İkizlerevim Firması

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE İKİZLEREVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. İKİZLEREVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

2019 yılında sektöre dahil olan İkizlerevim; ülkemizdeki her insanın ev sahibi olmasını hedeflemektedir. Türkiye şartlarında insanların maddi destek almadan ev satın alması pek mümkün değildir. İkizlerevim ise peşinatlı ve peşinatsız sistemler ile insanların ev ve araç sahibi olmasını hedeflemektedir. Gaziantep merkezli olarak kurulan İkizlerevim; kısa sürede Türkiye’nin birçok şehrinde şube açmıştır. Tüketicilerin ev ve araba sahibi olmasını kolay hale getiren İkizlerevim; Türkiye’nin en erken ev ve araba teslimi yapan şirketi olmayı başarmıştır. Yıl içerisinde birçok kampanya sunan İkizlerevim; tüketicilerin eski ev ve araçlarını da peşinat olarak kabul etmektedir. Faizsiz, kredisiz, kurasız ve çekilişsiz modelle en iyisini sunmaktadır.

birevim

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

İkizlerevim Sistemleri Nelerdir?

İkizlerevim; peşinatlı ve peşinatsız sistem ile hizmet sunar. Peşinatlı sistemde tüketici alacağı evin değerini kendisi belirlemektedir. Bir başka deyişle, kura veya çekilişe gerek olmadan ev sahibi olmak mümkündür. Peşinatın verilmesinin ardından bu tutar; evin ve aracın toplam bedelinden düşülmektedir. Kalan tutar ise konutta 90, araçta ise 40 ay taksit tutarına bölünmektedir. Peşinat ve evin değeri dikkate alınarak eve ne zaman sahip olunacağı belirlenmiş olur. Peşinatsız sistemde ise tüketici; satın alacağı evin değerini ve aylık ödeyeceği taksit tutarını kendisi belirler. Aylık ödeyeceği taksit tutarına göre evin teslim tarihi ise İkizlerevim tarafından belirlenir. Bunun yanı sıra, üç aydan 13 aya kadar uzanan kampanyalar mevcuttur.

İkizlerevim Şubeleri Nerede?

İkizlerevim; daha önce de söylediğimiz gibi Gaziantep genel merkezli bir kuruluştur. Gaziantep Düztepe, Karşıyaka ve Karataş şubeleri de bulunur. Gaziantep dışında İzmir, Adana, Kahramanmaraş, Mersin, Malatya, Samsun, Trabzon, Kocaeli, Hatay Antakya ve Hatay İskenderun şubeleri mevcuttur. İkizlerevim hakkında bilgi almak ve organizasyona katılmak adına şubelere gidilebilir. Ancak, yaşadığı yerde İkizlerevim şubesi olmayanlar için internet üzerinden başvuru yapma şansı bulunur. İkizlerevim sitesinde bulunan başvuru formu doldurulmalıdır. Ad ve soyad, şehir, telefon numarası bilgileri girildikten sonra gönder tuşuna basılarak form doldurulmuş olunur. Buna ek olarak, 444 1 366 numarası aranarak bilgi alınabilir. İkizlerevim’in sosyal paylaşım sitelerinde de resmi hesapları mevcuttur.

İkizlerevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

İkizlerevim’de hem peşinatlı hem de peşinatsız sistem vardır. Peşinatlı sistem sayesinde tüketiciler; alacakları evin değerini kendileri belirlerler. Evin değeri ve peşinat dikkate alınarak tüketicinin evine ne zaman sahip olacağı ise İkizlerevim tarafından tespit edilir. Peşinatsız sistemde tüketiciler; aylık ödeyecekleri taksit tutarını kendileri belirledikleri gibi evin değerini de belirleme hakkına sahip olurlar. Ancak, tüketicinin aylık ödeyeceği tutara göre evini ne zaman teslim alacağı ise İkizlerevim tarafından belirlenir. Bunun yanı sıra, İkizlerevim’de eski evini getir, yeni evini götür kampanyası vardır. Ayrıca, tüketicilerin eski araçları peşinat olarak sayılmaktadır. Bir başka deyişle, daha iyi ev ve araba için takas imkanı sunulur.

İkizlerevim Şikayet Var Mı?

İkizlerevim için internet ortamında herhangi bir şikayet olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sosyal paylaşım siteleri başta olmak üzere Twitter ve Ekşi Sözlük gibi ortamlarda İkizlerevim hakkında gayet iyi yorumlar bulunur. Ayrıca, İkizlerevim’in resmi sitesinde kullanıcı yorumları ve müşteri mutluluk hikayeleri de yer almaktadır. İsteyenler İkizlerevim’in sitesini inceleyerek yorumları okuyabilirler.

birevim

Leave a Comment

nineteen + five =