Ezogelinevim – Ezogelinevim Yorumları & Şikayet

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE EZOGELİNEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. EZOGELİNEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Dar ve orta gelirli bir vatandaş olarak hayatınız boyunca kredi alarak bir şeyler yapmak zorunda değilsiniz! Yüksek kredi faiz oranları yüzünden almış olduğunuz kredinin neredeyse iki katını ödemenizi sağlayan konut veya taşıt kredisine başvurmadan da ev veya araba sahibi olabilirsiniz. Bu noktada, Ezogelinevim; her bütçeye hitap eden ev ve araba alma seçenekleri ile çok önemli bir fırsatı ayağınıza kadar getiriyor. Ezogelinevim; faizsiz ev alma yöntemlerini tanımanızı sağlıyor. Ayrıca, istediğiniz takdirde herhangi bir peşinat ödemeden de sisteme dahil olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Türkiye’nin neresinde yaşadığınızdan bağımsız olarak istediğiniz her yerde ev veya araba alabilirsiniz.

birevim

Ezogelinevim Sistemleri Nelerdir?

Evini yenilemek isteyenler başta olmak üzere kiracılar, araba sahibi olmak isteyenler, yatırım yapmak isteyenler derken birçok insan Ezogelinevim’in kendisine sunmuş olduğu avantajlardan faydalanma şansına erişir. Ezogelinevim’de tam üç farklı ödeme modeli bulunur. Hemen teslim modeli ile evinize ya da arabanıza en kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bu sistem; Türkiye’de yalnızca Ezogelinevim’de yer almaktadır. Gaziantep’te yer alan hazır dairelere sahip olabileceğiniz bir sistemdir. Çekilişli yatırım modeli ile öncelikle aylık ödeyeceğiniz taksit miktarına uygun bir ödeme grubuna katılırsınız. Ardından, noter huzurunda yapılan çekiliş ile evinize ne zaman sahip olacağınız belli olur. Çekilişsiz yatırım modelinde ise aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına ve vade süresine de tamamen siz karar vermiş olursunuz.

Ezogelinevim Şubeleri Nerede?

Ezogelinevim; Gaziantep’te merkez ofisi bulunan bir firmadır. Ancak, daha önce de söylediğimiz gibi Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmanızı mümkün kılmaktadır. Gaziantep’te yer alan merkez ofisine giderek imkanlar ve ev alma seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Ezogelinevim’in internet sitesinde bulunan formu doldurarak da Ezogelinevim müşteri temsilcilerinin sizi en kısa sürede aramasını sağlayabilirsiniz. 0533 156 15 90 numarası ile WhatsApp üzerinden sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. 444 6 127 numarasını arayarak da Ezogelinevim kampanyaları ve avantajları hakkında bilgi alabilirsiniz. Son olarak, sisteme kayıt olduğunuz takdirde online kullanıcı girişi kısmından birçok işlemi halledebilirsiniz. Ayrıca, Ezogelinevim’in aktif sosyal paylaşım sitesi hesapları da bulunur.

Ezogelinevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ezogelinevim; diğer faizsiz ve peşinatsız ev alma yöntemlerine kıyasla daha avantajlı seçenekler içerir. Adımlaşma sisteminde tüketicilerin satın almak istedikleri ev ve arabaya karar vermesi gerekir. Ardından, ayda ne kadar ödeyeceklerini belirlemeleri şarttır. Ezogelinevim’de 360 aya kadar taksit imkanı bulunur. Peşinat ödemek zorunlu olmasa da peşinat ödendiği takdirde taksitler erken bitecektir. Çekilişli sistemin yanı sıra vade ortası sistemde çekiliş yoktur. Taksit sayısının yarısını takip eden ayda kişi belirlediği evi satın alır. Peşinatlı sistemde ise peşinatın ödenmesinin ardından evin fiyatı direkt olarak taksit sayısına bölünür. Bir başka deyişle, peşinat tutarı ne kadar yüksek ise ev o kadar erken alınacaktır.

Ezogelinevim İçin Şikayet Var Mı?

Ezogelinevim; yalnızca Gaziantep’te şubesi olmasına rağmen başarısıyla adını Türkiye’nin diğer şehirlerine de duyurmuştur. Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube hesaplarını son derece aktif bir şekilde kullanan Ezogelinevim; Gaziantep’te hiç kimse evsiz kalmayacak sloganına sahiptir. Bu yüzden, bilhassa Gaziantep halkının herhangi bir olumsuz yorumunun olmadığını söylemek gerekir.

birevim

Leave a Comment

four × three =