Birikimevim

Birikimevim, 2018 yılında kurulan bir Telli Grup iştirakidir. Birikimevim faizsiz sistemler alanında hizmet veren ve tasarruf yapmanın birikimden geçtiğine inanan bir firmadır. Faizsiz ev ve araba alma sistemine “Hep Birlikte Geleceğimizi Biriktiriyoruz” sloganı ile giriş yapmıştır. Hedefleri arasında düşük ve orta gelirli aileleri EV ve ARABA sahibi yapabilmek yer almaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana kadar yüzlerce aileyi ev ve araba hayallerine kavuşturmuştur.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, Ülkemizde uzun yıllardır hizmet olarak verilen faizsiz finans kuruluşlarından biridir. Birikimevim faizsiz ev sahibi yapan bir firmadır. Birikimevim sayesinde faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve taksitle istediğiniz evi alabilirsiniz. Türkiye’nin istediğiniz bölgesinden başvuru yapabilir ve istediğiniz evi satın alabilirsiniz.

Birikimevim Araba Nedir?

Birikimevim firmasının bireylerin ve ailelerin Araba sahibi olabilmesi için oluşturduğu siteye Birikimevim Araba denir? Sektörde Birikim Oto olarakta bilinmektedir. Birikimevim Araba sayesinde faizsiz, peşinatsız, kredisiz ve taksitle istediğiniz arabayı alabilirsiniz. Birikimevim Araba firmasında alacağınız araba sıfır veya ikinci el olabilir. Sadece yapmanız gereken Türkiye’nin istediğiniz yerinden arabanızı bulmanız.

Birikimevim Şubeleri Nerede?

Birikimevim, Türkiye’de toplam 13 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelerin 6 tanesi İstanbul’da bulunmaktadır. Birikimevim Şubeleri aşağıdaki gibidir.

 • İstanbul Gaizosmanpaşa Şubesi
 • İstanbul Ümraniye Şubesi
 • İstanbul Bağcılar Şubesi
 • İstanbul Pendik Şubesi
 • İstanbul Avcılar Şubesi
 • İstanbul Sultangazi Şubesi
 • Diyabakır Kayapınar Şubesi
 • Şanlıurfa Haliliye Şubesi
 • Konya Merkez Şubesi
 • Ankara Keçiören Şubesi
 • İzmir Konak Şubesi
 • Malatya Merkez Şubesi
 • Gaziantep Merkez Şubesi

Sektörde hizmet veren firmalar arasında şube sayısına göre 7. sırada yer almaktadır. Gün geçtikçe şube sayısını arttıran Birikimevim 2020 yılında şube sayısı 50 yapmayı düşünmektedir. Başlıca şube konumları bu şekilde olması hedeflenmiştir. İstanbul 5 şube, Bursa 3 şube, Ankara 2 şube, Samsun, Tekirdağ, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Sakarya gibi önemli illerimizde şubelerini açacaktır.

Birikimevim Hesaplama Nasıl Yapılır?

Ev ve Araba sahibi yapan Birikimevim’de hesaplama nasıl yapılmaktadır? Sektörel firmalarda farklılık gösteren hesaplama, Birikimevim’de de farklılık göstermektedir. Gireceğiniz kampanyaya göre veya Birikimevim’in yaptığı özel kampanyaya göre de değişmektedir. En doğru hesaplamayı şubeye giderek veya form doldurarak öğrenebilirsiniz. Ancak sizin için örnek Birikimevim hesaplama verilerini paylaşacağız. Hesaplama gireceğiniz evin veya arabanın fiyatına göre değişmektedir.

200.000 TL‘lik bir ev almak istiyorsunuz, 50.000 TL peşinatınız var diyelim. Yani sizin 150.000 TL ihtiyacınız vardır. Birikimevim firmasına da başvuru yaparken 150.000 TL için yapacaksınız. Çalışma bedeli %10 olarak düşünürsek, Sizden 15.000 TL çalışma bedeli talep edilecektir. 150.000 TL’de gireceğiniz grup satısına bölünerek aylık ödeyeceğiniz tutar belirlenecektir. 150 kişik grupa üye olursanız, aylık 1.000 TL ödemeleriniz olacaktır. Evinize sahip olduğunuzda cebinizden toplam 215.000 TL çıkacaktır.

Birikimevim Güvenilir Mi?

1 yıldan fazla süredir aralıksız hizmet vermeye devam eden firma, her geçen gün müşteri sayısını arttırmaktadır. Bununla doğru orantılı olarak şube sayısını da arttırıyor. Buda firmaya müşterilerin güvenin olduğu ve güven sağladıklarını göstermektedir. Telli Grup iştiraki olan Birikimevim 30 yıllık bir tecrübeye de sahiptir.

Birikimevim İçin Şikayet Var mı?

Sektörün büyümesiyle kişisel veya kurumsal şikayetler artmaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gerekilen husus, firma yani Birikimevim bu şikayetlere ne kadar önem veriyor. Sektörü ve firmayı incelediğimizde Birikimevim şikayet oranı çok iyi durumda görmekteyiz. Şikayet Var sitesi üzerinden Şikayetlere Dönüş Oranı ve Çözülen Şikayet Oranı %83 olarak gözükmektedir. Şikayet Var sitesinde yapılan Şikayet Sayısı da 6‘dır. Şirketin 1 yıllık firma olması ve büyümeye devam etmesiyle bu oranlar değişebilir.

Birikimevim Müşteri Yorumları Nasıl?

Şikayet Var sitesindeki yorumların %83’ü olumlu olarak dönüştüğünden Birikimevim adına neredeyse olumsuz yorum hiç bulunmamaktadır. Buda firmanın genel itibariyle müşterilerinin olumlu düşündüklerini ve yorumlarının da bu yönde olduğunu göstermektedir.