Ev Almanın En Doğru Yolu Hangisidir?

Faizsiz bir şekilde ev sahibi olmanın hayalini kuran insanlar faizsiz konut projeleri ile yakından ilgilenmektedir. En uygun konut projeleri ile insanları bir çatı altında toplayan ve faiz, vade farkı almayan bazı işletmeler bulunmaktadır. İnsanlara en iyi hizmeti vererek onları ev sahibi yapabilmenin gururunu yaşamaktadırlar. Faiz kullanmak istemeyen pek çok insan bu yolu tercih etmektedir.

birevim-reklam

Bankalardan faiz oranları yüksek kredi kullanmak istemeyenler için ideal bir yöntemdir. Günümüz şartları değerlendirildiğinde faizsiz konut sahibi olmak çok zor gibi görülse de bazı şartlar yerine getirilerek artık bu mümkün olmaktadır. Ara ödemeler olmadan her ay yüzlerce aile kendi evinde oturmaya başlamaktadır. El birliği sistemi adı verilen bu yöntemler maddi durumu zayıf ya da orta halde olanların yüzünü güldürmektedir.

BU SİSTEM NASIL İŞLEMEKTEDİR?

Kadınların altın günlerine benzetilen bu yöntemde ev almak isteyenler uygun konut projeleri kapsamında bir araya getirilmektedir. Her ay grup içinde toplanan paralar ile bir ev alınabilmektedir. Böylece bir kişi ev sahibi olmaktadır. Peşinat vererek ya da vermeden de bu sisteme dahi olmak mümkündür. Çekilişli sistem adı altındaki bu yöntemde taksitleri zamanında ödemeniz gerekmektedir.

BU SİSTEMDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Faizsiz ev sahibi olmak isteyen herkes ama herkes bu sisteme dahi olabilmektedir. Gelirinizin düşük ya da yüksek olmasının da bir önemi bulunmamaktadır.

FAİZSİZ PROJELER İLE İSTENİLEN EV ALINABİLİR Mİ?

İstenilen her yerden hatta Türkiye’nin neresinde olursa olsun ev alınabilmektedir. Almak istediğiniz evi kendiniz belirleyebilirisiniz.

ÖDEME TAKSİTLERİ SABİT Mİ?

Bu tarz ev alma yöntemlerinde ödeme seçenekleri sabit ya da değişken olmaktadır. Ama bu duruma müşteri karar verebilmektedir.

KAÇ AY TAKSİT YAPMA HAKKI BULUNMAKTADIR?

Bu yöntem ile ev sahibi olmak isteyenler 160 aya kadar vade seçeneği kullanabilirler.

ÖDEMELER NASIL YAPILIR?

Elden tahsilat yapma gibi bir durum söz konusu değildir. Verilen banka hesaplarına ödemeler yapılabilmektedir.

YURT DIŞINDA YAŞAYANLAR BAŞVURUDA BULUNABİLİR Mİ ?

Bu konuda da bir sınırlama yoktur. İsteyen herkes istediği ülkeden başvuru yapabilmektedir. Faizsiz olarak ev sahibi olabilmeyi sağlayan bu mükemmel yönteme yurt dışından da başvuru yapılabilmektedir.

birevim-sabit-reklam

Leave a Comment