İstekevim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE İSTEKEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. İSTEKEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Ev ve araba sahibi olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bugüne kadar binlerce insanı ev ve araba sahibi yapan İstekevim sayesinde siz de en uygun ödeme şartlarıyla yalnızca ev ve araba değil tapusu ve ruhsatı olan her taşınır ve taşınmaza sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. İstekevim’i aynı sektördeki diğer firmalardan ayıran husus ise banka güvencesinin olmasıdır. Oldukça düşük maliyetlerle ve en kısa sürede ev ya da araba sahibi olmak adına en iyi seçenek hiç şüphesiz İstekevim olacaktır. İstekevim sistemine katılan tüketiciler; çekilişsiz ve kurasız olarak evlerine sahip olabilecekleri günü belirlerler. Bir başka deyişle, çekilişe dahil olmadan ev ve araba sahibi yapan bir sistemdir.

birevim

İstekevim Sistemleri Nelerdir?

İstekevim’de birçok şey tüketici tarafından belirlenir. Evin veya aracın değeri dikkate alınır. Bunun yanı sıra, tüketicinin ödeme gücüne bakılarak vade sayısı belirlenir. Bu sayede, evin ve aracın teslim tarihi de ortaya çıkmış olur. Çekiliş ve kuranın olmaması; İstekevim’in bir diğer avantajı olarak dikkat çeker. Ayrıca, tüketiciler, sözleşme imzalayarak kendilerini garantiye alırlar. Sözleşmenin imzalandığı gün ev veya arabalarını ne zaman teslim alacaklarını da bilirler. İstekevim’den memnun kalan tüketiciler; başkalarına da bu sistemi tavsiye ettikleri takdirde erken teslimat, taksit indirimi gibi avantajlara erişirler. Buna ek olarak, sisteme kattıkları her bir müşteri için çalışma bedeli üzerinden prim alırlar.

İstekevim Şubeleri Nerede?

İstekevim; henüz yeni bir firma olmasına rağmen başarısıyla kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır. İstanbul Pendik şubesi; İstekevim’in merkezidir. Bunun yanı sıra, İzmit ve Bursa’da olmak üzere iki farklı şubesi daha yer alır. Türkiye genelinde yalnızca üç farklı şehirde şubesi olmasına rağmen İstekevim’in herkese hitap ettiğini söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, bu sisteme katıldığınız takdirde Türkiye’nin her yerinden ev veya arabanın yanı sıra farklı taşınır ve taşınmazlar almaya da hak kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, İstekevim’in internet sitesi üzerinden form doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Ad, soyadı ve telefon numarasının yer aldığı bilgiler doldurulduktan sonra form gönderilebilir. Ayrıca, 0850 532 66 56 numarası da aranabilir.

İstekevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

İstekevim; ödeme söz konusu olduğunda da müşterilerine çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bilhassa müşterilerin sistemden ayrılmasına izin vermesi ciddi bir avantaj olarak dikkat çeker. Bu noktada, müşterinin o tarihe kadar ödemiş olduğu peşinat, taksitler ve çalışma bedelinin %60’lık kısmı yalnızca 60 gün içerisinde müşteriye iade edilmektedir. İstekevim; evin ve aracın bedeli ile tüketicinin ödeyeceği maksimum aylık taksidi göz önünde bulundurarak en çok dört ay öncesinden evin ya da aracın teslim tarihini belirler. Buna ek olarak, İstekevim; herhangi bir olumsuzluk yaşandığı takdirde müşteri tarafından ödenen peşinatın yüzde 20’sini iade ederek güven verir.

İstekevim İçin Şikayet Var Mı?

Türkiye çapında İstanbul Pendik, Bursa ve İzmit olmak üzere üç şubesi bulunan İstekevim; kısa sürede adından söz ettirmiştir. Bilhassa internet sitesinde evine ve aracına kavuşan İstekevim müşterileri ile yapılan röportajları bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, başta Twitter ve Ekşi Sözlük gibi mecralar olmak üzere Şikayetvar sitesi gibi sitelerde olumsuz İstekevim yorumlarına rastlayamazsınız.

birevim

Leave a Comment

12 + 17 =