İhtiyaçevim Nedir? İhtiyaçevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE İHTİYAÇEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. İHTİYAÇEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

İhtiyaçevim nedir; sistem özelliklerine bakıldığı zaman hızlı ve sorunsuz bir erişim imkanı verdiği, konut sahibi olmayı daha kolay ve güvenilir hale getirdiği görülmektedir. Taksitsiz ve peşinatsız konut sahibi olurken aynı zamanda ödeme sürecinin güvenliğinden taviz verilmemesini istiyorsanız en doğru noktada bulunuyorsunuz demektir.

birevim

İhtiyaçevim ev alma süreci içerisinde kendi bütçenize uygun bir tasarruf miktarı belirleyerek aylık gelir gider dengenize uygun bir biçimde satın alım aşamasını tamamlayacaksınız. Aylık ödeme miktarınıza ve süreç sonunda satın alacağınız evin tutarına uygun olarak gruplara yerleştirileceksiniz. Bu gruplarda yer alan tüm kişiler sonunda ev sahibi olacaktır. Sadece süre bakımından farklılık meydana gelebilmektedir.

İhtiyaçevim Nedir? İhtiyaçevim Kimin?

Taksitle ev alma konu başlığı ile alakalı olarak bireylerin sistem hakkında dikkate almaları gereken hususlardan bazıları;

  • Yaşanan ekonomik çalkantılar sebebi ile faiz miktarlarının ne derece yüksek olduğunu ve ödeme aşamasında da zorlukların meydana geldiğini görebilirsiniz. Bu süreç içerisinde özellikle kredi çekerek faizli bir biçimde borçlanmak yerine grup yardımlaşması ve satın alımı üzerine kurulu olan bu sistemden istifade edebilirsiniz. Vade farkı ya da faiz tutarı olmadan konut sahibi olma adımlarını tamamlayabilirsiniz.
  • Taksitle ev alırken aynı zamanda araçlara da göz atabilirsiniz. Araçların da peşinat olmaksızın taksitli bir biçimde alınması ve tasarrufunuzun gerçek bir yatırıma dönüşmesi mümkün kılınmıştır.
  • Grupların belirlenmesi sırasında dileyen kişiler sıralı dileyen kişiler de çekiliş üzerinden hizmet veren sistemden faydalanabilir. Her katılımcının kendi maddi durumlarına uygun bir seçim yapabilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur.

Bu detaylara bakıldığı zaman temel verimliliğin ne derece yüksek olduğunu ve piyasada yer alan alternatiflerinden daha karlı ve güvenilir bir alt yapı sunduğunu da görebilirsiniz. Ödeme planlarının hazırlanma sürecinde finans uzmanlarımızdan yardım alabilirisiniz. Finans uzmanlarımızın yanı sıra gayrimenkul konusunda da uzman olan ekip arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Hangi konutun satın alınmasının sizin için ilerleyen süreçte daha karlı olacağına bu şekilde karar verebilirsiniz.

İhtiyaçevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma süreci dahilinde yapılan yorumların geneli teşekkür mahiyetindedir. Bunun yanı sıra yapılan olumlu yorumların teslimat hızı ve ödemelerin en güvenilir sistem üzerinden tamamlanması kapsamında geçerli olduğunu da belirtmek gerekmektedir. Siz de sürece dahil olduktan hemen sonra olumlu olumsuz yorumlarınızı dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin firma politikası kapsamında en önemli unsur olduğu da dile getirilmelidir. Bu nedenle yapmış olduğunuz yorumların ve iletilen şikayetlerin yetkililer tarafından birinci elden inceleneceğinin de altı çizilmelidir.

İhtiyaçevim Şubeler Nerede?

Konut alma kapsamında bilgi almak isteyen kişiler İstanbul, Ankara ve Adana gibi merkezlerde bulunan şubelere başvurabilir. Bunun yanı sıra sitenin ana sayfasında yer alan formu doldurarak firma yetkililerinin sizi aramasını da mümkün kılabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

three + three =