Emlak Konut Projeleri, Hayali Gerçeğe Dönüştürüyor

Ev sahibi olmak, kendi evinde kira ya da çeşitli durumlar ile uğraşmadan huzurlu bir şekilde yaşamak, günümüzde birçok kişinin istediği durumdur. Ev almak, yatırım amaçlı ya da oturum amaçlı olarak değişkenlik göstermektedir.

birevim

Ev Sahibi Olmanın Kolay Yolu

Günümüzde peşinatsız ev sahibi olma, çoğu kişinin kulağına oldukça hoş gelen bir kavramdır. Firmamız tarafından ev sahibi olmak isteyenlere, birçok avantaj bulunmaktadır.  Gelişen gayrimenkul sektörü ile birlikte yer edinen konut projeleri, birçok kişinin hayalini de gerçeğe dönüştürmektedir. Ev sahibi olurken geçmiş zamanlarda kredi, faiz ya da kefil gibi durumlar ile uğraşılmaktaydı. Aynı zamanda günler süren bu durum, kişiler için uğraştırıcı bir hal almaktaydı.  Ancak günümüzde faizsiz ev sahibi olma durumu, oldukça avantajlıdır.

Konut Projeleri İçin Gerekli Detaylar

Ev sahibi olurken, yeni yapılan konut projelerinde ki sosyal alanlar ya da çeşitli ulaşım araçlarına yakın olması gibi durumlar, göz önünde bulundurulmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için okul ya da park gibi çeşitli alanlara da konutun yakın olması, yine diğer bir etkendir. Faizsiz ve peşinatsız ev almak, maliyet açısından da kişilerin tercihinde olmaktadır. Ev almak istenirken, birçok kişinin karşısına peşinat problemi çıkmaktadır. Peşinat ev konusunda hayallerini gerçekleştirmek isteyen birçok kişinin de engeli olmaktadır. Ancak peşinatsız ev alma durumu, firmamız tarafından oldukça farklı yollar ile gerçekleşmektedir. Burada ilk olarak;

  • Bankalar tarafından karşılanan finansman durumu bulunmaktadır.
  • Finansman durumu, kişilerin bütçe dengelerini göre değişkenlik gösterebilir.
  • Ancak banka tarafından karşılanarak ev kredisi almak, peşinat ile uğraşmadan daha tercih edilen bir yöntemdir.

Peşinatsız ev alma konusunda kafada soru işareti edilen her türlü konuyu, firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde cevaplandıra bilirsiniz.

Kefile Gerek Kalmadan Ev Sahibi Olma

Finans uzmanları ile peşinatsız ve kefilsiz  ev sahibi olma, belirli durumlar sonrasında karşılıklı olarak anlaşmaya varıldığı takdirde mümkün olmaktadır. Finans uzmanları, peşinatsız ya da faizsiz ev alma durumunun kira öder gibi mümkün olabileceğini söylemektedir. Finans uzmanlarına göre bu durum, günümüzde birçok finans firmasının da tercih ettiği bir durumdur. Ev sahibi olmak isteyen kişiler kira, peşinat, kefil gibi çeşitli durumlarla uğraşmak yerine, güvenilir bir finans firması ile çalıştığı takdirde oldukça pratik olmaktadır.

Güvenilir Ve Doğru Finans Uzmanı

Finans uzmanı, ev sahibi olmak isteyen kişiden belli başlı şartlar istemektedir. Peşinatsız, faizsiz ya da kefilsiz bir şekilde, kira öder gibi daha rahat ev sahibi olunabilir. Bu durum aynı zamanda orantılı ve konforlu bir şekilde gerçekleşmektedir. Ev sahibi olurken finans uzmanının tarafınıza belirteceği programlara göre aylık ya da taksit olarak belirli bir miktarı ortaya koymanız yeterli bir durumdur. Burada yapılacak ödemelerin tercihen peşin ya da ara ödeme olarak gerçekleşmesi yine Finans uzmanı ve kullanıcı ile anlaşmaya varılarak yapılır. Ev konusunda hayalini gerçekleştirmek isteyen birçok insana, firmamız tarafından oldukça memnun kalınan avantajlar sunulmaktadır.

Emlak konut projeleri, son zamanlarda ev sahibi olmak isteyen yatırımcılara birbirinden cazip ödeme koşulları ile  konut edinmenin yollarını açıyor. Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), yatırımcılara farklı oranlarda ortak olduğu çok sayıda konut projesinde, ciddi avantajlar sağlayan olanaklar sunuyor.

Türkiye genelinde, politik dalgalanmanın ülke ekonomisini öksürttüğü bugünlerde yatırımcılara bir çok farklı ödeme kolaylığı sağlayan, emlak konut projeleri kentin  değişik ve  merkezi lokasyonlarında yer alıyor. Farklı daire büyüklükleri ve tiplerinden oluşan  emlak konut projeleri, sosyal donatıları ve yatırımcılara sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çekiyor. Gerek İstanbul gerekse farklı illerde yer alan projeleri ile göz dolduran emlak konut, özellikle ulaşılabilir fiyat politikası ile konut edinmek isteyenlerin hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Evsahibi Olmak; Hep Taze Bir Umuttur

Ülke genelinde yaşanan darbe kalkışmasının ardından, ülke ekonomisinde istikrar ve güvenin sağlanması yönünde başlatılan kampanyalara, bir çok sektörden destek geldi. Doğrusu bu kapsamda özellikle, gayrimenkul projelerinde yatırımcılara yönelik nerede ise, her proje ve firma   farklı oralarda indirim kampanyaları düzenledi. Bu nedenle oldukça cazip koşulların oluştuğu gayrimenkul piyasasında, bir çok kişinin evsahibi olma hayali gerçeğe dönüştü.

Taksit oranlarının düşürüldüğü kampanyalarda, aynı zamanda  konut  fiyatları  da peşin alımlarda  önemli sayılabilecek  biçimde indirildi.  Gerek gayrimenkul sektöründe  başlatılan kampanyaların, gerekse sonbaharın gelmesi ile canlanan sektörde yaşanan hareketliliğin; kısa zamanda berekete dönüşmesi herkesin beklentisi. Öte yandan mevcut emlak konut projelerine de sürekli yenileri ekleniyor. Yeni projeler, yeni umutlar ve her mevsim yeniden tazelenen; ev sahibi olma umudu. Bir gün, bir projeden bir ev alma umudunuz hep taze kalsın.

birevim

4 Comments

  • Emlak konut projelerinin kampanyaları güzel ama fiyatları çok yüksek.

  • Emlak konut gerçekten şahane tasarımlar yapıyor sahibinin bir röportajını izlemiştim gerçekten şahane bir adam

  • Emlak konut projeleri gerçekten şahane oluyor tasarımları falan muhteşem

Leave a Comment

nineteen + nineteen =