Morevim Nedir? Morevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE MOREVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. MOREVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Morevim nedir; peşinat ödemeden ya da banka kredileri ile uğraşmadan sorunsuz bir biçimde ev sahibi olmak için kişilerin özellikle istifade edebilecekleri sistemlerin başında gelmektedir. Grup yardımlaşması ile ev ya da araba sahibi olma imkanını elde edebilirsiniz. Ödeme planından başlayarak hangi grup tipi içerisinde yer alacağınıza kadar sizin isteklerinize göre hazırlanan bir sistem oluşturulmuştur.

birevim

Morevim ev alma hakkını elde ederken aynı zamanda kısa bir süre içerisinde grup dayanışması ve güvenilir ödeme kanallarını da tecrübe edeceksiniz. Banka faizlerinin bu derece yüksek olduğu son senelerde elde edeceğiniz verimliliğin ne kadar yükseleceğini siz de net biçimde göreceksiniz.

Morevim Nedir? Morevim Kimin?

Taksitle ev alma adımları ile alakalı olarak kişilerin dikkatle incelemesi gereken detaylar şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Morevim sisteminde gruplarda yer alan kişi sayısı arttıkça sizin taksit olarak ödemeniz gereken miktar düşecektir. Fakat taksit sayısı artış gösterecektir. Aynı zamanda kalabalık olan gruplarda doğal olarak konut sahibi olma sırasının size gelmesi diğer gruplara göre daha uzun sürebilir.
  • Süre ne olursa olsun eninde sonunda grupta yer alan kişilerin her birinin konut sahibi olacağının da ayrıca dile getirilmesi gerekmektedir.
  • Ödeme planının hazırlanması sırasında sizin aylık gelir ve giderlerinizin detaylı bir biçimde incelenmesinin hemen sonrasında ayarlamalar yapılacaktır. Kişilerin gücünün yetmeyeceği herhangi bir ödeme planına zorlanmayacağı da eklenmelidir. Aynı zamanda bu ödeme planına kesinlikle biri faiz de dahil olmayacaktır.

Bu detaylar sizin için resmi ve hukuki boyut da göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Resmi ve hukuki bağlamda bir aksaklık meydana gelmemesi için tüm denetlemeler eksiksiz bir biçimde yapılmaktadır.

Sistemden istifade ederken finans ve gayrimenkul uzmanlarımızın da talep ettiğiniz noktalarda size gerekli olan yardımı ve yönlendirmeyi yapma hakkı da bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde sorun yaşamadan hızlı ve eksiksiz bir erişim adımının şekillendirilmesi için müşteri hizmetleri servisi daimi olarak aktif tutulmaktadır.

Morevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma aşamasında kişilerin nasıl deneyimler elde ettikleri ile alakalı olarak da yorumlar yapmaları mümkündür. Bu alanda yorumların anlık olarak incelenmesi için olumlu olumsuz tüm detaylara yer verildiği de görülmektedir.

Siz de tecrübe elde ettikten ve konut satın alım sürecine dahil olduktan hemen sonrasında şikayetlerinizi ve yorumlarınızı bildirebilirsiniz. Genel manada teşekkürlerin hakim olduğu yorumlara sosyal medya üzerinden de bir göz atabilirisiniz.

Morevim Şubeler Nerede?

Konut alma aşamasında kişilerin işleme alacakları şubelerin oldukça nitelikli ve erişilebilir olması da mutlu etmektedir. İstanbul ve Ankara gibi birçok merkezde firma şubesi bulunmaktadır. Hem telefon üzerinden hem de direkt olarak şubelere gelerek konut başvurusunu yapma ve sisteme dahil olma hakkınız bulunmaktadır. Sistem verimliliği ile göz dolduracaktır.

birevim

Leave a Comment

1 × 1 =