Faizsiz Araba Alma Fırsatı

Otobüs, metro, tramvay gibi toplu taşıma araçlarında gün içinde oldukça fazla yorulmaktayız. Herkes kendi arabası olmasını ve rahatça istediği yere ulaşım sağlamayı ister. Durum böyle olunca da elimizden geldiğince şık ve uygun fiyatlı araba bulup almaya çalışırız.

birevim

Araba Gerekli midir?

Eğer bir arabanız olursa duraklarda otobüs bekleme derdine, otobüsün arkasından koşup yorulma derdine son diyebiliriz. Otobüs saatine bağlı kalmazsınız. Otobüs, metrobüs, metro gibi toplu taşıma araçlarında ayakta seyahat etmek zorunda da kalmazsınız. Bir de çocuğunuz varsa toplu taşıma sizler için oldukça eziyet halini almaktadır. Bu nedenle bir arabaya ihtiyacınız var demektir.

Özellikle sıcak yaz günlerinde her ne kadar klima açık olsa da araçların içi yeterince soğumamaktadır. Bu da yolculuklarınızı bitmez tükenmez bir hale sokmaktadır. Ayrıca yolculukların uzaması da aynı şekilde insanları yormaktadır. Sadece şehir içinde değil şehir dışı yolculuklarda da durum aynıdır. Bu nedenle kesinlikle her evde bir arabaya ihtiyaç vardır.

Faizsiz Araba Alma Fırsatı Nedir?

Günümüzde birçok banka müşterileri için faizsiz taşıt kredisi vermektedir. İş böyle olunca da faizsiz araba alma fırsatı kaçırılmayacak bir fırsat olarak değerlendirilmektedir. Kuveyt Türk, Ziraat Bankası, Türkiye Finans bankası gibi bankalar faizsiz taşıt kredisi vermektedir. Bankalardan sıfır ya da ikinci el araç için kredi çekebilirsiniz.

Kuveyt Türk 48 aya varan taksitlerle kredi vermektedir. Bankaların iletişim destek hatlarını da arayıp gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Banka uygun görmesi halinde siz müşterilerinden güvence talep edebilir. Ödemelerinizi rahat ve esnek yapabilmeniz için uygun bir ödeme planı hazırlanabilir. Vakıf Katılım Bankası ikinci el araçlar için beş yaşına kadar kredi desteği sağlamaktadır. Ayrıca aldığınız kredileri 36 aya kadar ödeme fırsatı da sunmaktadır. Sizler arzu ettiğiniz bankada kredinizi çekebilirsiniz.

Kredi oranı, ödeme için yapılan ödeme planı ve güvence isteme bankadan bankaya çeşitlilik göstermektedir. Sizler kendinize en uygun olan banka ve krediyi seçebilirsiniz. Kredi alırken bütçe çok zorlanmamalıdır ve ödeyebileceğiniz miktarda taksitlere bölünmelidir. İsterseniz bazı sitelerde faiz oranları da hesaplanmaktadır. Bankaya giderek ya da telefonla bankaların iletişim numaralarını arayarak gerekli bilgileri de alabilirsiniz. İstediğiniz bankayla uygun fiyatlı faizler için lütfen iletişime geçiniz.

birevim

Leave a Comment

11 − eleven =