Nef Çekmeköy Projesi

Nef Çekmeköy projesi Timur Gayrimenkul ile Fiba Grubun ortak girişi olarak hayata geçirilmiş durumda. Ekim 2020’da teslim edilmesi planlanan proje toplamda 35 bin metrekare alanda yükseliyor. Dört farklı konut tipi ile hazırlanan projede bahçeli ve geniş teraslı ev seçenekleri müşterilerini bekliyor.

birevim

Proje içerisinde bulunan konut tipleri ortalama 66 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor. Çekmeköy’de bulunan projede amaçlanan insanlara şehirden çok uzak olmayan ancak aynı zamanda tamamen huzur içerisinde yaşamalarına yardımcı olacak bir hayat sunmak olarak öne çıkıyor.

Nef Çekmeköy Kat Planları

Nef Çekmeköy projesinde öne çıkan detayların başında kat planları geliyor. Bu planlarda dikkat çeken nokta tüm evlerde geniş balkon seçeneğinin olması diyebiliriz. Geniş iç oturma alanları ve Amerikan mutfak ile tamamlanan tasarımlar ile birlikte 1+1 daireler bile insanlara geniş kullanım alanları sunuyor. 4+1 almak isteyenler için dikdörtgen bir tasarımın onları beklediğini söyleyebiliriz. Geniş bir oturma bölümünün yanında iki tane banyo seçeneği bir mutfak ile birlikte dört yatak odası olması kullanım kolaylığı sunuyor. 266 metrekare alana sahip olan proje ile ev almak isteyenlere geniş bir bakış acısı sunuluyor. 2+1 ve 3+1 dairelerde öncelik olarak kullanım rahatlığı sağlanmasının amaçlandığı görülüyor. Geniş balkon alanları ile hayatınıza renk katmanız sağlanıyor.

 Nef Çekmeköy Ödeme Seçenekleri

Nef Çekmeköy projesinde öne çıkan en önemli detay hayattan uzak, rahat bir hayat yaşama imkanını müşterilerine sunmaları olarak söyleyebiliriz. 3-4 kattan oluşan evler ile farklı daire planları sayesinde hayatınıza farklı bir tarz katarak yaşama imkanınız var. Daire fiyatları 500 bin TL’den başlayıp 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Peşin alımlarda %10 indirim imkanını müşterilerine sunuyor. 120 aya varan vade seçenekleri ile belirli bir kısmını ön ödeme bir kısmını da ara ödeme yaparak yeni bir eve sahip olmanıza yardımcı oluyorlar. Ayrıca isteyen müşterilerine takas imkanı da sunularak onların hayatlarında ki bu fırsatı hemen kullanmalarına yardımcı oluyorlar.

Nef Çekmeköy Proje Özellikleri

Geniş bir arsa üzerine inşa edilen projede ücretsiz otopark seçeneği ile özel güvenlik hizmeti sunuluyor. Çocuklar için geniş oyun alanları ve yetişkinler için parti alanları projede bulunuyor. Eğlenmek ve spor yapabilmeniz için tenis kortu, sauna, tam donanımlı spor salonu, açık ve kapalı yüzme havuzu, futbol ve basketbol sahası gibi seçenekler bulunuyor.

Geniş balkon özellikleri arasında yer alırken, tüm binalarda jenaratör, hidrofor, su deposu ve asansör özellikleri bulunuyor. Proje yapılmadan önce yapı denetimi, zemin etüdü, deprem yönetmeliği ve yalıtım yönetmeliğine harfiyen uyularak inşaatların tamamlanmasının sağlandığı aktarıldı.

Hem şehir hayatından uzakta hem de şehrin hemen dibinde yer alan proje ile sizde kaliteli bir yaşama adım atabilirsiniz.

Nef Çekmeköy Nerede ve Çevresinde Ne Var?

Nef Çekmeköy üç bağlantı yolunun ortasında bulunması ile rahat bir ulaşım imkanı sunuyor. Şile otoyolu, O-6 ve D020 yollarının bağlantı noktasında yer alıyor. Bu sayede rahat bir şekilde buraya ulaşmanız sağlanıyor. Alemdağ ormanı ve Ömerli Barajlarına yakın olduğu için biraz gezmek için ormanların arasında kaybolma şansına sahipsiniz.

FSM köprüsüne 30 kilometre uzaklıkta olan proje aynı zamanda Sabiha Gökçen Havalimanına 26 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Ana arter olarak isimlendirilen yolların dibinde olduğu için istediğiniz her yere rahat bir şekilde ulaşmanıza imkan veriliyor. İster şehirde ki önemli bir işinizi halledebilir isterseniz de rahatlamak için doğaya doğru bir yolculuk yapabilirsiniz.

birevim

9 Comments

  • Çekmeköy’de çok işlek bir noktaya yapılıyor bu Nef evleri, fiyatları bu yüzden oldukça pahalı olacaktır.

    • Merhaba Aynur Hanım,
      Nef Çekmeköy Projesi fiyat aralığı 740.000 – 1.644.000 TL şeklindedir.

  • Nef son yıllarda çok güzel konut projeleri yapmaya başladı, Çekmeköy projesi de çok kaliteli bir mimariye sahip

  • Çekmeköy tarafında son zamanlarda yapılan en güzel konut mimarisi oldu diyebilirim. Aktivite ve spor alanları, yaşam alanlarıyla dolu bir proje.

  • Nef projelerine hayranım, çok güzel bir mimariye sahipler, lokasyonları çok merkezi noktalarda oluyor.

  • Çekmeköy tarafında yapılan en güzel projelerden biri Nef’in projesi, lokasyon ve manzara olarak çok güzel

Leave a Comment

12 − one =