Emlak Konut’tan Sıfır Faizle Dükkan ve Ofisler

Emlak Konut; Türkiye’nin birçok ilinde konut projesi üretmektedir. 2019 yılının Mayıs ayına gelinen şu günlerde ise Emlak Konut; sıfır faizle dükkan ve ofis kampanyasını uygulamaya sokmuştur. Geçmişten günümüze kadar emlak sektöründe adından oldukça söz ettiren Emlak Konut; sıfır faizli dükkan ve ofis kampanyası başlatarak yine sektörün en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başarmıştır.

birevim

Emlak Konut Sıfır Faiz Kampanyası Detayları

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı; 15 projesinde bulunan toplam 147 ticari üniteyi altmış ay vade farksız ödeme seçeneğiyle satışa sunmuştur. Buna ek olarak, peşin olarak yapılacak ödemelerde indirim avantajı yer almaktadır. Kampanyaya birçok proje dahil olmuştur. Kampanyaya dahil olan projeler arasında Bulvar İstanbul’dan üç dükkan, Bahçekent Emlak Konutları’ndan 14 ofis, Bahçekent Flora’dan bir dükkan, Batışehir’den dört dükkan, Dumankaya Miks’den toplam 20 adet dükkan ve ofis, Emlak Konut Başakşehir Evleri’nden 11 asma katlı dükkan, Stüdyo 24-2 ofis, Unikonut Ispartakule’den iki dükkan, Nevşehir Emlak Konutları’ndan 25 ofis ve dükkan, Maslak 1453 İstanbul’dan 37 ofis, Körfezkent Emlak Konutları’ndan 4-14 dükkan, Körfezkent’ten 3-2 dükkan, Esenler Emlak Konutları’ndan beş dükkan, Emlak Konut Ispartakule Evleri’nden üç dükkan ve Nidakule Ataşehir’den dört dükkan yer almaktadır.

Emlak Konut Ne İş Yapar?

Emlak Konut GYO; 1953 yılında kurulmuştur. Konut üretimi yapmaktadır. Gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olarak bilinmektedir. 2002 yılında ise Emlak Konut, Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönmüştür. Emlak Konut; kurulduğu günden bu yana Türkiye’yi hem modern hem de kaliteli yaşam alanlarıyla buluşturmayı amaç edinmiştir. İstanbul Ataköy projesi, Emlak Konut’un farkını ortaya koymaktadır. Buna ek olarak, Ankara’daki Oran ve Elvankent projeleri ise Emlak Konut’un kendini ispat etmesinde büyük rol oynamıştır. Bu üç proje, Türkiye’deki modern kent anlayışının ilk temsilcileri arasında gösterilmektedir. Emlak Konut; var olduğu günden bu yana sürekli tecrübe ve birikim kazanarak teknik altyapısını geliştirmiştir. Bu sayede, Türkiye’nin birçok yerinde önemli projelere imza atmıştır. Yeni yerleşim alanlarının şekillenmesi noktasında Emlak Konut’un Türkiye’ye önemli katkıları olmuştur.

Neden Emlak Konut?

Emlak Konut’u tercih etmek için birçok geçerli sebep bulunmaktadır. Dönem dönem sunduğu sıfır faizli ofis ve dükkan kampanyaları, ciddi anlamda avantaj teşkil etmektedir. Buna ek olarak, Emlak Konut’un 2019 yılı itibariyle Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olduğundan net bir şekilde bahsedilebilir. Emlak Konut’ta kamu sektörünün disiplini ve özel sektörün bireyselliği bir araya gelmiştir. Emlak Konut; var olduğu günden bu yana dünyadaki inşaat teknolojilerini yakından takip etmiştir. Bu teknolojilerin Türkiye’ye uygulanmasında öncülük etmiştir. Emlak Konut, her yeni projesinde daha çok yenilik vaat etmektedir. Sıfır faizli dükkan ve ofis kampanyası; önceki kampanyalara kıyasla çok daha avantajlıdır. Emlak Konut’ta bu tip büyük projeler, 2003 yılından bu yana üretilmektedir. Ayrıca, bu projelerin ihalesinin gerçekleştirilmesi ise yine Emlak Konut tarafından yapılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak, gelişimini hızlandırmak isteyen Emlak Konut, 2010 yılında halka arz edilmiştir. Emlak Konut’un halka arz edilmesi, Cumhuriyet tarihine ve genel olarak dünya tarihine bakıldığında en çok ilgi gösterilen faaliyetlerden birisi olmuştur.

birevim

Leave a Comment

10 − 4 =