Hakkari Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Hakkari ev almak isteyenler için birçok alternatif yöntem vardır. Büyük şirketlere gidebilir, bankadan kredi çekebilir, birikim yapabilir veya yakın çevrenizden borç alabilirsiniz. Bu yöntemlerin tamamı insanlar tarafından kullanılmıştır. Ancak çok verimli olduklarını söylemek yanlış olacaktır. Bunun yerine uzun vadeli ev almak ve bunun için ekstra bir fark ödememek en doğru seçim olacaktır.

birevim

Ev almak isteyenler için bu düşünüldüğünden daha kaliteli ve doğru bir seçim olarak görülecektir. Bunu kullanabilmek içinse Birevim sistemlerine bakmanız gerekiyor. Farklı yollar ile uzun vadeli ev almaya yardımcı oluyorlar. Bunu sizden hiçbir faiz farkı almadan yapıyorlar. Tek yapmanız gereken onlarla bağlantıya geçerek doğru adımı atmak olacaktır.

Hakkari Kredisiz Ev Almak

Kredisiz ev almak en mantıklı yöntem olarak herkes tarafından kabul edilir. Çünkü kredi çekildiğinde üzerine eklenecek olan fark nedeniyle evin maliyeti yükselecektir. Ancak bu kredi sistemini doğru noktadan kullanırsanız o maliyeti yükseltmenize gerek kalmayacaktır. Bu noktada devreye Birevim tarafından sunulan özel finansal destek programı devreye giriyor.

Aylık düzenli olarak yapmış olduğunuz tasarruflarınızla ödeme yaparak Türkiye’nin her yerinden ev almanıza imkan tanınacaktır. Bu yöntemin güzelliği 10 yıl vadeli bir ödeme planınız olsa dahi hiçbir şekilde fark alınmayacak olmasıdır. Bu tasarruf sistemleri sayesinde maliyeti yükselmediği için hayalinizde ki evi almak daha kolay olacaktır.

Hakkari Taksitle Ev Almak

Taksitle ev almak bu basit yöntemler sayesinde sizler içinde uygun olacaktır. Diğer yöntemlerde sizler taksit sayınızı ve aylık ödeyeceğiniz miktarı belirleyemiyordunuz. Tek yaptığınız kredi için başvurmak ve size sunulan sözleşmeyi imzalamak oluyordu. Aylık sizin ödeyebileceğiniz limitin üzerinde bir miktarı sizin önünüze sunup kabul etmeniz bekleniyor.

Ancak bu yöntem içerisinde tüm planı kendiniz hazırlıyorsunuz. İlk adım olarak almak istediğiniz evin bedelini belirliyorsunuz. Ardından aylık ne kadar ödeyebileceğinize karar veriyorsunuz. Bunu evin bedeline bölerek kaç ay içerisinde ödeme yapabileceğinizi belirliyorsunuz. Bu sisteme dahil olmak isteyenlerden sadece peşin olarak katılım ücreti alınmaktadır. Bu ücreti ödemek dışında diğer ödemeleri kendiniz belirlediğiniz tarihlerde yapabileceksiniz.

Hakkari’den En Uygun Ev Nasıl Alınır?

Hakkari’den en uygun bu şekilde ev almak mümkün oluyor. Maliyeti en düşük yöntem budur. Sizlerde sisteme dahil olduğunuzda bunu göreceksiniz. Çekiliş, değer artışlı ve serbest planlı yöntemlerden bir tanesi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz tasarruf yöntemine göre evin size ne zaman teslim edileceğini belirlemek daha basit olacaktır.

Sistem sizlere taksit sayısını belirleme, ödeyeceğiniz miktarı belirleme, ara ödeme yapıp yapmama, peşinat vermeme gibi birçok avantajı sunuyor. Ülkemizde birçok insan ödeme güçlüğü çekmesinden dolayı ev almaktan vazgeçiyor. Ancak burada ki sunulan sistemin amacı insanların ödeme de güçlük çekmeden gerçekten istedikleri evi almalarını kolaylaştırmak olarak net bir şekilde görülüyor.

birevim

6 Comments

 • Kredi derdi olmadan ev alabilmek gerçekten şahane, faiz derdi olmaması da çok iyi

 • Hakkari tarafında yapılan yeni konutlardan da alabiliyor muyuz? Ev ile ilgili bir kısıtlama var mı üst limit vs?

  • Merhaba Kemal Bey,
   Dilediğiniz yerden dilediğiniz evi alabilmektesiniz herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

 • Kredisiz ev sahibi olabilmek güzel ancak süreç ne kadar sürüyor? Yani başvuru sonrası ne kadar sürede belli oluyor evi alma süresi?

  • Merhaba Gaye Hanım,
   Başvurunuzun ardından bir iş günü içinde dönüş sağlanmakta ve böylece süreciniz başlamaktadır.

 • Taksitle ev alma ve faizsiz olması taksit tutarını düşük kılacaktır bu çok iyi

Leave a Comment

14 + 7 =