Destekevim Nedir? Destekevim Ev Alma

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE DESTEKEVİM FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. DESTEKEVİM FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Destekevim nedir; ev satın almak isteyen kişilerin ellerinde yer alan peşinat ile ya da peşinatsız olarak erişim adımlarını tamamlamaları ve kendi hayallerindeki evi almalarını yarayan sistemdir. Sizde kısa bir süre içerisinde Destekevim ile iletişime geçerek ödeme planından ev alma koşullarına kadar sorunsuz bir biçimde hizmet aşamasını tamamlayabilirsiniz.

birevim

Destekevim ev alma adımı ile alakalı olarak kişilerin kredi çekme adımlarından kurtulması sağlanmaktadır. Kişilerin en kısa sürede kredi çekmeden ev sahibi olmalarının mümkün olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Toplumsal dayanışma ile ev sahibi olmak isteyen kişiler için güvenilir ve göz kamaştıran bir sistem oluşturulmuştur.

Destekevim Nedir? Destekevim Kimin?

Taksitle ev alma aşamasında iş birliği kuracağınız firmayı dikkatle seçmelisiniz. Bu noktada güvenilir ve müşteri dostu bir biçimde hizmet veren Destekevim tüm kullanım kolaylıkları ile sizi bekliyor. Süreç ile alakalı olarak dikkate alınması gereken hususlar;

  • Peşinat ödemeden ev sahibi olmak artık mümkün! Dilediğinizi sayıda kişiden oluşan gruplara dahil olarak toplumsal dayanışma ile ev sahibi olmak artık sizin için daha kolay bir hal alacaktır. Bu süreç içerisinde sorun yaşanmaması için kişilerin ödeme güçlerine uygun farklı planlar hazırlanmaktadır. Sizin ödeme gücünüz hangi yönde ise seçim adımlarını da o şekilde tamamlamalısınız.
  • Kredinin faiz oranları ya da peşinat bulma çabası ile zaman kaybetmeden hayalinizdeki eve ulaşmak için doğru yerdesiniz. Maddi durumunuz ne olursa olsun aylık olarak yapmış olduğunuz tasarruflar ile ev sahibi olmaya bir adım daha yaklaşma fırsatını elde edebilirsiniz.

Bu alanda yapılan çekilişlerin ve sıralamaların tam manası ile güveniliri olduğu ve herhangi bir hile karışmadığından da emin olabilirsiniz. Çekilişlerin herhangi bir şans faktörü bulunmamaktadır. Sisteme dahil olduktan sonra eninde sonunda yapmış olduğunuz tasarruflar aracılığı ile konut sahibi olacaksınız. Bu konuda kişilere bir kısıtlama getirilmemiştir.

Destekevim Şikayet ve Yorumlar

Kredisiz ev alma hakkında inceleme yapıldığı zaman gelen yorumların ekseriyetle olumlu olduğu fark edilmektedir. Kısa bir süre içerisinde siz de yorumlara ve şikayetlere bir göz atabilirisiniz. Sistem sizin memnuniyetiniz üzerine kuruludur. Bu nedenle yapmış olduğunuz tüm değerlendirmelerin birinci elden dikkate alınacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz şikayetlere neden olan sorunların en kısa sürede çözüme kavuşturulması için de uygun alt yapı hazırlanmaktadır.

Destekevim Şubeler Nerede?

Erzurum, Gaziantep,Ankara gibi birçok ilde şubesi bulunmaktadır. Konut alma sistemi ile alakalı dilediğiniz tüm soruları yetkililerimize bildirebilirsiniz. Konut alma aşamasında nasıl bir sistemin geçerli olduğu ve ödemelerin nasıl yapılması gerektiği konusunda gerekli olan tüm veriler tarafınıza iletilecektir. Bu alanda sorun yaşamamak için 444 8 369 iletişim numarası üzerinden yetkililer ile anında iletişim kurabilirsiniz. Sorularınıza yanıt bulmak sizin için artık daha verimli bir hal alacak!

birevim

Leave a Comment

2 × 2 =