İzmir Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak özellikle İzmir gibi büyük ve kalabalık şehirlerde daha kolay olabiliyor. Çünkü çok sayıda alternatif insanlara sunuluyor. Bunları değerlendirmekse tamamen sizlere kalıyor. Ev alırken en önemli detay mali gücünüz oluyor. Mali olarak ekonomisi iyi durumda olan insanlar hayallerini süsleyen evi daha rahat bir şekilde alabiliyor.

birevim

İzmir ev almak isteyip de daha sonra maliyet yüzünden vazgeçen birçok insan mevcuttur. Ancak doğru adımlarla isterseniz sizler onlardan birisi olmak zorunda değilsiniz. Yapmanız gereken kendinize doğru bir finansal kaynak bulmak olacaktır. Bu adreste karşınıza avantajlarıyla birlikte Birevim olarak çıkacaktır.

İzmir Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak bu firmayla bağlantıya geçenler için bir hayalden gerçeğe dönüşecektir. Yani borcunuzu yine uzun vadelere yayarak ödemeniz mümkün olacak ama üzerine bir vade farkı eklemesi olmayacak. Peşin fiyatına sıfır faiz imkanı gibi bir kampanyayı düşünün, bu kampanya Birevim çatısı altında gerçeğe dönüşüyor. Bu sayede daha düşük bir maliyet uzun vadeyle ev almanız mümkün oluyor.

İzmir kredisiz ev almak basit, kolay olmasını sağlayan bu yönteme TC vatandaşı olan herkes başvuru yapabiliyor. Öncelikle yapılması gereken hangi ev alma yönteminin sizin için uygun olduğuna karar vermek olacaktır. Bu sistem içerisinde dört farklı yöntem sunuluyor. Bunların her biri küçük detaylar ile birbirinden ayrılıyor. Ancak ortak noktaları hiçbirinde faiz bulunmaması oluyor.

İzmir Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak işte bu sayede çok mantıklı ve hesaplı oluyor. Örnek olarak vermemiz gerekiyor. 400 bin TL peşin ödeyerek alacağınız bir evi, aynı bedel üzerinden eşit taksitlere bölerek aylık 4 bin TL ödeyerek 100 ayda almanız mümkün oluyor. Yani ödemenizi nasıl yaparsanız yapın sizin için maliyet değişmiyor.

Bu da gerçek anlamda büyük bir avantaj olarak size sunulmuş oluyor. Basit, kabul edilebilir ve uygun olması nedeniyle binlerce insan bu yöntemi tercih ediyor. İzmir’de yaşayıp ailesiyle huzurlu bir hayat sürmek isteyenler bu yöntemleri her zaman kullanma şansına sahiptir. Bu size uygun bir maliyetle ekonomik açıdan kendinizi zorlamadan ev alma şansı sunacaktır.

İzmir Uygun Maliyetle Ev Nasıl Alınır?

İzmir gibi bir şehirde maliyetler her zaman yüksektir. Maliyeti düşürmek için peşinat miktarını düşürmek, vadeyi kısaltmak gibi detaylara bakılır. Ancak kimse Birevim tarafından sunulan sistemin avantajını görmez. Görenlerse bu fırsatı kaçırmadan değerlendirmek için gerekli adımları atar.

Şirket bu avantajlı yöntemi başvuranlara katılım ücreti alarak sunuyor. Bu ücret alınacak evin bedeline göre belirleniyor. Ücret peşin olarak tahsil ediliyor. Daha sonra tüm ödeme koşulları, planlaması ve vade sayısı sizin tarafınızdan belirleniyor. Karşılıklı noter huzurunda sözleşmeye imza atılarak hem siz hem de şirket korumaya alınmış oluyor.

birevim

4 Comments

  • İzmir çok güzel bir yer, üniversiteyi orada okumuştum. Oradan bir evim olsun hep isterim, birevim belki vesile olur buna 🙂

  • Faizler bu kadar yüksekken faizsiz ev satmaları çok iyi fırsat, imkanı olanların değerlendirebileceği bir şey

  • İzmir gibi bir şehirden kredisiz ev sahibi olabilmek hemde faize bulaşmadan şahane 🙂

Leave a Comment

15 − nine =