Değer Tasarruf – Değer Tasarruf Yorumları & Şikayet

BDDK TARAFINDAN 2 TEMMUZ 2021 TARİHİNDE YAPILAN AÇIKLAMAYA GÖRE DEĞER TASARRUF FİRMASI TASFİYE EDİLEN FİRMALARIN ARASINDA BULUNMAKTADIR. DEĞER TASARRUF FİRMASI FAALİYETLERİNE ARA VERMİŞTİR.

Değer Tasarruf; tasarruf finansman modelinin en önemli temsilcilerinden birisidir. Yirmi yılı aşkın süredir bu sektörde bulunur. Tüm faaliyetlerinin merkezinde insan vardır. Müşteri memnuniyetini esas alır. Bireylerde parça parça oluşan ancak hiç kimsenin ihtiyacını karşılamayan mali değerleri bir bütün haline getirir. Bu sayede, imece usulüyle bir finansal güç yaratır. Birçok kişinin ihtiyacını karşılar hale getirir. Değer Tasarruf; müşterilerine doğrudan ev veya araba gibi emtialar satmadığı gibi müşterileri adına da herhangi bir emtia satın almaz. Bunun yanı sıra, sermaye kullanımı ile borçlandırma yapması da söz konusu değildir. Bir başka deyişle, katılımcıların tasarruf hedefini tamamlayarak onlar için gerekli finansmanı yaratır.

birevim

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Değer Tasarruf Sistemleri Nelerdir?

Konut, arsa ve taşıt tasarruf finansmanının yanı sıra iş yeri, ticari taşıt ve makine tasarrufu da ticari finansman kategorisinde yer alır. Konut tasarruf finansmanı ile sıfır veya ikinci el ev alınabilir. Arsa tasarruf finansmanı; arsa almak isteyenlere en hızlı, kolay ve uygun maliyetli olarak bu imkanı sunmaktadır. Taşıt tasarruf finansmanı; yeni bir araba almak veya mevcut arabasını yenilemek isteyenlere araç alma fırsatı vermektedir. Ofis veya dükkan gibi ticari bir gayrimenkulü almak isteyenler için iş yeri tasarruf finansmanı, ticari taşıt almak isteyenler için ticari taşıt tasarruf finansmanı, ticari işletmesi için makine ihtiyacı olanlara ise makine tasarruf finansmanı sunulur.

Değer Tasarruf Şubeleri Nerede?

Değer Tasarruf; şubeleri ile Türkiye’nin her yerinden hizmet verme ayrıcalığını sonuna kadar sunmaktadır. Değer Tasarruf genel müdürlüğü İstanbul’un Üsküdar ilçesinde yer almakla beraber Adana, Ağrı, Ankara, Bitlis, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay, İstanbul (Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Ümraniye), İzmir, Kayseri, Kocaeli, Malatya, Manisa, Samsun, Şanlıurfa, Van gibi şehirlerde Değer Tasarruf şubeleri bulunur. Bunun yanı sıra, Bursa, İstanbul Pendik ve Sultanbeyli, Kocaeli Gebze, Konya, Mardin, Mersin, Trabzon, Ordu şubeleri de yakında açılacaktır. Değer Tasarruf’a katılmak isteyenler neredeyse Türkiye’nin her yerine yayılmış şubelere gidebilecekleri gibi internet üzerinden form doldurarak da başvuru yapabilirler. Ad, soyadı ve telefon numarası bilgisiyle formu göndermek mümkün olacaktır.

Değer Tasarruf Hesaplama Nasıl Yapılır?

Tasarruf finansmanı konusunda en iyi seçeneklerden birisi olan Değer Tasarruf sayesinde konut, arsa, taşıt sahibi olmanın yanı sıra iş yeri, ticari taşıt ve makine gibi tasarrufların finansmanında da yardım alınabilir. Değer Tasarruf birçok avantaja sahiptir. Tüketiciler; bu sistemde vade farkı ödemezler. Taksitlerini kendileri belirleme şansına sahip olurlar. Peşinat veya ara ödeme yapıp yapmamak; tamamen tüketicinin kararına bağlıdır. Buna ek olarak, taşıt tasarruf finansmanında aracını yenileyecek olanlar eski araçlarını gerçek değerinden peşinat olarak Değer Tasarruf’a sunabilirler. Aynı imkan; konut, arsa, iş yeri, ticari taşıt tasarruf finansmanı için de geçerlidir. Vekalet +takas şeklinde sözleşme yoluyla bağ kurulur.

Değer Tasarruf İçin Şikayet Var Mı?

Değer Tasarruf; tasarruf finansmanını en iyi uyarlayan kurumların başında gelmektedir. Binlerce insanın ihtiyaçlarına erişmesini sağlamıştır. Müşteri memnuniyetini en önde tutan Değer Tasarruf ile ilgili herhangi bir şikayet yoktur. Şikayetvar sitesinin yanı sıra sosyal medyada da Değer Tasarruf yüzünden zarar ettiğini söyleyen herhangi bir insanla karşılaşılmaz.

birevim

1 Comment

  • Merhaba 😡😡 öncelikle çok güzel anlatıyor sunuz gününde paranız yatacak diyor sunuz müdür farklı konuşuyor para gününde yatmıyor yazık yaaa insanları kandırmayın lütfen bugün ödemem var yanlız sizin yüzünüzden ödeyemedim neden size güvendim yazıklar olsun yalan konuşmayan dürüst insanlar çalışın müdür böyle ise şirket nasıl Allah bilir. Adana şubesi Mehmet Faruk müdür.

Leave a Comment

eight + five =