Konut Projeleri İle Hayatınızı Bambaşka Bir Dünyaya Taşıyın

Konut projeleri ev alma konusunda insanlara yepyeni ve farklı fırsatlar sunmaktadır. Projeden bir eve sahip olmak demek hem gelecek adına yatırım yapmak hem de kiradan kurtularak kendi yuvamıza geçmek demektir.

birevim

Ev almak istiyorum diyenler için firmalar birbirinden taze konut projeleri ile günümüzde kıyasıya bir rekabet içerisine girmiştir.

Peki, Konut Projelerin Bizlere Sunmuş Oldukları Avantajlar Nelerdir?

Güncel konut projeleri, özellikle çalışan bireylerin sıkça tercih ettiği bir ev alma seçeneğidir. Konut projelerini bu denli cazip hâle getiren, yapılan evlerin müşteri talepleri de göz önünde bulundurularak, depreme oldukça dayanıklı ve lüks, tüm ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak inşa edilmesidir. Toplu konut projeleri, emlak sektörünün sürekli geliştiği bir dönemde yetişkin bireylere daha ucuz fiyatlandırmalar, uygun taksitler ile ev sahibi olabilme imkânı sunmaktadır.

Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında yer alan ”Ön Ödemeli Konut Satışları Yönetmelik’ maddesi projeden ev sahibi olmak isteyen kişilerin tüm haklarını güvence altına almaktadır. Konut projelerinin sunmuş olduğu bir diğer avantaj da projeyi yürüten firmanın sizin adınıza bankalar ile anlaşma yapmasıdır. Bu durum konut kredileri konusunda hem başvuru sürecinizi kolaylaştıracak hem de size düşük faizlerle kredi çekebilme olanağı tanımaktadır. Organizasyon dışında bir ücret ödemediğiniz projelerde istediğiniz evde oturma imkânı yakalayabilir ve ev içerisinde istekleriniz doğrultusunda kalıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Konut Projelerinde Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

Emlak konut projelerinde, müşterilerin özellikle dikkat etmeleri gereken bazı detaylar vardır: Ön satış sözleşmesini mutlaka tüm detayları ile okumak, projenin yapı kullanım belgesi olup olmadığına dikkat etmek, katılmayı düşündüğünüz inşaat firmasının ve projesinin yapı ruhsatına sahip olup olmadığını denetlemek. Ayrıca projeden bir ev sahibi olmak için mutlaka güvenilir firmayı tercih etmeli, anlaşmalı bankaların kredi ve taksitlendirme koşullarını titizlikle incelemelisiniz.

Projeler, her mevsimde ve her koşulda bireylere istedikleri evi alabilmeleri için cazip katılım koşulları sunmaktadır. Adı ve markası ile fark yaratan bir firmayı tercih ederek sizler de kendi evinizin sahibi olabilir yaklaşık 10yıla kadar uzatılan vadelerle rahat rahat ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bambaşka bir hayat için tercih projeden ev almak.

birevim

Leave a Comment

5 × two =