Faizsiz Ev Almak Nasıl Mümkün?

Birevim ile ev, arsa, işyeri sahibi olabilirsiniz. Üstelik bir evimin kendine özgü tasarruf yöntemlerini kullanarak almak istedikleri eve faiz, vade farkı ödemeden masrafsız sahip olabilme imkânını yakalayabilirsiniz. Hayallerinizin daha fazla önüne geçmeyin. Bir evimin en avantajlı fiyatlarıyla hemen tanışın. Bir evim ile gelir durumunuz ne olursa olsun her gelire göre ev, arsa, işyeri alabilirsiniz. İsterseniz önden peşinat verip kalan tutarı taksitlendirebilirsiniz ya da hiç peşinat ödemeden taksitleri kendiniz belirleyerek ödeme yapıp ev sahibi olabilirsiniz.

birevim

Birevim ile ev sahibi olmak isteyenleri Türkiye’de ve dünyada çeşitli yöntemler sunarak ev sahibi yapmaktadır. Bu yöntemler tespitli tasarruf yöntemi ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi. Bu yöntemleri çok iyi ve etkin bir şekilde kullanan kişiler kolaylıkla gayrimenkul sahibi olabilirler. Bir evim ile gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere en fazla 120 ay seçeneği sunulmaktadır.

Birevim ile kimler ev alabilir?

Bir evim müşterileri arasında ayrım yapmadan en avantajlı fiyatlarla ev sahibi yapmaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler bir evimin tasarruf yöntemlerini kullanarak ev sahibi olabilirler. Kişilerin aylık geliri düşük, orta, yüksek olabilir. Gelir durumunuz her ne olursa olsun bir evim fırsatlarını kaçırmayın. Böylece Türkiye şartlarında en uygun şekilde ev almış olacaksınız.

Birevim ’in Türkiye’de ilk defa sunduğu avantajlar nelerdir?

Birevim de vade farkı, faiz, kira yardımı gibi ek maliyetler ödemek zorunda kalmadan ev sahibi olma avantajı vardır.

Bir evim de 20, 40, 60, 80, 120,180, 240, 360, 480 kişilik tasarruf programlarına dâhil olarak aylık ödeme tutarını kendiniz seçme imkânına sahipsiniz.

Bir evimle evinizi daha ucuza mal edebilirsiniz.

Birevim de borcunuz olması gerekenden çok daha kısa sürede bitmektedir. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine göre daha kısa sürede ev sahibi olursunuz.

Birevim ‘in faizsiz ev alma modeline göre peşinat zorunluluğu bulunmaz. Ancak peşinat vermek isteyen müşteriler olabilir. Peşinat vermek müşterilere evini daha erken teslim almak, borcunu çok daha erken sürede bitirmek gibi avantajları vardır.

Birevim’in tamamen faizsiz ve hiç fark ödetmeyen ev alma modelinde ara ödeme zorunluluğu bulunmaz; ancak ara ödeme yapmak isteyen müşteriler ara ödemeli şekilde planlarını oluşturabilirler. Ara ödeme yapmak müşterilere evini daha erken teslim almak ve borcunu olması gerekenden daha kısa sürede bitirmek gibi büyük avantajlar sağlar.

Teslim tarihi gelen müşteriler Türkiye’den istedikleri evi alma hakkına sahiptirler.

Taksit miktarını, Birevim’in sunmuş olduğu tasarruf yöntemleri tamamen faizsiz olduğu için istediğiniz evin değeri 20 kişilikten başlayıp 480 kişilik tasarruf programlarından birine bölebilirsiniz. Böylece aylık taksitleriniz belirlenmiş olur.

Taksit ödemeleriniz Birevim’e başvuru yaptığınız andan itibaren başlamaktadır. Seçtiğiniz tasarruf yöntemi ve kendinizin belirlediği ödeme planına göre almak istediğiniz evin teslim tarihi ve ödeme aralığı belirleniyor. Bu belirlenen tarihlerde evinize taşınır ve kalan taksitlerinizi ise kendi evinizde ödemeye devam edersiniz.

Türkiye şartlarında hemen teslim ev sahibi olmak istiyorsanız ve peşin paranız varsa evin değerini peşin ödeyip sıra beklemeden evinizi alabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

eight + 15 =