Eminevim Nedir? Eminevim İçin Şikâyet Var Mı?

Ev satın almak pek çok insanın öncelikli amaçları arasında bulunmaktadır. Ancak değişen piyasa koşulları ve azalan alım gücü neticesinde artık ev satın almak yakın geçmişe göre oldukça zor hale gelmiştir. Bu kapsamda kendini gösteren Eminevim sistemi aslen kira öder gibi ev sahibi olunmasını amaçlamaktadır. Ancak kira ödeme usulünden farklı olarak bu sistem içerisinde kişiler bireysel olarak değil farklı gruplar içerisinde yer almaktadır.

Eminevim Ev Alma Yöntemleri

Ev satın almanın hem uygun hem de kolay yolu olarak tanımlanan Eminevim imece usulünün günümüze uyarlanmış halidir. Firma tarafından tasarlanan gruplar, bireylerin alım güçlerine ve ne ölçüde bir ev satın almalarına göre değişim göstermektedir. Sonrasında ise ödeme planları çıkarılmaktadır. Ödeme planları gereğinde gruplar arasında sırayı belirleyen çekilişler yapılmaktadır. Gerçekleştirilen çekilişler kapsamında ise grupta bulunan her birey sıra kendilerine geldiğinde evlerine sahip olabilmektedir. Ev alan kişiler, gruptaki herkes ev alana kadar taksit ödemelerini devam ettirmektedir.

Eminevim Şubeleri

Eminevim avantajları bakımından oldukça faydalı bir sistem olarak görülmektedir. Sistem sayesinde kişiler faiz ödemek gereksinimi duymadan daha ilk aylarda ev satın alabilmektedir. Bunun yanı sıra ev alımları neticesinde bireyler yine kısa süre içerisinde kira ödemek yükümlülüğünden kurtulmaktadır. Sistemin avantajları sayesinde talep oranlarının giderek artması ile Eminevim şube bakımından da kendini geliştirmiştir. Online şekilde erişim sağlanabilen firma, hem büyükşehirlerde hem de farklı adreslerde ofislerini bulundurarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Eminevim Şikâyet ve Yorumları

Katılımcıların Eminevim şikâyetleri konusunda sistemin güvencesi altında oldukları bilinmektedir. Bu sayede sistemde hata payları minimuma indirilerek müşteri memnuniyet sağlanmaktadır. Sistemin şikâyet almamasında güvencenin derecesi de önem arz etmektedir. Kurallara göre bireylerin evleri ipotek altına alınmaktadır. İpotek ise gruptaki her kişinin ev almasına kadar kaldırılmamaktadır. Böylelikle grup üyeleri anlaşmazlıklara ya da haksızlıklara karşın Eminevim sistemi tarafından koruma çemberine alınmaktadır. Oluşturulan koruma çemberi de sistemden memnuniyet oranlarının artmasını sağlamaktadır. Sistem memnuniyeti firmanın devamlı çalışan müşteri hizmetleri ve ilgili personelleri sayesinde de yüksek rakamlardan oluşmaktadır.