Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Projesi

İstanbul gibi büyükşehirlerde hem şehrin merkezinde olmak hem de huzurlu bir yaşam elde etmek oldukça zor iki kavramdır. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy projesi zoru başararak yatırımcılarının yüzlerini güldürmektedir. Yenilikçi yapısı sayesinde aile yaşamına da yalnız yaşama da oldukça uygun olan proje, yüksek güvenlik önemleri ile de ilgi görmektedir.

birevim

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Fiyat Listesi

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy fiyatları da tasarımında olduğu gibi alıcıları memnun bırakacaktır. Projenin önemli özelliklerinden biri olarak ödeme kolaylıklarının sağlanması gösterilmektedir. Yatırımcılar 70 bin TL gibi bir peşinat ödemelerinden sonra geri kalan miktarı aylık taksitler çerçevesinde ödeyebilmektedir. Taksitlerin miktarları ise yapılan görüşmelerde kesinlik kazandırılmaktadır.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Nerede?

Kadıköy, İstanbul’un en iyi ve en güzel ilçelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy de tam olarak ilçenin en iyi bölgelerinden birinde yapılmaktadır. Proje için Eğitim Mahallesi, Hızırbey Caddesi, Yıldırım Sokak açık adresi verilmektedir.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Kat Planları

Var olan konut sorununu ortadan kaldırmak için günümüzde projeler geniş kapsamlı düşünülmektedir. Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy kat planları da bundan kaynaklı olarak daha geniş tutulmuştur. Proje tamamlandığında 1100 adet dairenin teslim edileceği duyurulmuştur. Katlarda yer alacak dairelerin 50 metrekareden başlayan 1+1’lerden oluşacağı da bilinenler arasındadır. Tercihler; 2+1, 3+1, 4+1 ya da 5+1 olarak da yapılabilmektedir. Yatırımcıların proje kapsamında bir daire içerisinde elde edecekleri maksimum metrekare alanı ise 250’dir.

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy Özellikleri

Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy özellikleri tasarım ve teknik sistemlerden ibaret değildir. Proje tamamlandığında ev sahipleri büyük sosyal alanlara da sahip olacaklarıdır. Çünkü sosyal açıdan yüzme havuzundan kafe ve restorana kadar geniş imkânları olan projede yürüyüş parkuru ve hamam gibi donatılar da yer almaktadır. Konut sahibi olmak isteyen bireylerin ya da gayrimenkul yatırımları yapmak isteyenlerin Fortis Sinanlı Yeni Kadıköy’ü tercih etmeleri halinde dairelerine Mart 2020’de sahip olacakları açıklanmıştır. Proje hem sosyal donatıları hem de konumu yüzünden büyük ilgi görmektedir.

birevim

5 Comments

  • Lokasyon olarak gerçekten çok iyi bir konumda, fiyatları da bence konumuna göre çok iyi

  • Kadıköy tarafına yapılan çok güzel proje bence, fiyatlarıda bölgesine göre çok iyi

  • Fortis Sinanlı projesi gerçekten çok güzel, lokasyon olarak her yere merkezi bir noktada 🙂

  • Fortis Sinanlı projesi mimari olarak çok güzel, merkezi olması da büyük avantaj. Fiyatlarını tam bilmiyorum ama yüksektir tahminimce 🙂

Leave a Comment

20 + fourteen =