İstanbul Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak büyük şehirlerde yaşayanlar için kaçınılmaz bir durum oluyor. Çünkü çok  ciddi bir kira bedeliyle karşı karşıya kalıyorlar. Bunu ödemek yerine taksitli bir şekilde ev almak mümkündür. Bunu farklı şekillerde yapmak mümkündür. Kredi çekmek insanların ilk aklına gelen yöntemdir. Ancak bu ciddi bir maliyeti de beraberinde getirmektedir.

birevim

İstanbul ev almak isteyenler aynı zamanda maliyetin yüksek olmasını istemiyorlarsa doğru yönteme bakmalıdır. Birevim alternatif olan bu yöntemleri insanlara sunuyor. Şehrin neresinden isterseniz ve ne zaman isterseniz o şekilde ev almanız mümkün kılınıyor. Sistemin en iyi noktası tüm planı kendiniz yapacak olmanızdır.

İstanbul Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak fikri bu şehirde pek kabul görmüyor. Ancak çekilecek krediler yüksek faiz oranları nedeniyle uzun vadeli ödemelerde ciddi bir sorunu beraberinde getiriyor. Birevim yönteminde bu sistem farklı şekilde işliyor. Bir nevi kredi gibi dursa da aslında sadece finansal bir destek imkanı sunuyorlar. Çünkü 120 ay geri ödemeli bir kredi çektiğinde borcunuz neredeyse ikiye katlanırken, bu yöntemde maliyet aynı şekilde kalıyor.

Bu yöntemin sağladığı sayısız avantaj bulunuyor. En önemli avantaj omuzlarınıza alacak olduğunuz mali yükümlülük oluyor. Aynı evi peşinde vadeli de aynı bedele bu sistem sayesinde almanız mümkün oluyor. Tabi bunu yaparken sizden istediklerini de yerine getirmeniz gerekiyor.

İstanbul Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak isteyenlere bankalar belirli taksit sayısını kullanmaya zorluyorlar. Bu zorlamada ekonomik anlamda sizlerin de zorlanmasına neden oluyor. Sizler bunu yaşamak istemiyorsanız tek yapmanız gereken başvurunuzu yapmak olacaktır. Bu sistemde sizlerden tüm planı hazırlamanız talep ediliyor. Bu için dört farklı yöntemi de sunuyorlar.

 • Konut Değer Endeksli Tasarruf Yöntemi
 • Serbest Planlı Tasarruf Yöntemi
 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi
 • Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemi V2

Her yöntemin içinde farklı detaylar var. Borç ödeme şekli, taksit sayısı, evi alacağınız tarih gibi birçok konu farklılık gösteriyor. Ancak hepsinde aynı olan noktaysa hiç vade farkının olmamasıdır. Bu fark olmayınca hayalini kurduğunuz ve aileniz ile yaşamak istediğiniz eve daha kolay ulaşıyor olacaksınız.

İstanbul Maliyeti Düşük Bir Şekilde Nasıl Ev Alınır?

İstanbul gibi şehirlerde çok farklı yerlerden farklı ödeme seçenekleriyle ev almak mümkündür. Zorlayıcı bir şehir olması kafa karışıklığına neden olabiliyor. Ama basitçe düşünüldüğünde yapılacak olan işlem bellidir. Sizi hiçbir şekilde ekonomik anlamda zorlamayacak sistemi tercih etmek olacaktır. Sanki kira öder gibi uzun vadeli olarak ev almak en iyi yöntem olacaktır.

Birevim uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve aynı zamanda güçlü sermaye yapısıyla her TC vatandaşına ev alma fırsatı veriyor. Yapılan karşılıklı sözleşmeler sayesinde hem tüm sistem güvence altına alınıyor hem de sistemi tercih etmek isteyenlerin güvenliği sağlanmış oluyor.

birevim

6 Comments

 • İstanbul gibi metropol bir şehirde ev sahibi olabilmek bile büyük bir hayalken faizsiz ev sahibi olabilmek şahane bir şey

 • Peşinatlı erken teslim sisteminde tarih baştan belirleniyor mu yoksa yine kurayla mı belirleniyor?

  • Merhaba Hasan Bey,
   Peşinatlı olarak teslim tarihi önceden belirlenen seçeneği veya kuralı seçeniği de kullanabilirsiniz.

  • Merhaba İrem Hanım,
   Faizsiz sistemlerdeki işleyiş bankadan farklı yürümektedir. Ayrıntılı bilgi için en yakın Birevim şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

16 + 9 =