Fuzulev

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE FUZULEV FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAMAKTADIR. FUZUL EV FİRMASI FAALİYETLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

birevim

Fuzulev küçük taksitler ile EV ve ARABA sahibi olabileceğiniz bir tasarruf şirketidir.  Kredi kullanmadan ve faiz yükü altına girmeden peşinatsız ev edindiren sistem Fuzul Guruba aittir.  Grubun Yönetim kurulu başkanı Mahmut Akbal ve yardımcısı aynı zamanda kardeşi olan Eyüp Akbal’dır.

İnşaat, otomotiv,sigorta, alışveriş merkezi ve medikal sektörlerde hizmet veren Fuzul Grup uzun süredir, Fuzulev ile hem ekonomiyi canlandıran yatırımlar yapmakta hem de vatandaşların en uygun şekilde ev sahibi olmalarına olanak sağlamaktadır.

Fuzulev Nedir?

Her geçen gün değişen ekonomik şartlar para biriktirme olanağınızı elinizden alıyor olabilir.  Fuzulev peşinatsız ve faizsiz EV ve ARABA almanıza destek bir sistemdir.  Fuzul Grup tarafından kurulmuş olan sistemde özellikle banka faizlerini kullanmak istemeyen potansiyel müşterileri küçük taksitler ile EV ve ARABA sahibi yapmaktadır.

Üstelik Fuzulev’in farklı illerdeki şubeleri  aracılığı ile ülkemizin dilediğiniz yerinden ev sahibi olabilirsiniz.

Fuzulev Sistemi Nedir?

Fuzulev sistemi en kolay anlatımla altın günü mantığında tanımlanarak başlamış bir sistemdir. Günümüzde müşteri taleplerine istinaden değişken sistemler geliştirilmiş olsa da her Fuzulev alma sisteminde benzer olan avantajlar aynıdır.    Peşinatsız, faizsiz, küçük taksitler ile ev alma kolaylığı, ekonomik şartlarınıza  en uygun sistemde kısa sürede EV ve ARABA ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fuzulev’in ev alma yöntemlerini birlikte inceleyelim;  Noter huzurunda yapılan çekilişler ile sıranızın belli olacağı bir sistemde ev sahibi olabileceğiniz gibi tam tersi bir şekilde çekilişsiz modellere de dahil olabilirsiniz.    Vade ortası model, peşinatlı erken teslim modeli, ara ödemeli erken teslim modeli ve ara ödemeli model gibi birçok seçeneğe sahipsiniz.

Zaman Tasarruflu Model

Fuzulev zaman tasarruflu model de belirli sayıdaki kişileri gruplara bölerek evinizi satın aldığınız zamanki vadeniz öngörülen vadenin çok daha altında kısa sürede biter.

Sabit Sistem Modeli

Fuzulev çekilişsiz ev yada arabanıza sahip olabileceğiniz bir sistem de sunuyor. Çekilişe gerek kalmadan ödeme planınıza göre taşınmanızı alacağınız tarih size bildirilir.

Tüfe Endeksli Model

Fuzulev’in tüfe endeksli modelinde isminden anlaşılacağı şekilde Tüfe Endeksli  bir taksit ödeme sistemine dahil olursunuz. En önemli özellik ödemenizi geciktimeniz durumunda  taksit dondurma hakkına sahip olmanızdır.

Fuzulev Araba

Fuzulev Araba, 18 yaşını doldurmuş ve sabit bir geliri olan herkesin faizsiz araba sahibi olabileceği bir sistemdir.  İster ikinci el ister sıfır araç almak için hemen başvuru yapabilirsiniz.  Fuzulev Araba şubelerinde konunun uzmanı danışmanlar faizsiz, kefilsiz, peşinatsız ve küçük taksitler ile nasıl araç sahibi olabileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirecektir.

Fuzulev Şubeleri Nerede?

Fuzulev, ülke genelinde 60’ın üzerindeki şubesi ile hizmet vermektedir. Genel merkezi İstanbul Fatih’te bulunan  Fuzulev’in şubelerinden 20’e yakını İstanbul’dadır.  Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan şehirlerinde onlarca şube ile hizmet vermesi birebir iletişim açısından müşteriye kolaylık sağlamaktadır.

