Mesken Finans; Lansmana Özel Hizmet Bedeli % 7

Neden Mesken Finans desek? Çünkü mesken finans yüksek bir toplum inşa etme düşüncesine destek olmak üzere yola çıktı. Kişisel refah her şeydir, eğer refahınız yok ise nasıl huzurlu olabilirsiniz ki?  Üreten, düşünen ve katma değer yaratan bireyler oluşabilmesi için güçlü bir ekonomiye ihtiyaç var. Ve bu toplumun tümü için yaşam kalitesini yükseltecek anlayışa sahip Mesken Finans tüm bu refah hayali ile yola çıktı.  Hedefleri kutsal ve bir adım dünyayı değiştirebilir mantığı ile baktığınızda bu firmaya bir şans vermeye değer gibi görünüyor.

birevim

 

 • Ev, arsa, otomobil, bireysel ve ticari ihtiyaç fark etmeksizin; gelirinizi analiz ederek her ay ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirlersiniz.
 • Finans uzmanı eğitimli ve profesyoneldir ve onunla yapacağınız görüşmeler sonrasında size özel ve en uygun ödeme planı oluşturularak sistemde yerinin alırsınız.
 • Onay verdikten sonra portföy yöneticiniz atanır, size özel hazırlanan plan doğrultusunda ödeme ve sıra belirleme gibi tüm süreçler için sürekli sizinle iletişim halinde olan bu danışana aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. .
 • Teslimat zamanı dahil, tüm işlemleriniz portföy yöneticiniz tarafından yürütüldüğünden strese girmezsiniz. Size de teslim aldığınız yatırımınızın tadını çıkarmak kalır.

Mesken Finans diğer benzerleri gibi;

 • Peşinatsız,
 • Faiz ödemeden,
 • Hızlı, kolay ve ekonomik şekilde ev sahibi olmanıza olanak sağlayan bir mülk, otomobil, arsa, bireysel yâda kurumsal ihtiyaçlarınızda destek sistemidir. .

20 yıllık sektörel deneyime sahip olan Mesken Finans 50 Milyon türk lirası öz sermaye ile kuruldu. Profesyonel kadro ile hizmet veren Mesken Finans ev, iş yeri, otomobil ve arsa almak istediğinizde  yada bireysel yada kurumsal ihtiyaçlarınızda size en mantıklı sistemleri sunarak karlı yatırımlar yapmanıza destek olur.  Mesken Finans lansmana özel hizmet bedeli % 7 bu fırsatı değerlendirmek lazım.

Eğer ikna olduysanız Mesken Finans şubeleri Türkiye’nin dört bir yanında hizmet verecektir.  Bölge bazında iller konusunda web sitesi üzerinden form doldurmanız işlerinizi kolaylaştırıyor. Mesken Finans danışmanı  dönüş yaparak sorularınızı yanıtlayacak ve ihtiyaçlarınıza uygun sisteme sizleri yönlendirecektir.

Faizsiz finans sistemlerinde kredi faizi yok ancak küçük bir hizmet bedeli bulunuyor. Lansmana özel Mesken Finans Hizmet bedelini %7 olarak güncelledi.

birevim

6 Comments

 • Bu alanda çok fazla yeni firmalar türedi, bu yeni firmalar güzel kampanyalar yaparak müşteri çekmeye güven sağlamaya çalışıyorlar

  • Merhaba Şaban Bey,
   Bu kampanya lansmana özel yapılmıştır ve kampanya sonlanmıştır.

 • Mesken finans sektöre güzel giriş yaptı baya da bir şube açtı diye biliyorum, hizmet bedeli hala aynı mı bilmiyorum ama bu sektöre göre %7 çok iyi

 • Hizmet bedelini %7 ye düşürmeleri rakiplerine büyük fark atmalarını sağlayabilir, hala aynı oranla mı çalışıyorlar bilmiyorum ama mesken finans çok ciddi ses getirmişti bu oranıyla

Leave a Comment

four × two =