Erzincan Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

İnsanlar birkaç yıl içerisinde sadece kira masraflarını hesapladıklarında oldukça iyi bir konut alabileceklerini fark edeceklerdir. Fakat özellikle orta ve düşük gelir sahipleri konut alımlarında ciddi sıkıntılar çekmektedir. Bu durumun nedeni ise günümüz ekonomik şartları altında birikim yapmanın çok zor bir işlem olmasından ileri gelmektedir. Oysaki artık tasarrufa dayalı sistemler bulunmaktadır. Tasarrufa dayalı olan sistemler çerçevesinde peşinatsız ev alma şansı herkese tanınmıştır. Birevim, tasarrufa dayalı olan sistemler arasında kategorik olarak en geniş imkân sunumları yapan firma olarak ismini piyasaya yazdırmıştır. Siz de on sekiz yaşın üzerinde iseniz kampanyalardan herhangi birini anında başvuru yapabilirsiniz.

birevim

Erzincan Kredi Çekmeden Ev Al

Erzincan kredisiz ev alma konusu konut kredilerinin faiz oranlarının çok yüksek olması yüzünden önemlidir. Faiz oranları çok yüksek olduğu gibi bankalar özellikle düşük ve orta gelir grubu içerisinde yer alan kimselere ihtiyaç duyulan kredileri temin etme açısından da beklentileri karşılamamaktadır. Bu çerçevede Birevim kampanyaları tercih eden herkese hizmet ettiği için rağbet görmektedir. Üstelik firma hizmet sunumu yaptığı ilk günden bu yana binlerce insanı konut sahibi yapmıştır. Buradan da anlaşıldığı üzere güvenirlik açısından herhangi bir şekilde sıkıntı bulunmamaktadır. Şubeleşme hızı sayesine firma Erzincan merkezinde de var olan şubesinden hizmet vermeye başlamıştır.

Birevim Erzincan Kampanyaları

Konut alma isteği olan kişilerin temin etmek istedikleri konutların özellikleri de maddi yeterlilikleri de birbirinin aynı değildir. Bundan ötürü Birevim güncel kampanya sunumları gerçekleştirmiştir. Kampanyalar sayesinde herkes kendine en uygun olan alternatifi kısa süre içerisinde bulabilmektedir. Üstelik internet sitesinde net bir şekilde açıklanmasına karşın hangi kampanyanın tercih edileceği konusunda yetkililerden destek alınması da mümkündür. Bunun için şubeye randevulu ya da randevusuz olarak gitmek yeterlidir. Ancak konut alımında maddi güç ve isteklerin net bir şekilde ifade edilmesi çok önemlidir. Çünkü ilerleyen zamanlarda kendini gösterecek olan ödeme planları bu çerçevede hazırlanmaktadır. Diğer türlü kişiler ödemekte güçlük çekecekleri bir sistemin içine dahil olacaklardır.

Birevim Peşinatsız Konut Alımı

Birevim taksitle ev alma üzerine kurulmuş olan kampanyalarda şart olan şey çalışma ücretlerinin ödenmesidir. Bu ücretlere kâğıt masrafı olarak da görmek mümkündür. Üstelik bahsedilen ücretler kredi çekiminden sonraki faiz miktarları ile kıyas edildiğinde oldukça cüzi kalmaktadır. Bu nedene bağlı olarak katılımcıların çalışma ücretlerini zorlanmadan ödediklerini söylemek mümkündür. Katılımcıların tercihlerine bırakılan ödeme türü peşinatlardan oluşmaktadır. Peşinat normal konut alımlarının olmazsa olmazları arasındadır. Oysaki Birevim peşinatsız ev alım şansı da sunabilmektedir. Firmada peşinat ancak katılımcıların talep etmesi halinde alınmaktadır. Diğer türlü ara ödeme yapmadan, ek masraflara katlanmak zorunda kalmadan sadece hazırlanan ödeme planına uygun olarak hareket ederek hayalini kurdukları konutlara sahip olabilmektedir.

birevim

7 Comments

  • Merhaba Cemre Hanım,
   Ülkemizde on binlerce kişi bu sistemler ile ev sahibi olmuştur. Sistemleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

 • Kredi derdi olmada ev sahibi olabilmek tabi ki güzel ancak bekleme süresi vs diyorlar, senetle mi satış yapılıyor acaba?

  • Merhaba Serkan Bey,
   Tam olarak senetli satış denemez taraflar arasında sözleşme imzalanıyor. Detaylı bilgi edinebilmek için Birevim şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

 • Faizsiz ev sahibi olabilmek çok iyi, kira öder gibi ev sahibi olabilmek çok güzel

 • Kredi fırsatları şu sıralar gerçekten çok kötü durumda bu yüzden ev almak isteyenler faizsiz tercih etmeliler

Leave a Comment

5 × 2 =