Ne Zaman Emekli Olabilirim? Diye Düşünme Taksitle Ev Sahibi Ol

Emekliler için ev sahibi olma imkanı, Birevim firması tarafından sunulmaktadır. Firma ile çalışarak taksitle ev sahibi olmak için herhangi bir ek maliyet ödemenize gerek bulunmamaktadır. Faizsiz ve peşinatsız bir şekilde konut sahibi olunabilmektedir.

birevim

Emekliler için ev sahibi olmak çoğu zaman bir hayal olarak kalmaktadır. Yıllarca emeklilik döneminde ev sahibi olmanın hayalini kuran kişiler, bu dönemde çocukların evlilik masrafları, üniversite masrafları gibi hesaba katılmayan masraflar nedeniyle bu hayallerini gerçekleştirmekte oldukça zorlanmaktadır. Ev alma niyetine giren kişilerin ise karşısına bankaların yüksek faiz oranları ve peşinat zorunluluğu çıkmaktadır.

Günümüzde ise Birevim firması sayesinde, ev sahibi olmak artık bir hayal değildir. Firma, emekliler için kolay ödeme koşulları hazırlamıştır. Farklı ödeme yöntemleri kullanılarak ev sahibi olunabilmektedir.

Birevim Ev Sahibi Olma İmkanı

Birevim ev sahibi olma sistemi için öncelikle kişinin ödeme gücü, satın almak istediği konut ve tercih ettiği ev sahibi olma modeli belirlenmektedir. Firma, aynı ödeme gücüne sahip kişileri bir gruba toplayarak bu kişilerin arasında kura çekmektedir. Noter huzurunda yapılan kura sonucunda her ay kimin ev sahibi olacağı belirlenmektedir. Daha sonra bu gruptaki kişilerin aylık taksitleri her ay toplanarak bir kişi ev sahibi olmaktadır.

Birevim firmasının sunmuş olduğu bir diğer taksitle ev alma yönteminde ise kişi, firma bünyesinde satın almak istediği konutun yarı parasını biriktirmektedir. Geri kalan yarısı içinse firma faizsiz kredi desteği sağlamaktadır.

Birevim Ev Sahibi Olma Avantajları

Birevim ile ev sahibi olmanın avantajları şu şekilde listelenebilmektedir:

  • Birevim faiz ve peşinat talep etmemektedir. Kişilerin borçlarını erken kapatmak için peşinat ödemeleri içinse hiçbir engel bulunmamaktadır.
  • Birevim’de konut kredilerinin aksine erken ödeme cezası bulunmamaktadır.
  • Birevim katılımcıları, satın almak istediği konutu kendileri seçmektedir.
  • Birevim ile taksitle ev almak isteyenler Türkiye’nin herhangi bir yerinde bulunan konutu seçebilmektedir.
  • Farklı ödeme modelleri ile her ailenin beklentisine ve bütçesine uygun bir şekilde ödeme alınabilmektedir.
birevim

Leave a Comment

five × two =