı yüksek yüksek siteler yok, mimarisi daha güzel 🙂

 • Konumu, mimari duruşu ve oluşturduğu yaşam alanıyla her anlamda mükemmel bir proje 🙂

 • Sanırım pandemiden dolayı teslim tarihi uzadı teslim tarihi ile alakalı bilgi sahibimisiniz acaba

 • Nef’in projeleri çok güzel oluyor, yani site hayatı kavramına bambaşka bir yaşam açısı katıyor

 • Nef Kandilli projesi gerçekten çok güzel, bir arkadaşım var orada oturuyor ve çok memnun 🙂

 • Nef projelerinin kalitesi gerçekten çok sağlam oluyor, fiyatlarıda çok iyi bence

Leave a Comment

four + two =