Denizli Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Yakın geçmişe kadar ev satın almak neredeyse hemen herkesin gerçekleştirebildiği işlerden biri olarak bilinmektedir. Ancak son yıllarda ev sahiplerinin sayısı azalırken kiracıların sayısında büyük bir artış meydana gelmiştir. Üstelik bireylerin ödedikleri kira miktarları birikim yaparak konut satın almalarının önünde de engeldir. Bu durumda çareyi kredilerde arayanlar çektikleri kredilerin kat be katını geri ödemek zorunda kalmaktadır. Faiz yüzünden kendini gösteren bu sorun ise pek çok ailenin sonu haline gelmiştir. Oysa tasarrufa dayalı sistemler aracılığı ile faizsiz ev satın almak oldukça basittir. Yöntemlere başvuruda bulunmak da konut alımı kadar kolaydır.

birevim

Denizli Kira Öder Gibi Ev Almak

Konut alımlarında tasarrufa dayalı sistemler araştırılması yapıldığında farklı isim önerileri yapılabilmektedir. Buna karın müşteri odaklı, güler yüzlü ve sonuç odaklı hizmet alımları için sektörün ilklerine imza atan Birevim şubelerinin kullanılması önerilmektedir. Firma, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlere farklı kampanyalar üzerinden seçenekler sunmaktadır. Böylece hayal edilen konutun tipi, büyüklüğü ya da tutarı fark etmeksizin bir programa dahil olmak mümkündür. Firmada benzer istekleri olanlar ve ödeme miktarları eşit kişiler özel analizler neticesinde gruplanmaktadır. Gruplarda atlık olarak temin edilen miktarlar konut alımına yetmektedir. Bu sayede her ay kura ile belirlenmiş olan bir grup üyesi hayalini kurmuş olduğu eve sahip olabilmektedir.

Birevim Denizli

Şubeleşme hızı, firmanın en az hizmet sunumları kadar ilgi çeken konularından biridir. Birevim Denizli şubesi açılmadan önce de aslında bu il bazında hizmet sunumlarını gerçekleştirmiştir. Burada vurgulanmak istenen konu kampanya katılımlarının sağlanabilmesi ya da hizmet hakkında bilgi temini için illa ki şubelere gidilmesinin gerekli olmadığıdır. Resmi internet sitesinde katılımcı olmak isteyenlerin doldurabildiği formlar bulunmaktadır. Birevim Denizli ev almak isteyenler ya da sadece detaylı bilgi talep edenler bu formu doldurabilmektedir. Sisteme kayıt edilen formlar kısa süre içerisinde yetkililer tarafından incelenmektedir. İncelemelerin gerçekleştirilmesinden hemen sonra ise gerek kampanyaların belirlenmesi gerek sorunların yanıtlanması için iletişim bilgileri üzerinden kontak kurulmaktadır.

Denizli Konut Kampanyaları

İnsanların gelir seviyeleri birbirinin aynı değildir. Evde bulunan fert sayıları da aynı gelir seviyesinde olan kişilerin aylık birikim miktarlarının değişim göstermesine neden olabilmektedir. Birevim kampanyaları bu nedene bağlı olarak olabildiği kadar esnek hale getirilmiş durumdadır. Öncelikle kampanya katılımları için hangisi seçilmiş olunursa olunsun peşinat ödeme zorunluluğu bulunmamaktadır. Peşinatlar, ancak katılımcıların bunu talep etmesinden sonra alınmaktadır. Ara ödemeler için de aynı durum söz konusudur. Var olan kampanya katılımlarında sadece çalışma ücreti olarak tanımlanan bir para alınmaktadır. Bu da kredi faiz oranları ile kıyaslandığında oldukça cüzi bir miktardır. Kampanyalar sıra tespitli ya da serbest planlı olacak şekilde kişi isteklerine göre yapılabilmektedir.

birevim

8 Comments

 • Faizsiz ev sistemleri günümüzde çok popüler olmaya başladı, ancak detayları tam bilemiyoruz. Evi ne zaman teslim alıyoruz acaba?

  • Merhaba Banu Hanım,
   Ev teslim süresi sizin ödemelerine uygun olarak dahil olacağınız grubun çekilişi sonucunda belirlenmektedir.

 • Kredisiz faizsiz, peşinat vermeden ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi imkanı olanlar değerlendirebilir 🙂

 • Peki kredi olmadan nasıl güveniyorlar bize? Findeks vs puanımıza bakıyorlar mı?

  • Merhaba İbrahim Bey,
   Birevim ev alma sistemi bankalardan farklı işlemektedir. Detaylar için Bir evim ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Denizli taraflarında çok güzel evler var gerçekten, faizsiz ev sistemleri çok iyi fırsat bu konuda

Leave a Comment

eleven + eleven =