Faizsiz Konut Projeleri Hakkında

Bankalardan düşük faizle uygun koşullarda konut kredisi bulmak zorlaşınca konut üreticileri yeni seçenekler sunmaktadır. Özellikle dar gelirli insanların ev sahibi olabilmelerini planlayan konut projeleri çok talep görmektedir. Faizsiz konut projeleri için ödeme vadeleri uzun tutulmamaktadır.

En az 24 ay en uzun vade 60 ay olarak belirlenmiştir. Faizin kaldırılarak insanların ev almasını sağlayan bu projeler satışların artmasını, taleplerin çoğalmasını planlamaktadır. En uygun konut projeleri ile satış oranlarının yükselmesini sağlamaktadırlar. 60 aya kadar faizsiz taksit seçeneği özellikle İstanbul’da en çok tercih edilen projelerdendir. Birçok inşaat firması bu uygulamaları tercih etmektedir. Bu sayede müşteri potansiyelinde artış sağlanmaktadır. Faizsiz bir şekilde evine kavuşan insanlarda huzurlu ve mutlu olmaktadır. Günümüzde 12 adet inşaat firması bu uyguma ile en yeni konut projeleri satışını yapmaktadır.

1-) Dumankaya İnşaat Projeleri: Farklı ve cazip kampanyalar ile herkesin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. İstanbul’un birçok semtinde değişik projeleri bulunmaktadır. İnsanları banka ve faizlerle uğraştırmadan kolayca ev sahibi olmalarına olanak sağlıyor. Kampanyalı satışlarına günümüzde hala devam etmektedir.

2-) İnnovia Suites: Otel konsepti şeklinde satışa sunulan projelerinde kampanyalar yapmaktadır. Yaptığı kampanyalarda faizsiz bir şekilde insanların ev almasına destek vermektedir.

3-) Ağaoğlu İnşaat: Beş yıl vade için faizsiz konut seçenekleri sunmaktadır. En popüler inşaat firmalarından birisi olan Ağaoğlu İnşaat sürekli kendini yenileyen projeleri ile dikkat çekmektedir. İnsanları toprak üstüne yatırım yapmaya davet eden inşaat firması faizsiz seçenekleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

4-) Yalçıntepe Group: 60 ay ödeme seçeneği ve sıfır faiz uygulaması ile ev satışı yapmaktadır. Müşterilerin her türlü isteklerine cevap verebilecek büyüklükte evler bulunmaktadır. İhtiyaçları ve bütçeleri doğrultusunda istedikleri evi faizsiz olarak alabilme imkânı vardır.

5-) Ataman İnşaat: Peşinat ödemeden 60 ay vade ile sıfır faiz uygulaması sayesinde isteyen herkesi ev-li yapmaktadır. Bir evim bile yok diyenler için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. İstanbul’un en güzel semtlerinde en güzel eve sahip olmanız için inşaat firmaları çalışmaktadır. Peşin ödemelerde de cazip kampanyalar yapılmaktadır. Belli oranlarda indirim uygulanmaktadır. Kütüphane. Çocuk oyun parkları, alışveriş merkezleri, cafeler, parklar, yüzme havuzları sinemalar ile donatılan mükemmel projeler sizleri beklemektedir.