Gebze Emlak Konutları Projesi

Günümüzde aile yaşamı için uygun olan konutların sayısı giderek azalmaktadır. Özellikle küçük evlerin daha popüler hale gelmesinden sonra kalabalık aileler gerek büyüklük gerek ortam olarak kendilerine uygun konut bulmakta zorluk çekmeye başlamıştır. Gebze Emlak Konutları geniş daire alternatifleri ile oluşan bu sorunu ortadan kaldıracak olan bir projedir.

birevim

Gebze Emlak Konutları Fiyat Listesi

Gebze Emlak Konutları projelerinde genel amaç büyük ve ferah olan daire tasarımları yapmaktan yanadır. Buna karşın konut içerisinde 2+1 alternatifler de yok değildir. Konutların fiyatlarını belirleyen ana etmenler de büyüklüklerinden oluşmaktadır. Bu bağlamda elde edilen verilere göre projeden ev sahibi olmak isteyen vatandaşların 350.000 TL üzerinde ödeme yapmaları gerekmektedir. Kesin rakamlar için dairenin oda sayısının ve konumunun bilinmesi şarttır.

Gebze Emlak Konutları Nerede?

Gebze Emlak Konutları fiyatları kadar önemli olan noktalardan bir diğeri de projenin tam olarak nerede yapıldığı ile alakalıdır. Özellikle merkezi ulaşım imkânları yine bu başlık altında merak edilmektedir. Gebze Emlak Konutları tam olarak Kirazpınar Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi’nde yer almaktadır. Gebze Kocaeli’nde olan yapılar, İstanbul’a yakınlığı ile de sıklıkla tercih edilmektedir.

Gebze Emlak Konutları Kat Planları

Gebze Emlak Konutları kapsamında kat planları bir hayli geniş tutulmuştur. Öncelikle proje kapsamında toplamda 1.955 konut teslim edilecektir. Teslim edilecek olan konutlar arasında 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunmaktadır. Gebze Emlak Konutları kat planları dubleks daire isteyen bireyleri de memnun edecektir. Çünkü proje kapsamında geniş ve ferah olan dubleks daireler de satışa sunulmuştur. Konutların kat sayıları da genel sisteme göre çok yüksek tutulmadığı için daha sıcak bir hava yakalanabilmiştir.

Gebze Emlak Konutları Özellikleri

Gebze Emlak Konutları özellikleri de bireyleri memnun edecek cinstedir. Vatandaşlar yapı özellikleri kadar konum özelliklerinden de memnun kalacaklardır. Çünkü konutlar İstanbul’a sadece 40 dakika uzaklıktadır. Aynı şekilde Kocaeli’ne de yakın olması sayesinde konutlar iki merkez arasında ulaşımı bir hayli kolaylaştıracaktır. Projenin şu an için verilen teslim tarihi ise yetkililer tarafından Ocak 2020 olarak açıklanmıştır.

birevim

5 Comments

  • Gebze tarafında son zamanlarda çok fazla proje yapılmaya başlandı ve aşırı bir rağbet var

  • Gebze tarafında akrabalarımız oturuyordu, banka kredisiyle bir ev almışlardı keşke faizsiz sistem kullansalardı muhtemelen bilgileri yoktu

  • Gebzede gerçekten çok güzel projeler oluyor, bunların başını Emlak konutları çekiyor

Leave a Comment

eighteen − twelve =