Gerçek Evim

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE GERÇEK EVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. GERÇEK EVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

birevim

2021 yılında olduğumuz şu günlerde ev ve araba fiyatlarının son derece yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Enflasyon rakamları her geçen gün artarken hayat şartları da zorlaşıyor. Bu noktada, ev veya araba sahibi olmak için bir kenara para koyan insanlar umutsuzluğa kapılıyor. Ancak, Gerçek Evim ile tanıştıysanız karamsar olmanıza gerek yok! Yüksek maliyetine aldırış etmeden sizi ev ve araba sahibi yapmayı hedefleyen Gerçek Evim; bireysel ve grup finansman planları ile dar, orta ve yüksek bütçeli kişilere aynı anda hizmet sunmayı hedefliyor. Gerçek Evim sayesinde ayda yalnızca 400 TL taksit ödeyerek ev sahibi olmanız mümkün! 385 TL taksitle ise araba sahibi olabilirsiniz!

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Gerçek Evim Sistemleri Nelerdir?

Gerçek Evim’de hem bireysel hem de grup finansman planları yer alır. Bu sayede, insanlar, ödeme bütçelerine göre en uygun seçeneği tercih ederek ev ve araba sahibi olma hayallerini gerçeğe dökerler. Bireysel finansman planlarında tam olarak sizin istediğiniz gibi bir ödeme planı oluşturulur. Bir başka deyişle, ihtiyaç duyduğunuz finansman tutarı, peşinat ödeyip ödememek, taksit tutarı, ara ödeme yapıp yapmamak, teslim tarihi gibi detayların istisnasız hepsine siz karar veriyorsunuz. Grup finansman seçeneğinde ise finansman ihtiyacı, peşinat, aylık taksit gibi kriterlere siz karar verirsiniz. Ancak, bu kriterler dahilinde kaç kişiden oluşan ödeme grubuna katılacağınız ise Gerçek Evim tarafından kararlaştırılarak teslim tarihiniz belirlenir.

Gerçek Evim Şubeleri Nerede?

Gerçek Evim’in Türkiye’nin geneline yayılmış çok sayıda şubesi var! Adana, Ankara (Keçiören, Sincan, Kızılay), Bursa, Diyarbakır, Gaziantep, İstanbul (Ataşehir, Bağcılar, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Sultanbeyli, Ümraniye), İzmir (Buca, Bornova, Karabağlar), Kocaeli (Gebze, İzmit), Malatya, Manisa, Sakarya şubeleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Denizli, Antalya, Bursa Osmangazi, Kayseri, Kahramanmaraş, Hatay, Konya, Mersin, Van şubelerinin de en kısa zamanda açılması beklenmektedir. Tüm bunlara ek olarak, Gerçek Evim’in internet sitesinde bulunan formu doldurarak müşteri temsilcilerinin sizinle irtibat kurmasını sağlayabilirsiniz. 444 66 11 numarasını arayarak da Gerçek Evim hakkında bilgi alabilirsiniz. Son olarak, Gerçek Evim sosyal medya hesapları üzerinden de bilgi almanız mümkündür.

Gerçek Evim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Gerçek Evim’de bireysel ve grup finansman sistemlerinde neredeyse birçok şeyin tüketici tarafından hesaplandığını söyleyebiliriz. Bir başka deyişle, satın almak istediğiniz eve veya arabaya siz karar verirsiniz. Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı, peşinat verip vermeyeceğiniz, ara ödeme yapıp yapmayacağınız ve son olarak aracınızı ya da evinizi ne zaman teslim alacağınız yüzde yüz serbest bireysel tasarruf programıyla sizin tarafınızdan belirlenecektir. Grup finansman sisteminde ise yalnızca aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına göre kaç kişilik gruba katılacağınız belli olur. Gerçek Evim’deki güncel aylık 385 TL taksitli araba, aylık 400 TL taksitli ev seçeneklerini de kaçırmamalısınız. Dört ayda senin kampanyası da birçok tüketiciyi ilgilendirmektedir.

Gerçek Evim İçin Şikayet Var Mı?

Gerçek Evim; Türkiye’nin birçok yerinde şubesi olan bir firma olduğu için tanınırlık seviyesi son derece yüksektir. Bu yüzden, bugüne kadar binlerce insanın bu sistem sayesinde ev ve araba sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Şikayetvar sitesi başta olmak üzere internetin herhangi bir yerinde Gerçek Evim için olumsuz yorumlara rastlanmamaktadır.

birevim

Leave a Comment

seventeen − fifteen =