Makyol Santral Projesi

Büyükşehirlerde konut alımları aynı zamanda çok avantajlı bir yatırım olmak özelliği de taşımaktadır. Makyol Santral projesi gerek kalitesi gerek konumu sayesinde oldukça iyi bir yatırım olarak görülmektedir. Proje, şehir yaşamını iyiye götürmekle kalmayıp aynı zamanda kolaylaştırmak gibi bir artıyı da konut sahiplerine sunmaktadır.

birevim

Makyol Santral Fiyat Listesi

Konut projelerinde çeşitlilik olması, projelerin hemen ker kesime hitap etmesini sağlamaktadır. Bu bağlamda Makyol Santral içerisinde de değişik zevklere göre konut tipleri bulundurulmaktadır. Tercih eden bireyler normal daire tiplerini satına alırken kararlarını villa tipi olan konutlardan yana verenlere de rastlamak mümkündür. Konutların tiplerinin farklılaşması neticesinde bireylerin ödemeleri gereken rakamlar da değişmektedir. Buna bağlı olarak firma 453.000 TL ila 1.590.000 TL fiyat aralıklarında satışlarını gerçekleştirmektedir.

Makyol Santral Nerede?

Ulaşım, büyükşehirlerin neredeyse en önemli sorunlarından biridir. Makyol Santral nerede merakı da daha çok ulaşım imkânlarının değerlendirilmesi açısından edilmektedir. Proje hem toplu taşımaya hem de özel ulaşıma uygun bir konumda bulunmaktadır. Akbatı AVM karşısında yer olan konutlar aynı zamanda metro ulaşımına da uygundur. Bu sayede konut sahipleri ulaşım tercihleri arasından kendilerine en uygun olanını seçebilmektedir.

Makyol Santral Kat Planları

Tasarımı yapılan Makyol Santral projesi kapmamış olduğu alan ve kat planları ile de ilgi görmektedir. Proje ile birlikte tam olarak 16 bin 906 metrekarelik bir arsa değerlendirilecektir. Konutların beş bloktan meydana geleceği de bilinenler arasındadır. Bloklarda 403 adet daire satışa sunulacaktır. Bloklar ve dairelerin yanı sıra 9 adet de villanın bulunacağı kesinleşmiştir.

Makyol Santral Özellikleri

Makyol Santral özellikleri ile birlikte ev sahiplerine rahat ve ferah bir yaşam elde etmek avantajı sunulmaktadır. Binanın konumu en iyi özelliğidir. Üstelik konut sahipleri temel ihtiyaçları için hemen karşıda yer alan AVM ‘ye gitmek zorunda da değildir. Sosyal donatıları bir hayli iyi olan proje içerisinde; fırın, alışveriş alanları, market, çocuk parkı, oyun ve spor alanı, otopark gibi bölümler yer almaktadır. Böylelikle konut sahipleri pek çok ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde karşılayabileceklerdir.

birevim

6 Comments

  • Güzel proje, mimari olarakta güzel gözüküyor, lokasyon olarakta iyi bir nokta düşünülmüş bence

    • Merhaba İrem Hanım,
      Makyol santral projesi dairelerinde fiyat aralığı 560.000 – 1.717.000 TL’dir.

  • Makyol Santral projesi mimari olarak çok güzel bir proje, merkezi konuma sahip olması büyük avantaj sağlıyor.

Leave a Comment

2 × 5 =