Batman Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Ev almak isteyenlere müjde! Birevim sayesinde hayalinizdeki eve en uygun şartlarla sahip olabilirsiniz. Yalnızca ev değil araba ve işyeri almanıza da imkan veren bu sistemin ayrıcalıklarına yüzde yüz hayran kalacaksınız. Birevim’in dünyanın başka hiçbir yerinde göremeyeceğiniz tasarruf planına katıldığınız takdirde peşinatsız, vade farksız, kira ödemesiz, ek ve ara ödemesiz ev sahibi olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra, yalnızca bulunduğunuz yerden değil Türkiye’nin istediğiniz her yerinden ev satın almanız mümkün!

birevim

Birevim Neden Tercih Ediliyor?

Birevim’i farklı kılan çok sayıda detay bulunuyor. Her şeyden önce, dar, orta ve yüksek gelir grubuna sahip olan kişilerin bu sistem ile en kısa sürede ev sahibi olması mümkündür. Bu noktada, maddi durumunuza bakılarak sizin için en uygun tasarruf grubunun belirleneceğini söyleyebiliriz. Ayrıca, peşinat ödeme gibi bir zorunluluğunuz da yok! Yalnızca istediğiniz takdirde peşinat ödeyerek tüm borcunuzun erkenden bitmesini sağlayabilirsiniz.

Konut sahibi olmanın en kısa yolu olarak bilinen Birevim; aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı konusunda size en uygun seçenekleri sunuyor. Farklı ödeme seçenekleri ile sistemin içerisine dilediğiniz her an dahil olabilirsiniz. Serbest tasarruf sisteminin yanı sıra bir de sıra tespitli ve konut değer endeksli tasarruf yöntemi de bulunur. Bu sisteme dahil olduğunuz takdirde kira ödemesi uygulamasına tabi tutulmazsınız. Birevim sisteminde 20 kişilikten başlayarak oluşturulan tasarruf grupları en çok 120 ay vadeyle ödeme yapmanıza imkan veriyor.

KREDİ HESAPLAMA TABLOSU

Tasarruf Finansman Şirketleri ve Bankaların konut ve taşıt kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir. Kredi çekmek istediğiniz kredi tutarını ve taksit sayısını girerek, 2 kurum arasındaki farkı görebilirsiniz.

Birevim’de tüketicilerin herhangi bir sınırlama içerisinde olmadığını ifade etmeliyiz. 18 yaşından büyük ve ev sahibi olmak isteyen kendisini Birevim sisteminde bulabilir. Gelir düzeyinizin düşük veya yüksek olmasından bağımsız olarak Türkiye’nin istediğiniz her yerindeki evi satın alma şansınız bulunur.

Birevim ile Ev Sahibi Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Birevim ile ev sahibi olmak isteyenlerin üç farklı tasarruf planına dahil olma şansları bulunur. Serbest planlı tasarruf yöntemiyle ödeyeceğiniz aylık taksit tutarına ve evinizi teslim alacağınız tarihe tamamen siz karar vermiş olursunuz. Sıra tespitli tasarruf yöntemi ise her ay noter huzurunda yapılacak çekiliş ile kimin ev sahibi olacağına karar verilen bir sistemdir. Sıra tespitli tasarruf yöntemine katılmak için ilk olarak satın almak istediğiniz eve karar vermelisiniz. Evin vadesi ve taksit tutarını belirlediğiniz takdirde sisteme dahil olmanız adına gereken sözleşmeyi imzalayabilirsiniz.

Sıra tespitli tasarruf yönteminde istediğiniz takdirde peşinat ödeyebilirsiniz. Ancak, daha önce de söylediğimiz üzere peşinat ödeme zorunluluğunuz bulunmuyor. Peşinat ile yalnızca borcunuzun çok önceden bitmesini sağlayabilirsiniz. Alınacak olan eve ait detayların tam anlamıyla yer aldığı sözleşmeyi imzaladıktan sonra resmi olarak Birevim’e katılmış olursunuz. Noter huzurunda yapılan kura ile evinize ne zaman kavuşacağınızı öğrenirsiniz. Evinizi teslim aldıktan sonra taksit ödemeleriniz isteğe bağlı olarak belirli bir yüzdeyle arttırılır.

birevim

Leave a Comment

3 + twenty =