Karlıevim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE KARLIEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. KARLIEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Sizi kredi almaya mecbur bırakmadan ev ve araba sahibi yapacak olan Karlıevim ile tanışmaya ne dersiniz? Ülkemizin maddi şartlarından dolayı ev ya da araba satın almak için ciddi bir birikim sahibi olmanız gerekiyor. Konut veya taşıt kredisi alsanız dahi peşinat ödemek zorundasınız. Ancak, Karlıevim ile peşinat ödemeden, Türkiye’nin her yerindeki ev veya araba seçeneklerini satın alabilirsiniz. Peki, nasıl? Faizsiz, peşinatsız, kredisiz ev sahibi olmanızı sağlayan Karlıevim; sizi maddi açıdan çok fazla zorlamadan, kira öder gibi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Evinizi ya da arabanızı yalnızca 12 ayda satın alabilirsiniz. Karlıevim; çekilişli ve çekilişsiz seçenekleriyle göz dolduruyor!

birevim

Karlıevim Sistemleri Nelerdir?

Karlıevim sistemleri son derece anlaşılır seçeneklerden ibaret! Peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere yalnızca iki seçenek bulunuyor. 300 bin TL tutarındaki bir ev için 100 bin TL peşinat ödediğiniz takdirde geri kalan tutar için uygun bir ödeme planı ile ödeme yapmaya başlıyorsunuz. Dokuz aylık bir sürenin ardından ise evinize sahip oluyorsunuz. Karlıevim’de istediğiniz takdirde peşinatlı araba alma şansınız da bulunuyor. 80 bin TL tutarındaki bir araba için 40 bin TL peşinat ödediğiniz takdirde geri kalan kısmı için uygun ödeme gruplarına katılabilirsiniz. Yalnızca dört aylık sürenin sonunda arabanızı teslim almış oluyorsunuz. Peşinatsız sistemde ise tahmin edebileceğiniz üzere teslimat süreniz uzuyor.

Karlıevim Şubeleri Nerede?

Karlıevim; 2021 itibariyle yalnızca Bursa’daki merkez şubesinde hizmet vermektedir. Eğitim Mahallesi, Profesör Tezok Caddesi No:192, Yıldırım – Bursa adresine gittiğiniz takdirde hem Karlıevim hakkında hem de peşinatlı ve peşinatsız ödeme sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, [email protected] adresine mail atarak aklınıza takılanları sorabilirsiniz. 444 5 183 numarası üzerinden de Karlıevim müşteri temsilcileri ile iletişim kurabilirsiniz. Son olarak, 0538 050 37 77 numarası üzerinden WhatsApp ile iletişim sağlayabilirsiniz. Karlıevim; yalnızca Bursa’da şubesi olan bir firma olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinden ev veya araba alabilmenizi sağlıyor. Bu noktada, Karlıevim sitesinde yer alan başvuru formunu doldurduğunuz takdirde müşteri temsilcileri sizinle en kısa sürede irtibat kuracaktır.

Karlıevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Daha önce de söylediğimiz gibi Karlıevim’de hem peşinatlı hem de peşinatsız ödeme sistemi bulunuyor. Peşinatlı sistemde evin veya arabanın değerinin bir kısmını peşin olarak verdiğiniz için ödemelerinizin çok daha kısa sürede bittiğini söylemeliyiz. Peşinatsız sistemden ise peşinatlı sistem kadar olmasa da ayrıcalıklı bir şekilde faydalanabilirsiniz. 300 bin TL tutarındaki bir evi peşinat ödemeden size en uygun ödeme grubuna katılarak 18 ay sürenin ardından satın almış olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 80 bin TL tutarındaki bir arabaya peşinat ödemeden 12 ay gibi bir sürenin ardından sahip olabilirsiniz. Faizsiz bir sistem olan Karlıevim; her bütçeye hitap eden seçenekler sunmaktadır.

Karlıevim İçin Şikayet Var Mı?

Karlıevim; kısa süre önce kurulan bir firma olsa da adını Bursa gibi Türkiye’nin önemli şehirlerinden birisinde duyurmayı başardı. Bunun yanı sıra, başka şehirlerden binlerce insanın da Karlıevim hakkında bilgi almak istediğini söyleyebiliriz. Bu noktada, gerek sosyal medyada gerekse de halk arasında Karlıevim hakkında yapılan tüm yorumların olumlu olduğundan bahsetmek gerekir.

birevim

Leave a Comment

four × two =