İster ev ister araç yada arsa her satınalmanız için şubelerde size uygun bir Fuzulev satın alma yöntemi bulunuyor.  Tüm şube detaylarına Fuzulev internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Fuzulev Hesaplama Nasıl Yapılır?

Elbette birden fazla Fuzulev Ev Alma Yöntemi bulunuyor.  Bu 5 modelin başlıkları şu şekildedir;

 1. Fuzulev’in vade ortası model,
 2. Fuzulev  peşinatlı erken teslimat modeli,
 3. Fusulev peşinatsız kampanya,
 4. Fuzulev peşinatlı kampanya,
 5. Fuzulev peşinatlı ara ödemeli kampanya,

Peşinatlı kampanya ödeme modelin de Fuzulev Hesaplama Nasıl Yapılır? Örneğin, 100 bin türk lirası değerindeki bir evi satın alabilmek için 20 bin türk lirası bir peşinat gerekir.  200 ay boyunca aylık 400 bin türk lirası ödeme yapılır.  Noter huzurundaki çekilişe göre evi teslim alma tarih aralığı 80 aydır.  Çalışma bedeli ile birlikte size maliyeti 108.500 bin türk lirasıdır.  Banka yada farklı bir kredi sisteminden daha  uygun şekilde ev sahibi olabileceğiniz en avantajlı sistemlerden biridir.

Fuzulev Güvenilir Mi?

Fuzulev, Fuzul Grup güvencesinde farklı sektörlerde yatırımları olan en güvenilir firmalardan biridir. 60’ın üstündeki şube ağı ile Türkiye genelinde uzun yıllardır hizmet vermektedir. Yatırımları ve deneyimi göz önüne alındığında sektördeki en güvenilir firmalardan biridir.

Ayrıca Fuzulev gibi  sektörde yer alan tüm firmalar devlet denetiminde hizmet vermekte ve ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır.

Fuzulev İçin Şikayet Var mı?

Fuzulev müşteri memnuniyetinin en önemli sebebi nedir? Elbette sisteme girişin kolaylığı ve herhangi bir vade farkının olmamasıdır. Faizsiz ve peşinatsız sistemde küçük taksitler ile ev yada araba sahibi olmak kolaydır.  Kısa bir araştırma yaptığımızda Fuzulev’in müşteri memnuniyeti oranını kontrol ederseniz  %81 olduğunu görebilirsiniz.  Firmaya 59 teşekkür ve 86 şikayet iletilmiştir.

Fuzulev Müşteri Yorumları Nasıl?

Günümüzde internet ağı ve arama seçenekleri öyle çoğaldı ki; artık sizlerde rahatlıkla istediğiniz şirket hakkında araştırma yapabilirsiniz.  Fuzulev Müşteri Yorumları nasıl? Elbette gerçek kişilerin sosyal hesaplarını incelediğinizde avantajlı şekilde  ev ve araba sahibi olmuş kişiler hakkında olumlu yorumlara ulaşabilirsiniz.   Fuzulev peşinatsız, faizsiz ve küçük teksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

birevim

7 Comments

 • Fuzulev’in en güzel avantajı ufak taksit rakamlarıyla aylık ödeme yapmanız, e tabi bir de faizsiz 🙂

  • Merhaba Yılmaz Bey,
   Fuzulev Sektörün öncü firmalarından olup faizsiz ev alma sistemlerinde yıllardır hizmet vermektedir.

 • Yıllardır müşterilerinden sadece başlangıçta çalışma payı ile ayakta kalmak böyle büyük şirketler için çok büyük bir başarı

 • Fuzulev yıllardır sektörde olan bir firma olduğundan marka değerine ve müşterilerine çok önem veriyor.

 • Fuzulev reklamını çokça gördüğüm bir firma, yorumları da genelde olumlu, ev alan var mı aramızda acaba?

  • Fuzulev sektörün en eski firmalarından bildiğim kadarıyla çok ev ve araba alan oldu. Ben Birevim firmasından araba almıştır. 8 ay sonra bana çıktı herkese bu sektörü tavsiye ederim.

 • Fuzulev hakkında şikayet konuları görüyorum ama bence onlarda çözümlenmiştir.

Leave a Comment

14 + 2 =