Eston Şehir Koru Projesi

İstanbul gibi büyükşehirlerde vatandaşların hayal ettikleri konut tipleri bir hayli farklıdır. Pek çok birey yüksek katlı plaza yaşamından haz etmektedir. Ancak daha samimi bir ortamda doğa ile iç içe olmak isteyen kişilerin sayısı da çok fazladır. Eston Şehir Koru projesi doğayı hissetmek isteyen bireyler için birebir bir projedir.

birevim

Eston Şehir Koru Fiyat Listesi

Eston Şehir Koru projesi kapsamında insanların geniş pencerelerden yeşil bir manzaranın keyfini sürmeleri amaçlanmaktadır. Bunun yanı sıra proje içerisinde herkesin ihtiyaçlarına yönelik bir daire türü olmasına da dikkat edilmiştir. En azı 2+1 olarak tasarlanan daireler, Eston Şehir Koru fiyat listesindeki rakamların değişmesi sonucuna da götürmektedir. Kişiler ihtiyaçları ya da isteklerine göre belirleyecekleri daireler için 700.000 TL ortalamasında ödeme yapacaklardır.

Eston Şehir Koru Nerede?

Eston Şehir Koru projesinin nerede olduğu da çok önemlidir. Bilindiği üzere İstanbul her geçen gün biraz daha gelişmektedir. Yaşanan gelişmelere bağlı olarak bazı ilçelerin değerleri de artmaktadır. Bahçeşehir hem bulunduğu yer hem de ulaşım imkânları neticesinde son yılların en gözde ilçelerinden biri haline gelmiştir. Önemli yollara oldukça yakın olan proje, hem şehrin içinde hem de şehir gürültüsünden uzak bir yaşam sürdürülmesini sağlayacaktır.

Eston Şehir Koru Kat Planları

Eston Şehir Koru kat planlarında projenin genel havasının bozulmamasına özen gösterilmiştir. Bu neden yüzünden çok katlı yapılar yerine 5 ila 8 arasında değişim gösteren yapılar tercih edilmiştir. Açıklanan rakamlarda proje içerisinde toplamda 90 adet daire bulunduğu bilinmektedir. Dairelerin yanı sıra 31 farklı ticari birim de alıcılarını beklemektedir. Kat planlarında 2+1 ile başlayan dairelerin büyüklükleri 5+1’e kadar ilerlemektedir.

Eston Şehir Koru Özellikleri

2020 Haziran ayında teslim edilmesi beklenen Eston Şehir Koru özellikleri ile de beğenilmektedir. Konut sahipleri projede yer alan yürüyüş alanlarından istedikleri anlarda yarar sağlayabileceklerdir. Bunun yanı sıra genel ihtiyaçlar için alışveriş merkezi, eczane, tiyatro, açık hava sineması gibi olanaklar da konut sahiplerini beklemektedir. Proje, sosyal donatılar bakımından pek çok projeden daha üstün konumdadır.

birevim

10 Comments

 • Biraz daha müstakil ev yapısında yapılmış olması insanların ilgisini çekecektir bence

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Proje insanlara özledikleri koruyu sunmaktadır. Bu kişilerin bu evi tercih sebebi olabilir.

 • Son zamanlarda bu tarz projelerin “koru” tarzında olması çok sevindirici, sadece bina dikip bırakmıyorlar, alan içerisinde aktivite alanlarından parklara kadar çok alanları mevcut oluyor

 • Eston Şehir projesinin en önemli noktası koru projesi olması bence. Projeyi incelediğimde doğa ile iç içe bir ortam oluşturulmaya çalışılmış ve gayet başarılı olmuş

 • Eston şehir projesi mimari açıdan çok güzel gözüküyor, lokasyon olarakta iyi bir noktada

 • Çok güzel duruyor proje, lokasyon olarak merkezi bir konumda, fiyatlarıda kısa sürede kendini çıkaracak şekilde 🙂

 • Eston Şehir koru projesi gerçekten çok iyi, bu tarz projeleri çok beğeniyorum

Leave a Comment

two + 15 =